Velký horoskop podle karet: Jaký bude rok 2018?

Zajímá tě, jaký bude nový rok 2018, co na tebe čeká v oblasti lásky a jaká událost nejvíc ovlivní tvůj život? To vše ti prozradí náš velký horoskop podle tarotu. Podívej se, jak jsi na tom.

velky-horoskop-titul-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21.3. – 20.4.)

Nejdůležitější událost roku: Studium i zkoušky zdárně dokončíš! Máme pro tebe skvělou zprávu, zdárně ukončíš veškeré záležitosti, které se týkají studia a učení. Věrně při tvém boku bude stát dobrý přítel, který velmi významně ovlivní tvůj život během celého roku, znáš ho již delší dobu a objeví se zcela nečekaně.

Láska: Do tvého života vstoupí muž, kterého jsi kdysi milovala, on však vůbec netušil, jaké city k němu chováš. Velmi rychle začnete plánovat společný život a vyloučené není velmi brzké těhotenství.

Finance: Ať již tvá finanční situace byla jakkoliv náročná, teď se můžeš těšit na velmi výrazné zlepšení. Minulost je pryč a do tvého života přichází hojnost a dostatek.

Zdraví: Díky dobrému lékaři se ti podaří uzdravit z chronické nemoci, tento rok je bez vážnějších zdravotních výkyvů a krizí.

Příznivé měsíce na lásku: duben, červenec, září

Příznivé měsíce obecně: březen, květen

Ve střehu buď v únoru – hrozí pomluvy a hádky, v červnu pozor na únavu, srpen je dost náročný na stres, v říjnu tě mohou potrápit větší výdaje – zbytečně neutrácej, listopad je náročnější v oblasti vztahů, menší krize manželství ani partnerství nijak zvlášť neohrozí, jen se pročistí vzduch a vymění názory, i to je občas potřeba.

Býk (21.4. – 21.5.)

Nejdůležitější událost roku: Významný muž ovlivní tvůj život! Do tvého života vstoupí velmi důležitá osoba, s velkou pravděpodobností je to starší a moudrý muž. Díky němu se tvůj život posune na vyšší vibrace. Začneš plánovat a realizovat vše, co ti v minulém roce nešlo – dovolenou, odpočinek – i pracovní záležitosti se posunou dál.

Láska: Vztahy, které prochází krizí, se stále nebudou schopny domluvit na podmínkách a řešení co dál. Ve hře jsou různé možnosti a vy se díky tvrdohlavosti nepohnete z místa. Ani nezadaná si ještě nepolepší a spíš se kolem točí nezávazné známosti. Jisté zlepšení je až v druhé polovině roku, tak vydrž a nepropadej beznaději.

Finance: V letošním roce zůstává vše při starém, nepřijde ani výrazné zhoršení, ale ani zlepšení, prostě vše bude jako doposud. Ve druhé polovině roku k tobě může přijít velmi zajímavá nabídka, kterou odmítneš díky nejasnostem ve smlouvě.

Zdraví: Budeš v dobré kondici, neohrozí ti žádná zásadní nemoc, pokud máš problémy s tlakem, přichází šance, jak vše díky dobré radě a změně životního stylu zlepšit nebo dokonce vyléčit

Příznivé měsíce na lásku: V březnu to vypadá na skvělé přátelství, které může přerůst v lásku, květen, červenec – seznamuj se a poznávej.

Příznivé měsíce obecně: leden, srpen, říjen, prosinec

Ve střehu buď v únoru, tady to vypadá na problémy ve vztazích pracovních nebo osobních, využij červen k odpoutání se od minulosti, nebude to snadné, ale když to zvládneš, uleví se ti, v září pozor na pocity viny z toho, co jsi mohla udělat a nezvládla to, v říjnu opatrně s nakupováním věcí, které nutně nepotřebuješ, listopad bude o vzpomínkách na ty, kteří tě opustili, nepodlehni tomu, je to součástí života.

Blíženci (22.5. – 22.6.)

Nejdůležitější událost roku: Rodina se semkne a ukončí spory! Očekávej velmi příznivé okamžiky ve tvé rodině, veškerou aktivitu vezmeš zdárně do svých rukou a vše s naprostou přesností také zrealizuješ. Změny na tebe čekají v oblasti vztahů i práce, samozřejmě se ti budou líbit.

Láska: Jsi sama? Prochází tvé manželství nebo vztah krizí a ty jsi ze všeho již unavená? Teď je všechno jinak, během roku se vše vysvětlí, vyjasní a s partnerem naleznete úspěšné řešení. Na nezadanou se usměje štěstí v podobě nové lásky.

Finance: Také finanční záležitosti čeká velká změna, samozřejmě bude k lepšímu a na tebe čeká velmi příjemné navýšení peněz. Ani se nemusíš moc snažit, vše je již nastartované od minulého roku, stačí když nepropásneš příležitost, která je již na spadnutí.

Zdraví: Nepodceňuj odpočinek, všímej si únavy i nachlazení, když nemoc podchytíš včas, nic zásadního se dít nebude, důležitá je prevence a také tvá psychika, tady hrozí občasné výkyvy díky stresu a tlaku okolí.

Příznivé měsíce na lásku: květen, červen – pozor může to být karmický vztah, což je velmi náročné i poučné pro oba v páru, pokud se na tento vztah necítíš počkej na září, máš šanci poznat milého kluka, se kterým tě již nespojuje minulost

Příznivé měsíce obecně: leden, srpen, říjen, listopad

Ve střehu buď v únoru a zbav se negativních myšlenek i přístupu k životu, v březnu je potřeba odpočívat – hrozí stres i únava, duben dobře plánuj – nestavěj si vzdušné zámky, byla bys zklamaná, v listopadu je zapotřebí být v harmonii i klidu, abys mohla bez problémů zakončit celý rok.

Rak (22.6. – 22.7.)

Nejdůležitější událost roku: Negativní emoce jsou minulostí, odpustíš i nepříteli! S jasnou hlavou si uvědomíš, co vlastně znamená slovo osud a láska, kterou díky pochopení zdárně ukončíš. Problémy, které jsi nedokázala v minulosti přijmout, vyřešíš a s velkou láskou poděkuješ všem zúčastněným. Zbavíš se minulostních strachů a díky tomu se posuneš dál.

Láska: Můžeš se cítit osamocená, ale věř, že tomu tak není. Jen co se zbavíš strachu a nejistoty, přijde řešení. Zapracuj na svém sebevědomí, které utrpělo v minulosti šrám, je potřeba mít se ráda a být připravená na změnu. Láska zatím zůstane bez velkých změn, vydrž do druhé poloviny roku.

Finance: Díky přátelům nebo dobrému známému se tvá finanční situace velmi výrazně zlepší. Nemusíš se bát, že by k tobě někdo nebyl upřímný, naopak nabídka, kterou dostaneš, velmi zásadně změní nejen tvůj život, ale také konto v bance.

Zdraví: Nepodceňuj prevenci jen tak si můžeš zajistit bezproblémový rok, běžné nemoci včas začni léčit, pozor na únavu mozku z velkého pracovního nasazení – odpočívej.

Příznivé měsíce na lásku: Březen – budeš přitahovat mužskou pozornost, využij toho a seznamuj se, červen, prosinec – můžeš se seznámit ve společnosti nebo přes přátele.

Příznivé měsíce obecně: leden, duben, červen, listopad

Ve střehu buď v únoru, ujasni si své plány, ať nejsi zklamaná, v květnu pozor na větší výdaje, stačí vydržet, vše se opět srovná, v říjnu opatrně s emocemi, vyčisti si hlavu a nestresuj se, nic v sobě nepotlačuj a sděluj své pocity v klidu.

Lev (23.7. – 22.8.)

Nejdůležitější událost roku: Tvá cesta tě nadchne! Můžeš se těšit na velmi důležitou životní cestu, pokud zvažuješ stěhování, tak vše zdárně zrealizuješ a rozhodně si polepšíš. Pokud tě láká exotická dovolená, pojmeš ji jako poznávací cestu, kde se dozvíš mnoho užitečných informací, které ovlivní tvůj život na velmi dlouhou dobu.

Láska: Jsi zadaná nebo snad toužíš po muži, který žije ve šťastném vztahu? Tady buď ve střehu, pokud se ti podaří rozbít někomu rodinu jen proto, abys poznala něco nového, vše se ti vrátí mnohonásobně zpět. Buď opatrná, pokud jde o zadané muže, z nějakého důvodu tě budou přitahovat a pokušení bys nemusela odolat.

Finance: Tvá finanční situace zůstane ještě nějakou dobu stejná, nemusíš se bát krize, která určitě nepřijde, stejně jako výrazné zlepšení. Vše bude ještě chvíli stát, až koncem roku by mohla přijít jistá změna.

Zdraví: Když nastartuješ zdravý životní styl a změníš své staré zvyky, vyléčíš se z mnoha neduhů, pokud potřebuješ zhubnout, tak právě tady je řešení, pozor na revmatismus, pokud je v rodině a cítíš problémy, nechej si udělat vyšetření od lékaře.

Příznivé měsíce na lásku: Pokud máš jasnou představu a jsi na lásku připravená, březen je ideální, červenec, srpen, září to jde také, rozhodně neseď doma a snaž se být aktivní, ať již přes přátele nebo své aktivity.

Příznivé měsíce obecně: leden, květen, říjen

Ve střehu buď v červnu, díky nedořešené minulosti bys mohla pocítit velké zklamání a smutek, udělej za ní tlustou čáru a ovlivníš tak příznivě celý rok, nezapomínej, vše máš ve svých rukou.

Panna (23.8. – 22.9.)

Nejdůležitější událost roku: Skvělá novinka ti ovlivní život! Zpráva, kterou během roku obdržíš, ti pořádně zamotá život, samozřejmě v dobrém. Bude se týkat tvé životní cesty a jistého muže, který ti nečekaně vstoupí do života, díky tomu se změní tvé rodinné záležitosti a vztahy se upevní.

Láska: Konečně pochopíš, proč jsi musela projít delší krizí a rozhodneš se vše napravit. Nabídneš partnerovi jako první ruku k usmíření a díky tomu na tebe čekají krásné chvíle ve dvou. Nezadaná, když si ujasníš, jaký by měl muž vlastně být a nebudeš mít přehnané nároky, tak zcela nečekaně potkáš nenápadného kluka, do kterého se velmi rychle zamiluješ.

Finance: Velká změna na tebe čeká ve všech finančních záležitostech. Můžeš se těšit na nové začátky nejen v oblasti práce, která ti přinese tolik očekávané finanční zlepšení. Pokud tě trápí dluhy, tak v tomto roce dáš vše opět do pořádku, nouzí trpět určitě nebudeš.

Zdraví: Jestli máte v rodině nemoci, které jsou dědičné, nepodceňuj své zdraví a dbej na prevenci, v případě potíží vyhledej odborníka, ať vše podchytíš včas, pozor na migrény, které by mohly přijít díky stresu a špatnému jídelníčku.

Příznivé měsíce na lásku: V srpnu bys mohla potkat svoji spřízněnou duši, pokud jsi připravená na muže, který je rebel a ví, co od života chce, jdi do toho, nepočítej však s tím, že se kvůli tobě změní, další láska by mohla přijít v říjnu.

Příznivé měsíce obecně: leden, únor, březen, prosinec

Ve střehu buď v září a listopadu, pokud jsi zadaná, opatrně na nabídky od jiných mužů, mohla bys podlehnout a nevěra by ti změnila celý život, zůstala bys nakonec sama.

Váhy (23.9. – 23.10.)

Nejdůležitější událost roku: Zatočíš s nerozhodností! S naprostou přesností se rozhodneš, kterou cestou jít dál, žádné váhání, otálení, prostě víš, kde je tvé místo a podle toho se také zachováš. Skvělé záležitosti v oblasti vztahů, financí i lásky jsou tady jen pro tebe a pořádně ti zahýbou životem, samozřejmě v dobrém.

Láska: Trápíš se, že miminko stále nepřichází? Již nemusíš, tento rok se velmi zásadně změní tvůj život a těhotenství se konečně podaří. Jsi nezadaná a zatím se nechceš vázat? Buď opatrná na náhodné známosti, tebe by nečekané těhotenství velmi nepříjemně zaskočilo a otec dítěte by s velkou pravděpodobností vzal rychlou zpátečku.

Finance: Skvělá obchodní nabídka dost zásadně změní tvůj dosavadní život. Díky novým příležitostem nebudeš vědět, kam dřív skočit, samozřejmě také tvé konto si velmi výrazně polepší. Budeš spokojená ve všech směrech, pokud snad ještě práci nemáš, spolehni se, že ji najdeš a bude přesně podle tvých představ.

Zdraví: Uchopíš svůj život do vlastních rukou, tím, že se rozhodneš jisté věci změnit, nastartuješ velmi příznivý proces v těle, nemoci, které tě sužovaly v minulosti, vyléčíš, za pomoci odborníka vše doladíš bylinkami.

Příznivé měsíce na lásku: Červen, v srpnu bys mohla potkat muže, se kterým tě spojuje pouto z minulosti, jedná se o silný a náročný vztah z minulých životů, díky němu můžeš jednou provždy ukončit staré rány a bolesti.

Příznivé měsíce obecně: únor, duben, září

Ve střehu buď v lednu, kdy ještě dobíhá únava z minulého roku, neřeš nic zásadního, vše odlož na únor, červenec – pozor na minulost, netrap se tím, co se již stalo, listopad, prosinec – nepodléhej tlaku z okolí a čisti hlavu od negativních myšlenek.

Štír (24.10. – 22.11.)

Nejdůležitější událost roku: Štěstí a láska velmi významně ovlivní podstatnou část roku! Očekávej uzdravení z nemoci, se kterou sis v minulosti nevěděla rady. Těhotenství velmi mile překvapí ty, které již nevěřily, že miminko přijde.

Láska: V lásce se můžeš těšit na zcela nové začátky, nový vztah i vylepšení dosavadního. Nic není nemožné a cokoliv se rozhodneš v partnerství zrealizovat, bude úspěšné. Stěhování, rekonstrukce bydlení nebo společný život s novou láskou, to vše je tady jen pro tebe.

Finance: Když se přestaneš trápit a nebudeš bojovat sama se sebou, uděláš mnoho dobrého. Jen s naprostým klidem můžeš vyřešit finanční potíže, když si uvědomíš, že vše pracuje pro tebe, přijde také zlepšení. Nebude hned, ale změna k lepšímu přijde až v druhé polovině roku.

Zdraví: Svůj život a zdraví máš pevně ve svých rukou, díky skvělé imunitě se ti vyhnou nepříjemné nemoci, pokud tě trápí ženské problémy, nalezneš díky odborníkovi řešení.

Příznivé měsíce na lásku: V dubnu máš šanci potkat svého osudového partnera, může to být klidně muž, který ti kdysi dávno pořádně zamotal hlavu a nečekaně z tvého života odešel, díky času jste oba mnoho pochopili a můžete vychutnávat nádherné vibrace lásky a souznění.

Příznivé měsíce obecně: únor, červen, září

Ve střehu buď v červenci, díky nečekaným výdajům bys mohla být rozladěná, je to zcela zbytečné, když nebudeš utrácet za věci, které nepotřebuješ a na chvíli si odřekneš, vše se velmi rychle upraví.

Střelec (23.11. – 21.12.)

Nejdůležitější událost roku: Pozor na falešné přátele! Velmi důležité informace v oblasti práce i vztahů ti přinesou do tvého života zlepšení. Buď obezřetná ve společnosti lidí, se kterými si příliš nerozumíš, chtěli by tě přetáhnout na svoji stranu i přesto, že jejich úmysly nejsou čisté.

Láska: Vztahy budou v naprostém klidu a harmonii, vše, co bylo v minulosti, je pryč a ty se můžeš těšit na velmi příjemné chvíle se svým partnerem. Na nezadanou čeká také láska, ale napřed si budeš užívat krásné přátelství, které časem přejde v pevný a stálý vztah.

Finance: Žádná krize ani nouze na tebe nečeká, pohodový a klidný rok bez sebemenších zvratů. Pohlídej si jen nabídky, které k tobě přijdou od známých nebo nových přátel, tady je na místě opatrnost. Když nebudeš riskovat a uzavírat nevýhodné smlouvy, bude vše v nejlepším pořádku.

Zdraví: Nepodceňuj prochladnutí a nachlazení, díky nedoléčení by vše mohlo přejít do chronického stavu, dbej na dostatečný přísun přírodních vitamínů, odpočívej a pamatuj, že případnou virózu je potřeba doléčit.

Příznivé měsíce na lásku: Nečekané přátelství v lednu může přejít v nádherný a láskyplný vztah, neodmítej muže, který ti zatím nabízí jen kamarádství, může z toho být dlouhodobý vztah a časem také manželství.

Příznivé měsíce obecně: březen, duben, říjen

Ve střehu buď v únoru, kdy si uvědomíš, že tě stále stahuje minulost, zapomeň na ni, to, co se stalo před lety, je pryč a ty dostáváš příležitost, jak jednou provždy zavřít jedny dveře a čekat na příchod nového a mnohem lepšího, neboj se toho!

Kozoroh (22.12. – 20.1.)

Nejdůležitější událost roku: Zbavíš se všeho, co ti již neslouží! Nepříjemnosti v oblasti vztahů a lásky konečně odezní a ty uděláš čistku, každý, kdo tě jen využíval a vzpomněl si pouze když potřeboval tvoji pomoct, odchází. Do tvého života díky tomu vstoupí láska a harmonie.

Láska: Klidně se můžeš uvolnit, problémy, které jsi měla v minulosti, jsou pryč a díky tomu k tobě přichází zcela jiný rozměr lásky. Také nezadaná se může těšit na prima kluka, který ji okouzlí a nadchne, bude totiž úplně jiný než dosavadní známosti. Jediné, co musíš udělat, je být aktivní, proto se nevyhýbej společnosti, neseď doma a choď mezi lidi.

Finance: V oblasti financí si můžeš v klidu oddechnout, všechno, co jsi v minulosti udělala, se v tomto roce zúročí a na tebe čeká bohatá odměna. Můžeš se těšit na novou práci, povýšení nebo se rozhodneš podnikat. To, že budeš úspěšná a nadšená, je jisté.

Zdraví: V tomto roce se zbavíš chronické nemoci, těšit se budeš dobrému zdraví, energie ti chybět nebude, přesto nepodceňuj prevenci a nezapomeň také na pohyb a relaxaci.

Příznivé měsíce na lásku: V květnu pochopíš, jakého muže vlastně chceš a díky tvému uvědomění můžeš potkat velkou lásku již v červnu.

Příznivé měsíce obecně: Leden – nové začátky a s tím také nový život, opravdu se ti povedlo odstartovat velmi příznivý rok, na vrcholu budeš také v listopadu, co si před koncem roku umaneš, zrealizuješ.

Ve střehu buď v září, z nějakého důvodu na tebe padne splín, nenechej se tím pohltit, zapracuj na svém vnitřním klidu a vše opět rychle odpadne a zmizí, chvilková krize je povolená, nic, co bys sama nezvládla.

Vodnář (21.1. – 20.2.)

Nejdůležitější událost roku: Partner ti pomůže! S velkým nadšením začneš budovat a realizovat to, co ti v minulém roce nešlo. Po svém boku máš skvělého muže, který ti vždy a ve všem pomůže, vypadá to na nádherný vztah a budování společného života, ani brzké těhotenství se nevylučuje.

Láska: Jako bys stále nemohla zapomenout na bývalou lásku a neustále si vyčítáš, co jsi mohla udělat, aby od tebe neodešel, což je velká chyba, díky tomu si blokuješ příchod nového partnera. Zapomeň již na minulost a začni žít přítomností, pak můžeš potkat toho pravého. Zadaná se může těšit na pohodový a klidný rok.

Finance: Dařit se ti začne v polovině roku, jisté věci ohledně financí ještě potřebují dozrát a pak teprve můžeš začít sklízet úrodu. Nesnaž se nic uspěchat a buď trpělivá, vše pracuje pro tebe.

Zdraví: Rozhodně vsaď na prevenci, zaměř se na ledviny a nepodceňuj nenápadné příznaky zánětu nebo jemnou bolest, kterou se budeš snažit přehlížet, když to uděláš, ušetříš si rok bez marodění a nepříjemné bolesti, nezapomínej, že ledviny potřebují teplo, lásku a také dostatek tekutin.

Příznivé měsíce na lásku: V dubnu se seznámíš z prima mužem, v květnu se budete vzájemně poznávat a v červnu do toho spadneš až po uši – láska, vášeň a dlouhodobý vztah.

Příznivé měsíce obecně: červenec, srpen, září

Ve střehu buď v listopadu a prosinci, blížící se konec roku v tobě vyvolá mnoho rozporuplných pocitů, od smutku až po beznaděj, nemusíš se bát, vše přejde, bilancování a svátky jsou náročné pro všechny, drž se optimismu, buď nad věcí a nepodlehni emocím, pak bude vše v pořádku.

Ryby (21.2. – 20.3.)

Nejdůležitější událost roku: Minulost je pryč, přichází uvolnění! Faleš a neupřímnost, kterým jsi musela čelit v roce minulém, dostane zcela nový směr a ty konečně uděláš tlustou čáru za minulostí. Pochopíš, že nemůžeš setrvávat ve vztahu, když druhý nemá zájem. Konečně se ti uleví a posuneš se dál.

Láska: Díky posunu a tvému uvědomění se konečně odrazíš ode dna a začneš zase žít. Nová láska na sebe nenechá dlouho čekat a ty zazáříš jako hvězda na nebi. Pokud nemáš uzavřenou minulost, je potřeba vše dokončit, abys mohla dostat to, po čem tvé srdce touží.

Finance: Ve financích to nebude ani dobré ani špatné, nemusíš se obávat žádné ztráty, ale nepřijde ani velké zvýšení, po kterém tolik toužíš. V druhé polovině roku se vše změní a ty si dost výrazně polepšíš.

Zdraví: Celý rok je ve znamení změn, což také ovlivní tvůj zdravotní stav, když hned v začátku roku zapracuješ na vnitřním klidu a nepodceníš nachlazení, nemusíš se obávat vážnějších změn. Pozor si dej také na kosti, kdy díky únavě můžeš např. nepříjemně zakopnout a pohmoždit si tak končetinu, nezapomeň odpočívat!

Příznivé měsíce na lásku: Leden odstartuje tvůj karmický rok, kdy jedna událost stíhá druhou, pokud nemáš ukončenou minulost, nemá smysl pouštět se do nového vztahu, budeš totiž neustále srovnávat oba muže, což může mít za následek velké zklamání. Červenec je na seznámení velmi příznivý.

Příznivé měsíce obecně: leden, listopad

Ve střehu buď v březnu, mohla by tě dohnat minulost, v květnu pocítíš finanční nejistotu, netřeba se bát, vše se opět srovná, v srpnu pozor na přepracování a potlačování emocí – komunikuj v klidu a s láskou sděluj své pocity, v září dostaneš příležitost, jak dořešit finanční záležitosti a nalezneš kompromis, v říjnu se díky náročným situacím můžeš cítit zcela bez energie, proto je důležitý odpočinek, dobrá strava a životní optimismus, nic není tak horké, jak to vypadá.

Foto: Shutterstock.com

10.12.2017 9:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist