Femina.cz » Magazín » Zábava » Podzim v televizi bude pestrý

Podzim v televizi bude pestrý

Podzim v televizi bude pestrý

Magazín: Zábava | autor: Dorotka G. | vydáno 22. 08. 2012

Léto, ať už se nám to líbí nebo ne, za chvíli předá svou vládu podzimu a nás čekají, namísto dlouhých teplých dní, plískanice, zima a všudypřítomné vlezlo, které nás zažene z chalup, zahrádek a teras domů. Ovšem ani podzim nemusí být nuda, televize se totiž předhánějí v nabídce nových pořadů i seriálů. Na co se můžete těšit?

Česká televize láká na humor, tajemno i publicistiku
Bavit se budete u nového seriálu Ententýky, který sami tvůrci přirovnávají k takovému našemu Sexu ve městě. V hlavních rolí se můžete těšit na Jitku Schneiderovou, Lucii Zedníčkovou a Kateřinu Hrachovcovou. Seriál mapuje život tří hrdinek a jednoho muže na mateřské dovolené. Milovníci  Miloslava Švandrlíka by si měli naplánovat volno na večery, kdy budou vysílat seriál Okno do hřbitova, který byl napsán podle jeho povídek a který na vás dýchne kousek tajemna. Oblíbili jste si pořad Na stojáka a nemáte HBO? Pak se můžete těšit od 5. září jej nasazuje do svého vysílání druhý program České televize. Chystá se také další řada StarDance a vzpomínat můžete u dalších dílů retro seriálu Vyprávěj.

Nova nabízí kulinářskou show i zbrusu nový seriál
Všichni závisláci na Ordinaci se mohou těšit na nové díly, stejně tak i obdivovatelé Janka Kroupy, coby neohroženého reportéra, který se vrací na Novu spolu s Josefem Klímou a pořadem Na vlastní oči. A protože na Nově chyběla pořádná drbárna, rozhodli se vrátit pořad Prásk. Těšit se na něj můžete od září vždy v neděli večer.

Asi největším tahounem ve vysílání Novy bude zbrusu nový seriál Gympl s (r)učením omezeným. Velký úspěch slibuje už hvězdné obsazení, setkáte se v něm s Libuší Šafránkovou, Karlem Heřmánkem, Ondřejem Brzobohatým, Lucií Benešovou nebo Milanem Šteindlerem. Pod seriálem jsou podepsaní scénáristé, kteří sami o sobě slibují dobrou zábavu, tedy alespoň máte-li rádi humor Haliny Pawlowské, Lenky Hornové a Tomáše Baldýnského, který píše scénář i pro úspěšný Comeback. Milovníky kulinaření potěší zcela nová kuchařská show Master Chef, kterou pro nás zcela nepochopitelně moderuje Top modelka Daniela Peštová.

Základka, Partička a Pohlreich – tahouni TV Primy
Ani Prima Family nezůstává pozadu a svým divákům přichystala pořádnou smršť zábavy. Kromě již osvědčených pořadů jako je úspěšná Partička, či nové díly Ano, šéfe s nekompromisním šéfkuchařem Zdeňkem Pohlreichem, startuje další řada talentové soutěže Česko Slovensko má talent. Těšit se můžete i na nové seriály, jeden z prostředí nákupních center s příznačným názvem Obchoďák, ve kterém s chutí přijali roli někteří z aktérů Partičky. Další zbrusu nový seriál je opět z prostředí školy, tentokrát však základní. Základka je komediální seriál, ve kterém si ředitele školy zahrál Bob Klepl, v roli učitelů mu budou sekundovat například Taťána Medvecká, Lukáš Hejlík, nebo Vanda Hybnerová.

My osobně si nenecháme ujít Talent a nové díly Vyprávěj. Na co nalákají televize vás? U čeho se hodláte na podzim bavit?

Další články z rubriky

Komentáře (10)

Datum Autor Nadpis
11. 10. 2012 helenadon don (reakcí: 0)
03. 09. 2012 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
28. 08. 2012 manislava televize (reakcí: 0)
23. 08. 2012 nairi televize (reakcí: 0)
22. 08. 2012 pepina . (reakcí: 1)
22. 08. 2012 avalsora :-) (reakcí: 0)
22. 08. 2012 Daniela76 Podzim (reakcí: 0)
22. 08. 2012 krockovapavla :) (reakcí: 0)
22. 08. 2012 lucik21 ... (reakcí: 0)
22. 08. 2012 Bobina1 - (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Eucerin Krém na nohy UreaRepair Plus 10%

Eucerin Krém na nohy UreaRepair Plus 10%

Pro zdravou pokožku nohou a krásná chodidla!

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 24. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Ryby

25. 03. 2017 Horoskop Ryby

Dramatické události v zaměstnání, tě přinutí zamyslet se nad změnou práce. Až se vše uklidní, pochopíš, proč to bylo ... Celý horoskop

Karta dne

Paže pohárů
Někdo ve tvém okolí ti v pravý čas podá pomocnou ruku, stačí ji přijmout a dovolit, aby tě zachránil od strachu a pocitů viny. Blíží se k tobě nová láska nebo probuzen...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Femina v novém kabátku

Nový týden je tady a s ním také konečně po dlouhé zimě oficiálně přichází jaro. Také už se nemůžeš dočkat, až se přír...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist