Horoskopy
podle tarotu

Týdenní horoskopy podle tarotu od 4. do 10. ledna 2021

Nauč se naslouchat

Berany potrápí neshody v práci. Býci a Blíženci jsou úspěšní. Váhy, potíže odchází. Jaké dny můžeš očekávat ty, nač se těšit a čemu se raději vyhnout, ti právě teď prozradí naše horoskopy podle tarotu.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Jestli tě trápí neshody v práci, rivalita nebo jsi snad o místo přišla, máme pro tebe skvělou zprávu. Díky tvé čestnosti, vytrvalosti i odvaze k tobě přichází prosperita a hojnost. Konkurzy, novou pracovní pozici, rekvalifikaci či další studium úspěšně zvládneš a budeš nadšená také v osobním životě.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Než učiníš jakoukoliv změnu, pečlivě zvaž veškeré kroky a v klidu si promysli, jaké by to bylo také za několik týdnů. Díky tomu se vyhneš případným překážkám či komplikacím. Pak už nic tvému štěstí a úspěchu v cestě nestojí.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Buď zvídavá, odvážná a neboj se pustit do nové činnosti i aktivit. Cesta, kterou máš před sebou, rozšíří tvé obzory a posune tě mnohem dál nejen v pracovní oblasti, ale také v osobním životě. To, že budeš nadšená, je jisté.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Pokud právě nyní procházíš složitějším obdobím, vydrž a nevzdávej se. Připrav se na lepší období, které k tobě přichází. Je potřeba naučit se odhodit strach a nebát se prosadit jak v pracovním oblasti, tak v osobním životě. Připrav se na lepší život a nechej odejít vše staré a nefunkční, štěstí ti přichází naproti.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Nesnaž se za každou cenu zbavit toho, co tě jakýmkoliv způsobem omezuje či brzdí, důležité je zachovat chladnou hlavu, poodstoupit stranou a dovolit životu, ať se o sebe na chvíli postará sám. Tímto postojem dokážeš nemožné a tvůj život se velmi rychle změní k lepšímu.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Pokud právě teď přemýšlíš nad důležitou životní změnou nebo se rozhoduješ ukončit práci či podnikání, rozhodně se neboj a pusť se odvážně do svých plánů. Samozřejmě, že tě mohou napadat různé myšlenky, ale nedávej jim sílu a pozornost. Jakmile učiníš první krok vpřed, budou přicházet malé zázraky, to, že budeš nadšená, je jisté.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Náhlé potíže jakéhokoliv charakteru jsou pouze dočasné. Zamračené období velmi rychle vystřídá slunce. Zkus své plány přehodnotit a nedej se zmást, když věci nepůjdou dost rychle. Rychlost v tuto chvíli není dobrý kamarád ani rádce. Štěstí již pomalu ale jistě přichází, buď připravená.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Nastává období úrody, sklizně i zisku. Dokonce se urychlí řešení veškerých problémů, které ti nedaly spát a nešly dokončit. Zdlouhavé dědické řízení je také u konce a ty si můžeš v klidu odpočinout a vydechnout.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Štěstí je ti nakloněno, dokonce si můžeš v jistých záležitostech dovolit zariskovat. Nezapomeň také na zábavu a odpočinek, bav se, odpočívej a směj se. Tvůj život se radikálně mění a ty budeš nadšená.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Hodně komunikuj, naslouchej a také jednej. Přichází dny plné skvělých nápadů, úspěchů a také pomoci od přátel či rodiny. Jsi ve výhodné pozici, využij skvělé energie ve svůj prospěch a neboj se začít realizovat své plány i sny.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Máš před sebou období přívalu energie a štěstí. Poctivá práce se ti vyplatila a nyní můžeš sklízet sladké plody ovoce. Dařit se ti bude v pracovní oblasti, na studiích, zvládneš bez potíží náročné zkoušky a v osobním životě se můžeš těšit na harmonii, radost i lásku.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Radost, pohoda, klid a láska jsou klíčová slova pro tebe. Dařit se ti bude opravdu ve všem a dobrá nálada tě neopustí. Pokud musíš dořešit náročnou zkoušku nebo pracovní spor, můžeš se těšit na skvělé výsledky, úspěch a také hojnost v každé oblasti.

foto-zdroj: shutterstock.com

4.1.2021 7:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist