Femina.cz » Magazín » Zábava » Podzim v televizi bude pestrý

Podzim v televizi bude pestrý

Podzim v televizi bude pestrý

Magazín: Zábava | autor: Dorotka G. | vydáno 22. 08. 2012

Léto, ať už se nám to líbí nebo ne, za chvíli předá svou vládu podzimu a nás čekají, namísto dlouhých teplých dní, plískanice, zima a všudypřítomné vlezlo, které nás zažene z chalup, zahrádek a teras domů. Ovšem ani podzim nemusí být nuda, televize se totiž předhánějí v nabídce nových pořadů i seriálů. Na co se můžete těšit?

Česká televize láká na humor, tajemno i publicistiku
Bavit se budete u nového seriálu Ententýky, který sami tvůrci přirovnávají k takovému našemu Sexu ve městě. V hlavních rolí se můžete těšit na Jitku Schneiderovou, Lucii Zedníčkovou a Kateřinu Hrachovcovou. Seriál mapuje život tří hrdinek a jednoho muže na mateřské dovolené. Milovníci  Miloslava Švandrlíka by si měli naplánovat volno na večery, kdy budou vysílat seriál Okno do hřbitova, který byl napsán podle jeho povídek a který na vás dýchne kousek tajemna. Oblíbili jste si pořad Na stojáka a nemáte HBO? Pak se můžete těšit od 5. září jej nasazuje do svého vysílání druhý program České televize. Chystá se také další řada StarDance a vzpomínat můžete u dalších dílů retro seriálu Vyprávěj.

Nova nabízí kulinářskou show i zbrusu nový seriál
Všichni závisláci na Ordinaci se mohou těšit na nové díly, stejně tak i obdivovatelé Janka Kroupy, coby neohroženého reportéra, který se vrací na Novu spolu s Josefem Klímou a pořadem Na vlastní oči. A protože na Nově chyběla pořádná drbárna, rozhodli se vrátit pořad Prásk. Těšit se na něj můžete od září vždy v neděli večer.

Asi největším tahounem ve vysílání Novy bude zbrusu nový seriál Gympl s (r)učením omezeným. Velký úspěch slibuje už hvězdné obsazení, setkáte se v něm s Libuší Šafránkovou, Karlem Heřmánkem, Ondřejem Brzobohatým, Lucií Benešovou nebo Milanem Šteindlerem. Pod seriálem jsou podepsaní scénáristé, kteří sami o sobě slibují dobrou zábavu, tedy alespoň máte-li rádi humor Haliny Pawlowské, Lenky Hornové a Tomáše Baldýnského, který píše scénář i pro úspěšný Comeback. Milovníky kulinaření potěší zcela nová kuchařská show Master Chef, kterou pro nás zcela nepochopitelně moderuje Top modelka Daniela Peštová.

Základka, Partička a Pohlreich – tahouni TV Primy
Ani Prima Family nezůstává pozadu a svým divákům přichystala pořádnou smršť zábavy. Kromě již osvědčených pořadů jako je úspěšná Partička, či nové díly Ano, šéfe s nekompromisním šéfkuchařem Zdeňkem Pohlreichem, startuje další řada talentové soutěže Česko Slovensko má talent. Těšit se můžete i na nové seriály, jeden z prostředí nákupních center s příznačným názvem Obchoďák, ve kterém s chutí přijali roli někteří z aktérů Partičky. Další zbrusu nový seriál je opět z prostředí školy, tentokrát však základní. Základka je komediální seriál, ve kterém si ředitele školy zahrál Bob Klepl, v roli učitelů mu budou sekundovat například Taťána Medvecká, Lukáš Hejlík, nebo Vanda Hybnerová.

My osobně si nenecháme ujít Talent a nové díly Vyprávěj. Na co nalákají televize vás? U čeho se hodláte na podzim bavit?

Další články z rubriky

Komentáře (10)

Datum Autor Nadpis
11. 10. 2012 helenadon don (reakcí: 0)
03. 09. 2012 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
28. 08. 2012 manislava televize (reakcí: 0)
23. 08. 2012 nairi televize (reakcí: 0)
22. 08. 2012 pepina . (reakcí: 1)
22. 08. 2012 avalsora :-) (reakcí: 0)
22. 08. 2012 Daniela76 Podzim (reakcí: 0)
22. 08. 2012 krockovapavla :) (reakcí: 0)
22. 08. 2012 lucik21 ... (reakcí: 0)
22. 08. 2012 Bobina1 - (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Astor Omlazující korektor 3v1 Lift Me Up

Astor Omlazující korektor 3v1 Lift Me Up

Stroj času pro vaši pleť!

Testy kosmetiky: Dekorativní | vydáno 02. 12. 2016

Naše tipy

Dnešní horoskop

Štír

03. 12. 2016 Horoskop Štír

Jsi obdařená schopností strhnout na svoji stranu každého, kdo je ve tvé blízkosti. Tvé nadšení a horlivost, se ti vyp... Celý horoskop

Karta dne

Král poháru
Očekávej skvělý den, naplněný harmonií a radostí. Skvělá spolupráce na tebe čeká s muži narozenými ve znamení Ryby, Raka a Štíra. Pokud toužíš po lásce, přátelství či ...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Šikana, zlozvyky i rozchody aneb Nový týd...

No, podle nadpisu to nevypadá na moc veselý první adventní týden na Femině, ale rozhodně se nemusíš bát. Zas tak drsn...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist