Začalo to nevinně…

Zdravím René. Na dovolené jsem poznala o 10 let mladšího muže. Mě je 34, mu 24. Pochází ze Slovinska. Začalo to nevinně a skončilo taktéž. Nic jsme spolu neměli, ale oba jsme cítili ve vzduchu jistou „chemii“, která byla evidentní. Po příjezdu jsme si začali psát na FB. První den se mi svěřil, že má přítelkyni, které je 38. Nemá rád mladé holky, jsou to střeštidla. Ví, že jsem zadaná. Na dovolené jsem tam byla s partnerem. Po 3 dnech mi na mou zprávu neodepsal. Psala jsem mu, že kamarádky nevěří,že jsme kamarádi. Že jsem nebezpečná. Načež jsem to uvedla na pravou míru, že lehce s muži navazuji kontakt, ale tím to končí. Že mám partnera. A přítelkyně si myslí, že jsem ho svedla. Že nevěří, že jsme jen kamarádi. Bylo to myšleno v legraci. Od té doby neodpověděl. Popravdě si myslím, že jsem ho tímto odradila. Ale je má domněnka správná? Ještě dodám,že jeho rodiče jezdí několik roků na stejné místo jako já, takže když bude chtít, můžeme se za rok zase vidět. Předem děkuji za tvůj názor a přeji hezký den.

Odpověď

Ahoj,
možná to bylo jen takové letní vzplanutí a chlapec si uvědomil, že nedosáhl toho, co chtěl a tak to prostě ukončil. Možná mu šlo jen o sex a ani vzájemná chemie tomu nepomohla, protože jak píšeš, tak jsi manželovi věrná. On to vycítil, a proto přestal reagovat a ani mu asi nebylo po chuti, že o něm mluvíš s kamarádkami. V tom je tvá domněnka naprosto správná! On jezdí ve 24 letech ještě s rodiči na dovolenou? No a myslím, že o to, aby se s tebou příští rok zase viděl, až tolik stát nebude, protože už teď je mu jasné, jak by to zase dopadlo. V jeho věku určitě nehledá o deset let starší ženu na trvalejší vztah, ale jenom na krásný sex, který mu jeho vrstevnice určitě nemůžou nabídnout. Pokud ti půjde jen o sex, tak se tomu nebraň, protože je lepší v domově důchodců vzpomínat na letní románek, než na pracovní úspěchy!

24.8.2018 6:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist