Bojím se vlézt někomu do postele…

Děkuji za předchozí odpověd. Alespoň vím, kdy se na mě tak cca dostane řada. Dotyčný mě skutečně měl do postele – jak sám řekl byl pro něj je „úlet“. Vrátil se ke své bývalé, kterou prý miluje. Proč ale píšu – začínám být dost zoufalá. Od té doby se rapidně zvýšili mužské nabídky na sex. Tím myslím především kluky co znám – píší mi že hledají milenku, zda si nechci s nimi užít, zvou do trojky atd. Občas nevím jak moc to myslí vážně. Jedná se i o zadané, popřípadě čekající na nějakou tu svojí zadanou. Všichni mě chtějí ale JEN do postele. A to myslím smrtelně vážně – žádné rande, lichotky se soustředují výhradně na moje (ne zrovna malá) prsa a zadek. Jsem hezká – myslím, že normálně, ale jejich chování mám dojem že musím být sexbomba… Kdybych šla ven do hospody tak mi drink nikdo nekoupí, komentovat postavu ale budou, osahávat taky. Ale přitom já nejsem žádná děvka, co by spala s půlkou města a všichni si oto povídali. Naopak – poprvé jsme se líbala v 17, s prvním klukem chodila a spala až v 19. Od té doby měla jeden románek. Když na mě někdo sáhne tak se bráním, odstrkuji, občas i vlepím facku. Bojím se vlést někomu do postele, že by mě pak „opustil“ kvůli vztahu s jinou – s holkou co je vzhledově sice ošklivější než já, v posteli možná i horší ale vztah chce s ní. Stejně jako můj ex – po rozchodu zůstal s tou novou přestože mi sám říkal jak mu to v posteli neklape, jak mám krásnou postavu a atd., ale prostě ona měla zřejmě něco, co mají všechny holky, jen já ne. Toužím po lásce, po tom aby mě kluk měl rád, pozval mě na rande, bylo mu se mnou dobře a chtěl se mnou trávit čas. Někdy si říkám jestli na tohle mám nárok. Bojím s že bud budu sama pořád nebo se ze mě bude stát děvka co dá každýmu, abych si taky trochu tzv. „užila“. Nikdo mi neřekl co je špatně. Proč já ne. Jakoby normální chlapy si na mě netroufly protože já přeci „můžu mít kohokoliv“. Asi je trochu problém že se často patlám v problémech a neustále řeším minulost a fnukám. Někdy jsem až moc cholerická a upřímná. Ale nepřijde mi to jako nějaký vážný problém. Nejsem zlá, nepomlouvám, do hospody chodím pomálo. Koníčků hodně – tancování, vyšívám, ráda vyrábím věci. O sobě slyším že jsem fajn holka, přesto se mnou málokdo chce trávit čas. Nevím kde je chyba – porad prosím.

Odpověď

Ahoj,
kde je chyba, to netuším. Ale určitě pokud to tak vidí všichni, tak se obávám toho, že chyba je někde u tebe. Podle tvých písmenek si myslím, že máš tak trochu nosánek nahoru. Pokud, jak tvrdíš, že jsi krásná, přitažlivá a téměř dokonalá, a přesto chlapi touží jen po tom dostat tě do postele a žádný si s tebou nechce začít vážný vztah, tak je v tom něco divného. Nevím, jak velké je tvé město, ale pokud se v něm rozkřiklo, že jsi holka do postele a ne pro vztah, tak se obávám toho, že těžko budeš hledat muže pro vztah. Jediná možnost je ta, že se přistěhuje někdo nový a ty ho musíš sbalit dříve, než se dozví od chlapů, jak na tebe koukají. Určitě máš dobré srdce a tu pravou lásku si zasloužíš. Nevím, kolik ti je, ale určitě se objeví někdo, kdo tě bude vidět jinak než ostatní.

16.3.2017 6:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist