Horoskopy
podle tarotu

Týdenní horoskopy pro 17.týden od 22.4. do 28.4.2013

Jaro je tu a s ním i plno slunce, lásky a naděje. Usměje se na vás konečně štěstí, najdete tu pravou lásku, bude se vám dařit v práci? To vše a mnohem více se dozvíte z našeho horoskopu…

Slunce v Býku, kde setrvá do 20.5.
Merkur je v Beranu. Do Býka vstoupí 1.5.
Venuše je v pohodovém znamení Býka. Do Blíženců vstoupí 9.5.
Mars je ve smyslném Býku, kde setrvá do 31.5.
Jupiter je v Blížencích, kde setrvá do 26.6.2013.
Retrográdní Saturn je ve Štíru, kde setrvá do 23.12.2014. Do přímého směru se otočí 8.7.2012.
Uran je v bojovném znamení Berana.
Neptun pluje ve svém domicilu, mystickým znamením Ryb.
Retrográdní Pluto je ve znamení Kozoroha.
Fáze Luny…
Měsíc dorůstá…Ve čtvrtek 25.4. nastane v 20.57 hodin úplněk ve Štíru, jehož součástí bude částečné lunární zatmění.

Beran (21.3. – 21.4.)
První znamení zvěrokruhu, základní ohnivé.
Vládcem  znamení je Mars – polarita Yang
Počátkem týdne budete pracovití, horliví, od práce neodejdete, dokud ji nedokončíte. Dokonce vám nebude ani dělat problém vstát uprostřed noci a zorganizovat záchrannou akci na pomoc přátelům, kteří se dostanou do pořádného průšvihu. Pokud si nechcete nadělat zbytečné problémy, ve dnech okolo čtvrtka nepodepisujte žádné listiny, smlouvy. Když zjistíte, že na vás někdo žárlí, že vám závidí, nevšímejte si toho. Každou reakcí byste pouze přilili pověstný olej do ohně.

Býk (22.4. – 21.5.)
Druhé znamení zvěrokruhu, fixní zemské.
Vládcem je zde Venuše – Jitřenka  – polarita Yin
Vy si prodloužíte trošku víkend, což platí zejména pro oslavence. Dobrá nálada a chuť slavit vás neopustí do středy. Dokonce se začnete jinak stravovat, mnozí z vás změní styl oblékání, osobní image. Až částečné zatmění měsíce v druhé polovině týdne vám připomene, že život nejsou jenom oslavy, ale i povinnosti. Budete se muset vrátit k nějakému starému problému. Intuitivně vycítíte, že když ho nevyřešíte, ocitlo by se s velkou pravděpodobností vaše intimní partnerství nebo pracovní kariéra v krizi.

Blíženci (21.5. – 21.6.)
Třetí znamení zvěrokruhu, proměnlivé vzdušné.
Vládu drží Merkur – polarita Yang
Ignorujte v tomto týdnu rady přátel i kolegů, pouze byste se dostali do problémů! Zejména když půjde o finance, majek, neriskujte, nepodlehněte vábničce rychlého výdělku, mohli byste přijít o vloženou investici! V druhé polovině týdne neposlouchejte klepy, zejména v zaměstnání se držte dál od diskutujících hloučků. Někdo by svými katastrofickými scénáři zasel do vašeho podvědomí nejistotu z budoucnosti a ještě během víkendu byste se pořád budili ze snu.

Rak (22.6. – 21.7.)
Čtvrté znamení zvěrokruhu, základní vodní.
Vládce Luna – polarita Yin
Doslova na roztrhání budete v první polovině týdne. Tak si pořádně organizujte čas a hlavně neprotahujte pozdě do noci sedánky a mejdany s kolegy, přáteli! Bouřit by se začala nejen vaše drahá polovička, děti, ale i vaše trávení, ledviny! V druhé polovině nepodepisujte právní dokumenty dřív, dokud si nebudete jisti, že jste vše správně pochopili. Jinak proděláte i kalhoty!

Lev (22.7. – 22.8.)
Páté znamení zvěrokruhu, fixní ohnivé.
Vládne Slunce – polarita Yang
Ačkoliv budete počátkem týdne utrácet, dluhy si nenaděláte. Naopak pokud podnikáte, právě během nákupů dostanete docela zajímavý nápad, jak si zvýšit zisky firmy. Ve dnech okolo čtvrtka se obrňte trpělivostí. Na domácí půdě nebude atmosféra úplně ideální, zejména pokud se nevěnujete pravidelně rodičům, seniorům. Vyčtou vám to, což vás emočně pořádně rozhodí. Nicméně vše se budete snažit napravit během víkendu a horoskop nevylučuje, že s celou širší rodinou navštívíte zábavný park, možná si vyjdete na výlet za hranice.

Panna (23.8. – 22.9.)
Šesté znamení zvěrokruhu, proměnlivé zemské.
Vládcem je Merkur – polarita Yin
Pilné jako včelky budete hned zkraje týdne. Dokonce se budete cítit jako ve svém živlu, když okolo vás vznikne chaos a vy vše uvedete opět do pořádku. Nezapomeňte ale na to, že život není pouze práce, povinnosti. Zejména pokud žijete v mileneckém vztahu, intimní protějšek se začne cítit na druhé koleji a patrně vám ve dnech okolo čtvrtka ztropí velmi hlučnou žárlivou scénu, o které si budou mezi sebou sousedé či přátelé vyprávět ještě příští týden.

[[related]]

Váhy (23.9. – 23.10.)
Sedmé znamení zvěrokruhu, základní vzdušné.
Toto znamení  ovládá Venuše –  Večernice  – polarita Yang
Svět budete počátkem týdne vnímat jakoby vzhůru nohama. Ve dne se budete cítit unavené, bez energie, naopak jakmile zapadne za obzor Slunce, ožijete a během večera či v noci uděláte neuvěřitelné množství práce. Částečné zatmění Luny může udělat pořádný chaos ve vašich financích. Bude to malé připomenutí, že dluhy se mají splácet včas, jinak na vaše dveře zaťuká exekutor.

Štír (24.10. – 22.11.)
Osmé znamení zvěrokruhu, fixní vodní.
Vládcem  znamení je Pluto, spoluvládce Mars – polarita Yin
Informace, které se dozvíte z tajného zdroje, si nechte pro sebe. Někdo si tím totiž vyzkouší, zda dokážete mlčet, zda jste loajální, zda se na vás může spolehnout. Ve dnech okolo čtvrtka se nevyhnete rozhodnutí, které vám radost neudělá. Ale zatmění měsíce ve vašem znamení vás upozorňuje, že když se něčeho nevzdáte dobrovolně, mohli byste přijít o daleko víc, možná o důvěru své drahé polovičky.

Střelec (23.11. – 21.12.)
Deváté znamení zvěrokruhu, proměnlivé ohnivé.
Vládcem je Jupiter – polarita Yang
Zkraje týdne vám někdo vrátí peníze a vy zpočátku nebudete vědět, proč vám je dává. Bude se totiž jednat o půjčku z hodně dávné minulosti. Až do středy místo výtahem se raději projděte pešky. Může dojít k chvilkovému výpadku elektřiny a vy něco důležitého prošvihnete! Ve dnech okolo čtvrtka to nebudete mít jednoduché v zaměstnání. Pohádáte se snad s každým koho potkáte, ale bude se jednat vesměs o lidi, které nemáte v lásce, takže vám bude úplně jedno.

Kozoroh (22.12. – 20.1.)
Desáté znamení zvěrokruhu, základní zemské.
Vládcem je Saturn – polarita Yin
Start do nového týdne bude pohodový, ale bude to pověstný klid před bouří. Nadřízení vás totiž doslova zavalí pracovními povinnostmi, protože někdo onemocní a vy nebudete vědět, kam dřív skočit. Přepracovanost o sobě dá vědět již ve dnech okolo čtvrtka. Vybouchnete a vše odnese někdo z přátel, možná zvýšíte nepřiměřeně hlas i na své ratolesti. Následovat bude únava, kterou byste neměli podceňovat. Prospěje vám si během víkendu dopřát saunu, relaxační masáž, vyplavíte tak ze sebe škodliviny i nahromaděný stres.

Vodnář (21.1. – 18.2.)
Jedenácté znamení zvěrokruhu, fixní vzdušné.
Vládu drží Uran , spoluvládce je Saturn – polarita Yang
Podnikáte-li, odložte podpis smluv až na příští týden. Situace bude jasnější, zejména cenově byste se podcenili. Za přispění pomluv se ve dnech okolo čtvrtka může začít otřásat v základech vaše kariéra, profesní pověst. To berte ale z té pozitivní stránky, protože vám nepříjemná situace vytvoří příležitost diskutovat s nadřízenými mezi čtyřmi očima a vše si ujasníte. Pravda totiž vždy vypluje napovrch, tak tomu pomozte a nebojte se mluvit otevřeně.

Ryby (19.2. – 20.3.)
Dvanácté znamení zvěrokruhu, proměnlivé vodní.
Vládu drží Neptun, spoluvládce je Jupiter – polarita Yin
Pomáhat lidem, které máte rádi, ať to jsou přátelé nebo příbuzní, bude v tomto týdnu pořádně ošemetné. Budou mít totiž snahu na vás přehodit svoje problémy, jenže nebudete mít dostatek času a hlavně objektivních informací. Tak se držte zpátky, šetřete radami jako šafránem, svůj názor si nechte pro sebe. Když na vás někdo bude příliš tlačit, řekněte razantní „ne“. Když se naštve, přestane se s vámi v dalších dnech stýkat, to berte jako výhru, protože se bude jednat o člověka, který vás chtěl pouze využít.

e-mail: nadamagic@seznam.cz
http://horoskopynadasmidova.mysteria.cz

Foto zdroj: profimedia.cz

22.4.2013 12:00| autor: Naďa Šmídová

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist