Vždy jsem věřil na jednu a na celý život…

Ahoj, mám problém, byl jsem s přítelkyní 3 roky, po dvou letech sem se přestěhoval do garsonky, která patřila mámě přitelkyne. Od té doby co jsme byli spolu častěji, jsme se začali hádat, předtím když jsem já bydlel doma a ona též u sebe doma to bylo lepší, mnohem, méně jsme se videli, ale užívali jsme si společných chvil o to více. Byl jsem strašně žárlivý. chtěla chodit ven s kamarady, chtěl jsem abychom dělali vše spolu, ale začala se ve vztahu dusit. Ted 3 týdny spolu nejsme, pořád ji miluji, ona říka že mne taky, že ji chybím, že na jednu stranu by chtěla být se mnou, ale na druhou ne, nebot se bojí, že se nezměním, chci to pro ní udělat, ale už vubec nechce. strašně to bolí. možná je to uzpusobený, že to byla má první láska. Vždy jsem věřil na jednu a na celý život. Co mám dělat ?? mám ji nechat ?? bojovat ?? nechat ji, at má čas na rozmyšlenou ??

Odpověď

Ahoj,
jsem rád, a překvapen, že zase po dlouhé době potřebuje poradit chlap. Vůbec v tom nevidím problém, že to byla tvá první láska a jsem rád, že máš takový pohled na život a věříš na jednu a na celý život. A co máš dělat? V žádném případě se nevzdávej svého snu, bojuj o ni, a hlavně se musíš zbavit té šílené žárlivosti. Pokud bys pořád takto žárlil, mohl bys to hodně pokazit. Pokud jí důvěřuješ a víš, že tě má ráda, tak se netrap. Nebýt té chorobné žárlivosti, tak máš takový pohled na život, že by ostatní mohli tvé přítelkyni závidět. Pokud nebudeš žárlit, nemusíš dávat čas na rozmyšlenou. Pokud je ti souzena na celý život, tak udělej vše proto, abys ji neztratil. Chlape, děkuji za dotaz a věřím, že to zvládneš. Moc ti to přeji.

13.10.2015 6:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist