Nevím co mám dělat…

ahoj, nemůžu pochopit svého bývalého, seznámili jsme se ve škole a pak na FB mi napsal jestli někam nezajdem, dost jsme si rozuměli a byli spolu v baru asi do druhé do rána, jenže jsme se už an prvním rande líbali, pořád mi naštěstí psal, jenže už na druhém rande se to vymklo a vyspali jsme se spolu u mě doma, on mi ale řekl, že na tom vůbec nezáleží a že řeší jiné věci, že to není podstatné..a dál jsme se scházeli, bylo fajn, fakt jsme si rozuměli, smáli se a všechno..on je z jiného města asi půl hodiny vlakem od mého, a dojížděl za mnou a někdy já za ním, přišlo mi že mě má fakt rád, podle jeho chování, naposledy co jsme byli spolu jsme šli do čajovny a tam byl celkem smutný, tak jsem se zeptala co se děje a on že nic ale zítra má asi 5 písemek, a že má strach jak to teď s náma bude až bude matura, kvůli učení a tak…. ale že přijel abych si nemyslela že se mnou nechce být, ten den jsme se ještě domlouvali na naší rozlučče protože měl mít dva týdny praxi hodně daleko, a domluvili se že za mnou zase přijede, ptala jsem se jestli mu to nevadí, že teď pořád jezdí on, a on že vůbec tak jsem to neřešila, jenže ten den co měl přijed mi napsal sms že přijede o hodinu později jestli mi to nevadí a přitom už tak to bylo pozdě, napsala jsem že ok, budu tě čekat, na to mi napsal ať jdu na internet, kde mi napsal že se mi strašně omlouvá, ale že vztah na dálku nezvládá, že mě má strašně rád a poznal úžasnou holku, ale že chce abych bydlela tam kde on a být pořád spolu a že takový vztah už měl a nemá to cenu, ale že mi nechce ublížit a bla bla bla, napsala jsem mu že je zbabělec když mi to neřekne do očí a on to přiznal, a pak napsal že jestli chci tak se někdy staví to probrat, ale já už jsem to kašlala…přišlo mi to jako trapné výmluvy..a vůbec jsem nepochopila proč tak najednou obrátil..i když to celou dobu bylo v pohodě, rozuměli jsme si a všemu se smáli…nevím co se stalo, ale chtěla bych ho zpátky i když vím, že se mu nesmím ozvat protože bych to totálně zazdila, jen nevím jestli když se mu nebudu vůbec ozývat „přileze“ pak zpátky…co si o tom myslíš? nevím co dělat..

Odpověď

Ahoj,
nevím, co ho vedlo k takovému rozhodnutí, ale určitě to nebyl strach z písemek a maturity. Já za tím vidím jinou slečnu a vedle ní slabocha, který nedokáže říct holce do očí, že je konec a že si někoho našel. Takové ty kecičky, že někdo nechce někomu ublížit, jsou opravdu jen kecy zbabělce. Vím, že bys ho teď chtěla zpátky, ale časem se ti to rozleží a čím více nad tím budeš přemýšlet, tím více budeš zjišťovat, že jsi udělala to, co bylo správné.

18.5.2017 6:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist