Velký horoskop podle tarotu na celý rok 2021

Berany čeká nová práce a Blížence rozhodování. Panny v sobě probudí Bohyni a Váhy rozdávají lásku tam, kde chybí. Klíčová slova pro všechna znamení se nesou v energiích síly, odvahy a inspirace, chytni příležitost za vlasy a podílej se aktivně na změnách, které si zamiluješ. Jaký bude rok 2021, ti prozradí naše nové horoskopy podle tarotu.

velky-horoskop-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Klíčová událost roku: Změny, které se v průběhu celého roku budou otevírat, jsou zásadní, pro tebe to znamená skok do neznáma, což samozřejmě může spustit strach či obavy z budoucnosti. Nová práce, stěhování či zásadní událost v oblasti vztahů je skvělou příležitostí, jak začít nový život. Zachovej klid a nenechej se ovlivnit zmatky, které se mohou objevit. Budeš nadšená a šťastná.

Práce a finance: Očekávej velmi příznivé změny, stačí když nebudeš bojovat s událostmi či nabídkou, která k tobě v průběhu roku dorazí a může tě zaskočit. Buď zodpovědná ke své práci a dostaneš zaslouženou odměnu, která se samozřejmě velmi příznivě odrazí v hmotné oblasti.

Láska: Harmonie, vyrovnanost, nová láska, svatba či křtiny – to vše tě může překvapit a radostně ovlivnit v novém roce.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Klíčová událost roku: Nové projekty, velmi zajímavé cesty, skvělá komunikace ti pomůže získat to, oč jsi v roce minulém usilovala a nezvládla dokončit. Teď je všechno jinak. Rychlost, svižnost a tempo je hlavním bodem po celý rok. Očekávej úspěch v komunikaci, při hledání práce, v navazování přátelství nebo při úředních jednáních. Vše vyřídíš snadno, jednoduše a rychle. Nezapomínej také na své zdraví, pečuj o své tělo s láskou, radostí a výsledek se dostaví.

Práce a finance: Skromnost a pracovitost je pro tebe naprostou samozřejmostí, díky tomu se ti otevírají nové cesty, možnosti a také nabídky. Velmi příznivá změna se rýsuje také ve finanční oblasti.

Láska: Když si budeš dávej pozor na minulostní chyby a nebudeš je opakovat, pak se můžeš těšit na velmi příznivé události v lásce i vztazích obecně.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Klíčová událost roku: Tento rok budeš mít plný rozhodování. Různé nabídky tě zpočátku překvapí, zaskočí a nakonec i potěší. Práce, osobní život, vztahy i finance, to vše se pomalu, ale jistě obrací k lepšímu. Na tobě je, jak se rozhodneš, co si vybereš a jakou volbu nakonec učiníš. Rozhoduj srdcem a nezapomeň, že za své činy se zodpovídáš sama, nikdo jiný to za tebe nemůže udělat.

Práce a finance: Pružnost, upřímnost, velmi zajímavé nabídky a také skvělé finanční ohodnocení ti doslova a do písmene vyrazí dech. Největší problém pro tebe bude, jakou nabídku vybrat, aby tvé rozhodnutí rezonovalo ve všech směrech, což určitě hravě zvládneš.

Láska: Jestli jsi sama, můžeš potkat velmi zajímavého muže, se kterým byste časem tvořili pár, neodmítej přátelství, někdy je opravdu víc než láska a muži si tak testují, jak ženy zvládají náročnější situace. Vzkvétat mohou také partnerské vztahy, ale pozor na pokušení, kterému je potřeba odolat.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Klíčová událost roku: Tento rok pro tebe znamená velký a významný krok dopředu. Za sebou zanecháš veškeré nepříjemnosti a starosti, které tě tížily delší dobu. Na své nové cestě životem úspěšně zdoláváš každou překážku s lehkostí a nadhledem. Raduj se, máš dostatek síly zvládnout cokoliv si zamaneš.  Síla, rychlost, odhodlanost a radost ti vládnou po celý dlouhý rok.

Práce a finance: Důvěřuj si, konej, jednej a budeš nadšená nejen z nových nabídek, ale také z výrazného zlepšení finanční situace. Máš dostatek energie na zvládání práce i školních aktivit. Důležité je nebát se nových výzev a přijímat vše s radostí a pohodou.

Láska: Sama nebo zadaná, vlastně je to úplně jedno, protože dostáváš darem lásku, štěstí a také vzájemné porozumění. Miluj, raduj se a buď vděčná za každý nádech a výdech, partner je vždy a za každé situace u tebe.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Klíčová událost roku: Velký průlom a neočekávané štěstí jde s tebou krok za krokem. Nepromeškej skvělou příležitost ke změnám jen proto, že se ti nechce, nebo že máš strach. V tomto roce budeš tvořivá a také šťastná, když pocítíš obavy, na chvíli se zastav a nechej za sebou své staré zvyky. Jakmile to dokážeš, posuneš se velmi rychle vpřed a zaznamenáš úspěch v podobě tvůrčích nápadů i skvělých myšlenek.

Práce a finance: Finance se díky nečekané příležitosti posunou na vyšší úroveň, což v tobě probudí mnoho radosti. Nezahálej, jednej, přijímej a realizuj své myšlenky.

Láska: Jestli jsi v roce minulém pocítila velké zklamání z lásky, teď přichází nová šance, nová láska a také velmi příznivá změna. Buď otevřená lásce, přijímej vše s lehkostí a radostí, štěstí tě hned tak neopustí.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Klíčová událost roku: V tomto roce vládneš pevnou rukou a laskavým srdcem jako správná žena, matka či manželka. Cokoliv se rozhodneš zrealizovat, uděláš s jasnou představou a úspěchem. V citové oblasti zaznamenáš velký posun a může se stát, že věnuješ svůj čas péči o druhé. Vyřešíš dávné problémy s matkou nebo dcerou, pokud toužíš po miminku, je velká šance, že se tvé přání splní a radostná událost naplní tvé srdce vděčností. To, co jsi nezvládla v citové oblasti v roce minulém, budeš realizovat nyní a to, že budeš nadšená a úspěšná, je jisté.

Práce a finance: Vyznačuješ se nebývalou kreativitou a tvůrčí činností, nepřeberné množství skvělých nápadů ti dodává sílu vše realizovat. Kariéra zaznamená během roku velký posun, což ovlivní velmi příznivě také hmotné záležitosti.

Láska: Setkání s dávným přítelem bude mít vliv na tvou budoucnost, vzájemné vzpomínky u obou probudí ohnivý plamen lásky a vášně. Vztah bude trvalý a stálý. Lásku pocítí také ty, které již partnera mají, hluboký mír, harmonie a vzájemná podpora vládne v novém roce.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Klíčová událost roku: Tento rok je velkou příležitostí velmi pozitivně měnit svůj život, který bude plný různých lekcí, učení a také školení. Zamysli se, jestli jsou tvé touhy stále aktuální, pokud pocítíš, že je na čase nechat je za sebou, udělej to s láskou a vděčností. Nově nabyté vědomosti otevírají dveře budoucnosti, můžeš zastávat funkci „duchovní učitelky“ a předávat tak své zkušenosti tam, kde ostatním chybí odvaha. Díky novému poznání se s naprostou přesností rozhodneš správně a poznáš, co již do tvého života nepatří a posílíš aktivně to, co ses naučila, získala praxí a odvahou. Štěstí a síla jdou ruku v ruce vstříc novým zážitkům, které se ti rozhodně budou líbit.

Práce a finance: Nové vědění tě posune dál a výš, což se také příjemně odrazí v hmotné oblasti. Zjistíš, že peníze jsou sice důležité, ale nejsou hlavní prioritou tvého života, pracovat s láskou a vášní ti přinese mnohem víc, než jsi očekávala v minulosti.

Láska: Vztahy, láska, partnerství, to vše je zcela ve tvých rukou, velmi dobře víš, že láska nejde vynutit, proto jsi ochotná dávat svobodu bez omezení či vynucených pravidel. Nabídka k sňatku, nová láska, usmíření – vše je tento rok velmi aktuální, to, že si vybereš správně, je jisté.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Klíčová událost roku: Krůček po krůčku začneš v průběhu celého roku měnit své nefunkční vzorce z minulosti, které se hluboce vrývají do paměti již od dětství nebo dospělosti. Máš před sebou nejvhodnější měsíce k překonávání všech negativních omezení, které ti bránily v duchovním vývoji a růstu. Nelekej se pomalého vývoje, vůbec není na škodu, jak by ti mohla našeptávat mysl, naopak vše se děje tak, jak má, všechno má své správné tempo a nic není špatné nebo nevhodné. Jsi dostatečně připravená, abys pochopila souvislosti života a radikálně tak změnila svůj život k lepšímu. Rozjímej, pracuj na svém duchovním růstu a ničeho se neboj, budeš nadšená.

Práce a finance: V pracovní i finanční oblasti se na chvíli pomyslně zastaví čas, jako by nic nešlo podle tvých představ a plánů, což vůbec není na škodu. Stačí být trpělivá, obrnit se vnitřním klidem a přijmout každou situaci s mírem a pochopením, že je vše tak, jak má být. Tak zůstaneš stále v napojení se svou vnitřní moudrostí a pocítíš malé zázraky, které do tvého života začnou vstupovat samy bez jakéhokoliv usilování.

Láska: V lásce, ať se již dělo cokoliv, je zapotřebí osvobodit se a za minulostí udělat tlustou čáru. Radost, vášeň, pochopení a mír je přesně to, co tvůj vztah potřebuje k uzdravení a vyléčení. Pak se již s naprostou přesností rozhodneš, jestli pokračovat nebo zůstat sama – volná jako pták. Do života se vrací všechno to, co jsi nezpracovala, nepřijala a nedořešila. Využij tuto šanci a začni se radovat z lásky, dávej ji zatím sobě, abys mohla rozdávat dál.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Klíčová událost roku: Náhlá a rychlá změna, jedna událost střídající druhou, tak nějak bude vypadat průběh celého roku. Pokud změny ráda nemáš, tak teď ti nezbývá nic jiného, než si je zamilovat a přijímat je jako velkou výzvu a krok k lepšímu životu. Duše, tělo i srdce se začne pomalu, ale jistě uzdravovat, rok může být náročný na psychiku, což vyřešíš velmi snadno aktivní činností, procházkami v přírodě, cvičením, zdravou stravou a láskou k sobě, která ti ještě v jisté oblasti chybí. Miluj, rozjímej a začni se těšit na lepší zítřky. Jakákoliv dramatická událost je příležitostí k růstu, což velmi intenzivně pocítíš a rozhodneš se vše přijímat s vnitřním klidem a harmonií. To, že tě štěstí hned tak neopustí, je jisté.

Práce a finance: Všechno nefunkční s láskou nechej za sebou a nesnaž se za každou cenu udržet to, v čem nejsi šťastná a spokojená. Změny přichází nejen v pracovní, ale také ve finanční oblasti, vytrvej a zachovej klid, všechno se nakonec vyřeší ke tvé největší spokojenosti.

Láska: Trápení, které tě mohlo provázet v minulosti, odchází. V následujících měsících se budeš rozhodovat, zdali je dobré vztah zachránit nebo raději odejít. Všechno probíhá rychle bez velkých emocí či hádek. Tam, kde je stále láska, přijde zlepšení, kde láska chybí, přichází loučení a mohou se otevřít nové dveře k lepším začátkům. Nová láska, zamilovanost i vášeň je tady pro všechny svobodné a osamělé ženy.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Klíčová událost roku: Vytrvalost, touha, síla a kázeň – to vše tě bude provázet po celý rok. Neexistuje záležitost, kterou bys nevyřídila ve svůj prospěch. S láskou budeš rozhodovat o každém svém kroku a také o krocích těch, kteří jsou na tobě jakkoliv závislí. V tomto roce začneš objevovat nové životní a duchovní směry.  Změny, které se budou u tebe průběžně střídat, jsou zcela ve tvé režii. Tvá vytrvalost, síla a trpělivost je motivací také pro ostatní, přináší ti úctu a zasloužený obdiv od všech zúčastněných.

Práce a finance: V pracovní oblasti to vypadá na stálost a žádné větší změny, pokud o ně sama nestojíš, nepřijdou. Své postavení si dokážeš uhájit svou pílí, precizností a spolehlivostí. Také finanční záležitosti jsou stabilní, za práci dostaneš náležitou odměnu. Dávej pozor na dluhy, pokud je to jen trošku možné, nezadlužuj se a raději odkládej peníze stranou.

Láska: V oblasti lásky převládá stabilita a jistota, kde rytmus udáváš především ty. Sebevědomý, zdravý vztah je toho důkazem, spokojenost, radost a láska vládne v tomto roce. Pokud jsi osamělá, máš velkou šanci poznat osudovou lásku, je potřeba ujasnit si priority a něco pro to také udělat.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Klíčová událost roku: Harmonie, seberealizace a úcta k životu, tak na to se můžeš opravdu těšit. To, co ti v minulosti nešlo, hravě zvládneš a dokončíš. Urovnáš veškeré spory a dokážeš se povznést nad malichernostmi. Tím získáš nejen úctu a obdiv ostatních, ale zjistíš, že tvůj dobrý pocit je pro tebe mnohem víc než pochvala od jiných. Všechno se v tomto roce zharmonizuje a tvé heslo bude velmi jednoduché: mám radost ze života a díky tomu dělám jen to, co mě baví. Díky studiu, učení a vzdělávání se lehce zrealizuješ své sny, protože děláš vše pro své potěšení. Buď dravá, hravá, něžná a dokážeš zázraky.

Práce a finance: Objevíš svůj skrytý talent a vášeň pro zcela nové schopnosti, dochází ke sladění rovnováhy a žádná zásadní změna se nechystá. Finance, zaměstnání, úspěch – to vše je ve znamení nového roku.

Láska: Nové vztahy se začnou seberealizovat a také plánovat společnou budoucnost. Celý rok je ve znamení lásky, usmiřování a také harmonie, ať se již dělo cokoliv náročného, nyní přichází šance na usmíření, urovnání sporů, neshod a zanechání válčení.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Klíčová událost roku: Radost, smích, pošetilost a lehkovážnost, jako když se znovu narodíš a máš před sebou nepopsanou knihu osudu. Začínáš od nuly bez jakýchkoliv omezení nebo problémů. Co se rozhodneš zrealizovat, uděláš s jistotou, přesností a také důsledností. Neexistuje nic, co bys nedokázala, nic, co bys nezvládla a nic, co bys zázračně neuvedla do života. Všechno máš pevně ve svých rukou, a navíc tě život ještě baví, dokážeš se radovat z maličkostí, neexistuje pro tebe neúspěch, jen další zkušenost a za tu jsi neskonale vděčná. Celý rok je ve znamení úžasných setkání, nenadálých „náhod“ a dobrodružství. Něco nového a nečekaného se objeví, což ti může způsobit obavy, nenechej se ovlivnit strachem a skokem do neznáma, budeš nadšená.

Práce a finance: Rýsuje se šance na nové zaměstnání, než se rozhodneš, vše si důkladně promysli a dopřej si dostatek času na rozmyšlenou. Nabídka sice vypadá lákavě, ale nemusela by být zcela podle tvých představ. Jediné, co je potřeba udělat, nespěchat a vyčkávat. Ve finanční oblasti nalezneš stabilitu a také prosperitu, nenechej se ovlivnit zmatkem, který může občas nastat, zachovej klid a pak se můžeš spolehnout, že vše do sebe zapadne samo a ty budeš nadšená.

Láska: Staré, nové, začínající – prostě všechny vztahy naleznou to, co je třeba k vytvoření láskyplné a harmonické rodiny. Neexistuje problém, který se nevyřeší nebo neurovná, vše máš ve svých rukou a jen na tobě záleží, jakou cestou se vydáš, pamatuj, každá je správná, ale cesta srdce je jediná a správná.

foto-zdroj: shutterstock.com

14.1.2021 2:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist