Femina.cz » Magazín » Celebrity » Nová holka prince Harryho. Opět krásná blondýnka!

Nová holka prince Harryho. Opět krásná blondýnka!

Nová holka prince Harryho. Opět krásná blondýnka!

Magazín: Celebrity | autor: Marta Dostoupilová | vydáno 25. 02. 2013

Vysoko v horách načapali fotografové britského následníka trůnu Harryho ruku v ruce s krásnou blondýnou. Následné těsné objetí na svahu ve švýcarském lyžařském resortu Verbier mělo svůj důvod a zima jím rozhodně nebyla. Britský princ Harry (28) a Cresida Bonas (24), děvče z vyšších společenských kruhů, mají k sobě opravdu hodně blízko.

Podle britského tisku se známý bouřlivák chová jako zamilovaný puberťák. Fotky ze sjezdovky byly pořízeny jen krátce po večeři v restauraci. Nebyl to divoký večírek, v Harryho podání tak častý. Žádné svlékání, žádná nacistická uniforma. Návštěvníci restaurace byli docela zaskočeni, když viděli následníka trůnu s krásnou blonďatou modelkou a začínající herečkou na klíně. Podle svědků se líbali jako zamilovaní dorostenci na zadních sedadlech kina. U stolu sice probíhala rodinná oslava, Harryho strýc princ Andrew slavil 53. narozeniny, jenže hrdličky měly oči jen pro sebe. „Vůbec jsme tom nemohli uvěřit. Svými city se absoltně netajili. Vedle nich seděla hraběnka z Yorku s dcerou Eugenií, které se ovšem raději dívaly jiným směrem a zdvořilostně konverzovaly,“ popsala jedna z návštěvnic podniku.

Zábava se postupem času začala rozjíždět a princ popíjel svůj oblíbený drink – vodku s Redbullem. Večer završil návštěvou nočního klubu, kde se s Cresidou bavili až do půl čtvrté.

Princ Harry opět potvrdil, že má slabost pro blondýnky. Jeho dlouholetou přítelkyní byla Zimbabwanka Chelsy Davy, která mu uštědřila kopačky v roce 2011, kdy už ji prý nebavilo být stále v hledáčku fotografů coby potenciální princova nevěsta. Po rozchodu randil princ se zástupy krásných dívek, po jeho boku se objevovala například i modelka Florence Brudenell-Bruce.

Cresidu princ poznal minulý rok v květnu, dohromady je dala Cresidina dobrá přítelkyně princezna Eugenie. Jenže pak se v tisku objevily princovy nahé fotky pořízené mobilem na divoké párty a rozzuřená Cresida dlouho váhala, zda přijme prince na milost.

Cressie, jak se dívce říká, je dobře známá ve vyšších společenských kruzích. Je dcerou bohatého podnikatele a bývalé modelky a stejně jako bývalka Chelsy chodila na univerzitu v Leedsu.


Foto: pkcrunch.com, hollywoodoffender.com, profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (3)

Datum Autor Nadpis
14. 03. 2013 krockovapavla :) (reakcí: 0)
25. 02. 2013 lidka2 + (reakcí: 1)
25. 02. 2013 88pacicka88 + (reakcí: 2)

Testy kosmetiky

Astor Omlazující korektor 3v1 Lift Me Up

Astor Omlazující korektor 3v1 Lift Me Up

Stroj času pro vaši pleť!

Testy kosmetiky: Dekorativní | vydáno 02. 12. 2016

Naše tipy

Dnešní horoskop

Štír

04. 12. 2016 Horoskop Štír

Jsi postavená před volbu, do které se ti vůbec nechce, můžeš se rozhodovat nad novou nabídkou práce nebo budeš nucena... Celý horoskop

Karta dne

Dva poháry
Máš před sebou nádherný den naplněný radostí a láskou. Přestože jsi sama, budeš velmi intenzivně řešit vztahy kolem sebe a také své srdíčko. Jestli toužíš po lásce, má...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Šikana, zlozvyky i rozchody aneb Nový týd...

No, podle nadpisu to nevypadá na moc veselý první adventní týden na Femině, ale rozhodně se nemusíš bát. Zas tak drsn...

Celý článek

Módní policie

TOPlist