Začal provokovat s mou nejlepší kamarádkou…

Mily Rene. Prosím o radu. Před třemi lety se můj muž přidal k amatérskému divadlu. poslední rok a půl jsem s ním a s přáteli chodila společně na různé akce. V tu dobu jsme se s jeho kolegou do sebe zakoukali. Nikdy jsem takové pohledy nezažila..s nikým,a to ani když jsem se poznala se svým manželem.Celý rok jsme si pouze psali. Ani jeden z nás nebyl nikdy svým protějškům nevěrny. Rozhodi jsme se,že to uděláme. Po tom co se to stalo jsme se jeden druhému vyhíbali. On mi poze napsal,že bude lepší to brát jako ulet. A má strach,že kdyby jsme se častěji scházeli,tak by to prasklo. Je vůbec možné po ročním vzájemném poznávání brát to co se stalo jako ulet?? Ted jsem celkem smířená s tím,že se už nic nestane. Nedávám mu ani žádné podměty k tomu,že bych měla ještě zájem. Dokonce se pohromadě scházíme se společnými přáteli. Ale nevím proč začal provokovat s mou nejlepší kamarádkou. Možná čeká,že budu žárlit(samozdřejmě žárlím..tajně). Ale mě příjde jeho chování dětinské. Je pravda,že není příliš zkušený. Nedokážu ho pochopit. Děkuji moc a hezký den.

Odpověď

Ahoj,
tak tu roli, kterou jste si napsali jen pro sebe, musíš brát tak, že proběhla zároveň premiéra i derniéra. Možná se opravdu bojí, aby to neprasklo a to, že hází kukadla na tvou hereckou kolegyni, je možná jen jeho další úlet, který dopadne stejně jako úlet s tebou. Jedna noc plná lásky, sexu a pak už jen oči zase pro nějakou jinou.

4.8.2015 6:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist