Vztah na pracovišti…

Ahoj, co si myslíš o vztazích na pracovišti? Dvoří se mi dlouho jeden kolega, zralý inteligentní muž (48 let), samozřejmě zadaný. Jiskra je mezi námi veliká. Já stále odolávám, spíše se mu vyhýbám, ale čím více se mu vyhýbám, tím více on mne vyhledává,(ale není dotěrný), neváhá přijít do naší kanceláře za kolegou s naprosto hloupým dotazem či jinou malicherností, přitom mne nenápadně sleduje. Když tam nejsem, nepřijde (říká kolega). Chová se jako gentleman. Někdy vypadá celkem rozladěně. Pozval mě na krátký výlet, ale sešlo z něj (mojí vinou). Další pozvání zatím nepřišlo. S přítelkyní už se několikrát rozešel, ale zase se k ní vrátil (zřejmě nevydrží chvíli sám). Nechci si začínat se zadaným mužem a nemám zájem o jednorázová dobrodružství (a on to ví),ale stále si nejsem jistá o co mu vlastně jde. Co myslíš? Mě je 37, zadaná nyní nejsem. Přeji hezký den a děkuji za radu.

Odpověď

Ahoj,
myslím si, že mu jde pouze o to jedno, a to si nemusíme nalhávat! Na tvém místě bych se do takového vztahu nepouštěl, je to chůze po tenkém ledě a ještě když je to na pracovišti. Ta představa, že mu podlehneš a on si udělá další zářez na pažbě a pak to jednoznačně ukončí, tak nevím, nevím, jak se budete v práci potkávat. A ta představa, že z tebe stejně nakonec před kolegy udělá blbku, je docela odstrašující, nebo ne? I z inteligentního gentlemana se může vyklubat pěknej hajzlík a že jich znám. Taky si myslím, že je pro něj jedno velké kritérium, že jsi proti němu o jedenáct let mladší a on si chce jen dokázat, jestli na to má, aby mohl oblbnout tak mladou ženu. A pokud se mu to povede, tak se stejně vrátí domů k rodině. Věř mi!

19.6.2017 6:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist