Speciální
horoskop

Úplněk ve Vodnáři

Osvoboďte se!

Tento úplněk v sobě nosí obzvlášť velkou sílu, která ti může pomoci se osvobodit od hlubokých psychologických vzorců tvé minulosti. Uvědom si, kým doopravdy jsi a jaký život chceš ve své budoucnosti žít. Nepředstavuj si jen krásné domy, auta, milence nebo cesty. Ale zkus si hlavně připomenout to, co ti ve tvém vnitřním světě tyto vnější symboly doopravdy přinesou. Čím tě učiní doopravdy lepší a krásnější lidskou bytostí. Často se totiž stává, že se člověk jen žene za určitými cíli, a když jich dosáhne, nakonec zjistí, že mu stejně nepřinesly to, po čem doopravdy prahne.

Přesný úplněk nastane toto pondělí v podvečer v 17:58. Již brzy ráno si zapište všechny sny, které si jen vybavíte, protože mohou mít prorocký charakter. Lidé mohou být celý den nervóznější, a tak s nimi měj větší trpělivost. Dobře vol svá slova a spíš si všechno zapisuj do svého zápisníku. Pokud ještě žádný nemáš, rychle si ho pořiď. Dnes může přijít nejedna opravdu geniální a prorocká myšlenka. Uvědom si své vnitřní i vnější hodnoty a učiň gesto, které ti přinese pocit nových začátků a svobody.

Dar přátelství

Vzpomeň si dnes na všechny dobré přátele, kteří tě provázejí na tvé cestě životem. Buď vděčná za tyto vztahy, protože dar přátelství je jedním z nejcennějších klenotů tohoto života. Neměň lidi jako ponožky, protože to, co do vesmíru vysíláš, to se ti vrátí. Na druhou stranu je možné, že si některé lidi ve svém životě „kvantově“ přerostla, a tak bys na ně mohla vyvíjet zbytečný tlak, kdyby se oni nechtěli rovněž posouvat. Pokud si nejsi něčím jistá, nejjednodušší si je z očí do očí promluvit a ujasnit si důležité životní hodnoty. S jakými lidmi si dokážeš představit krásnou budoucnost a proč?

Měj odvahu se radikálně posunout na další úroveň vývoje

Tento den se může dít mnoho zásadních zkušeností v mnoha osudech lidí. Je to velmi silný den, kdy dominuje planeta Uran, která vládne nejen vzdušnému znamení Vodnáře, ale zároveň je tento den v dynamickém aspektu na Lunu i Slunce. Uran přeje náhlým obratům v životě, nečekaným, často až geniálním řešením. Jeho stinnou stránkou je však impulsivnost a jistý pocit neosobnosti, který může mít neblahý vliv na citlivější lidi a rodiny. Nedělej příliš impulsivní kroky, ale měj odvahu skočit na jinou úroveň svého vnitřního vývoje. Ti, kdo věří v mimozemskou inteligenci, se mohou dnes cítit ve svém živlu.

Síla proměny

Zkus si dnes vzít do rukou papír a propisku. Napiš příběh své daleké budoucnosti. Kým jsi na sklonku tohoto života nebo dokonce v příštím životě? Hraj si se svou představivostí a uvědom si, kam tvá vnitřní bytost směřuje? Zahraj si na spisovatelku a napiš svůj nejkrásnější budoucí scénář, který bys chtěla zažít. Věz, že tímto cvičením tvoříš svou budoucnost, a tak si dávej pozor na to, co si přeješ, protože by se to doopravdy mohlo vyplnit. Dej průchod své fantazii a dej formu tomu, po čem ze svého nejhlubšího jádra své bytosti prahneš. Tímto cvičením si nejen uvědomíš své hlubší potřeby, ale zároveň uvedeš do pohybu síly, které k tobě jednoho dne přijdou. Tvoř s myšlenkou, že se vše děje s dokonalým načasováním života.

3.8.2020 2:00| autor: Robert Policar

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist