Už ho nebavím?

Ahoj. Říká se, že chlapy jsou férovější než ženy, ale přeci jen, když vám něco vadí, dáte to jasně najevo… Seznámila jsem se s fajn klukem, psaly jsme si dopisy a potom si povídaly přes skype a teď si píšem na fb. Je to američan, takže osobně jsme se zatím nesetkaly. Je hodně přímočarej a dal mi docela hodně najevo, že ho přitahuju (po sexuální stránce). Mě se nelíbilo, jak to podal a řekla jsem mu, že tímhle směrem zatím nepůjdem.On se mi omluvil a že to bude respektovat, což se také stalo. Podle fb jsem taky pochopila, že je docela sukničkář. Pak se na jeho fb objevil status, kam psal doslova, ať už ho neotravuje kdejaká děfka, protože se od nich nemá co naučit a jsou akorát ztráta času. Den na to mi napsal zprávu, kde mi dával nové telefonní číslo. Fajn, potom se nějak neozýval, tak jsem se ozvala já, nejdřív byl hodně odtažitý, takovýto hm, jo, pak napsal omg a lol a ještě jednu zkratku který jsem nerozumněla (mimochodem znamenalo to, chybu, protože jsem napsala zase další nesmyslnou větu, anglina mi zas tak moc nejde). Jenže já to pochopila tak, že mi tím lol a omg, dává najevo, že ho otravuju, tak jsem se ho narovinu zeptala jestli si chce vůbec ještě psát a on že jo, jasně. A zase normální konverzace… Problém je, ale v tom, že sám do sebe už mi nepíše a já se nechci vtírat, zároveň mám ale obavy, že když ne já, tak přerušíme veškerej kontakt. Já vím, že když bude chtít tak se stejně nakonec ozve a když ne, tak asi nechce. Na druhou stranu já mu dost drsně dala najevo, že u mě nemá žádnou šanci, ikdyž to není tak úplně pravda, jen mě naštvalo, že mě považoval za další lacinou slečnu. V podstatě teď nevím na čem jsem.Jde mi o tohle. Pokud mi napíše, že se mnou chce být v kontaktu, píšeme si úplně normálně o všem možným a je na mě milej. Tak proč nikdy nenapíše on? Prostor na to má, já mu nepíšu zas tak často, nejdříve tak jednou za tři dny a i tak si připadám někdy trapně, jakože se vtírám. Mám tedy počkat jestli se ozve, nebo prostě dál psát první? Paradoxně já si to trochu vynutila… chtěla jsem aby se uklidnil, netlačil na me, dal mi čas atd… jen nevím jestli mi tedy dává čas a prostor, nebo už ho prostě nebavím, protože nedosal to, co chtěl. Na druhou stranu proč by pak odepisoval a byl tak milej?

Odpověď

Ahoj,
tak to je docela mazec, jaký román dokážeš napsat o někom, na kterého mně stačí jedno slovo: "debil". Doufám, že to nemyslíš vážně, co jsi napsala a taky chyba ve druhé větě "že jsi se seznámila s FAJN klukem." Je docela legrace vidět, co pro tebe znamená slovo fajn. Škoda každého písmenka, které tomu blbcovi a sukničkáři ještě napíšeš. Ani bych se nedivil tomu, že při své naivitě by sis nejraději koupila letenku do Států a letěla za ním. Jediná rada: opravdu zapomeň, smaž všechny jeho kontakty a probuď se.

4.11.2015 6:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist