Horoskopy
podle tarotu

Týdenní horoskopy podle tarotu od 31. srpna do 6. září 2020

Studuj, raduj se a poznávej nové…

Berani vyřeší minulost. Býci, začněte si víc věřit. Blíženci, pozor na zbrklost. Co můžeš očekávat od začátku školního roku, ti sdělíme právě teď. Mrkni na naše nové horoskopy podle tarotu.

Beran (21.3. – 20.4.)

Situace, která tě v minulosti trápila, se nečekaně vysvětlí díky tvému pochopení. Jako když ti najednou dojde, proč se všechno muselo stát a díky souvislostem navazujícím na sebe, vše bez problémů dořešíš a jednou provždy smeteš ze stolu. To, že se ti uleví, je jisté, lidé kolem tebe si tě začnou víc vážit a nabídnou ti pomoc tam, kde bude zapotřebí.

Býk (21.4. – 21.5.)

Nadechni se, začni si víc věřit a s radostí vykroč do nádherných dní, které na tebe opravdu čekají. Můžeš se těšit na pohodové a harmonické dny, jediný mráčkem, který by mohl být, je tvé sebevědomí, je zcela zbytečné pochybovat o sobě, jsi dokonalá právě teď a nemusíš ostatním vůbec nic dokazovat, jen žij, raduj se a buď optimisticky naladěná, potom se tě štěstí hned tak nepustí.

Blíženci (22.5. – 22.6.)

Máš před sebou dny na pohodu, směle můžeš vykročit do zaměstnání, stejně jako na úřady, kde všechno hladce vyřešíš a ukončíš, co ti v minulosti nešlo. Pokud bys ráda dokončila pracovní projekt, nespěchej a nejednej zbrkle jen proto, abys měla klid, tady je zapotřebí nechat věci dozrát.

Rak (22.6. – 22.7.)

V práci vše půjde jako po másle, konečně se můžeš dočkat kariérního posunu nebo se rozhodneš pro vlastní podnikání, které máš již delší dobu v hlavě. To, že se ti bude dařit také v osobním životě, je jisté. Konečně přichází řešení všeho, s čím nešlo pohnout, raduj se přichází krásné a láskyplné dny.

Lev (23.7. – 22.8.)

Přichází nečekaný zlom v osobním či profesním životě. Dramatické události, které se objeví ve tvém okolí, ti umožní nečekaně dokončit vše, co ti v minulosti nešlo. Všechno zastaralé a nefunkční hravě odstraníš a vykročíš směle do nového života. Nemusíš se vůbec bát, uleví se nejen tobě, ale také všem blízkým.

Panna (23.8. – 22.9.)

Máš před sebou báječné dny plné nových příležitostí. Pokud ještě váháš a bojíš se zvýšit si svou kvalifikaci studiem nebo rekvalifikačním kurzem, neotálej. Budeš nadšená, a navíc tě škola bude bavit. Studuj, raduj se a poznávej nové, štěstí stojí věrně při tvém boku.

Váhy (23.9. – 23.10.)

Můžeš se těšit na harmonické a láskyplné dny. Usměj se a vykroč odvážně do života, dařit se ti bude nejen v osobním životě, studiu, ale také v oblasti lásky a vztahů obecně. Na účet ti také mohou nečekaně dorazit peníze, se kterými jsi již nepočítala, což je sladká třešnička na dortu a tvé sladké „ách“ v tobě probudí mnoho radosti a krásných pocitů.

Štír (24.10. – 22.11.)

V práci to nepůjde zcela podle tvých představ, náročnější rozjezd ale vystřídá pohodový konec týdne. Nepodceňuj se a dokonči, co je potřeba, dodej si odvahu a zapomeň na strach, jsi skvělá, pracovitá a dokážeš zázraky. Důvěřuj si, máš dostatek síly i odvahy, konej a měj se ráda, výsledek tě nadchne a překvapí.

Střelec (23.11. – 21.12.)

Nádherné dny plné síly a odvážných činů, nadechni se a konej. Vše, do čeho se pustíš, tě nadchne a výsledek předčí veškerá očekávání. Těšit se můžeš také na zlepšení financí, ať již v pracovní oblasti nebo v podobě nečekaného příjmu v rodině. Jsou tady dny bohaté sklizně, je dobré podělit se o svou radost také s ostatními, sdílené štěstí je vždy mnohonásobně větší.

Kozoroh (22.12. – 20.1.)

Konečně můžeš dokončit veškeré resty v osobním i pracovním životě. Vše, co nešlo, se dává do pohybu a tvé nadšení nebude brát konce. Důležité je neváhat a konat. Zbav se všeho nepotřebného, uleví se ti a dostaneš prostor pro nové. To, že budeš nadšená, je jisté.

Vodnář (21.1. – 20.2.)

Váháš a bojíš se rozhodnout ohledně zvyšování kvalifikace či studia? Zapomeň na váhavost a vykroč vstříc studentskému životu, budeš nadšená a všechno na sebe nádherně naváže. Vychutnávat můžeš také pohodu a radost v práci i osobním životě.

Ryby (21.2. – 20.3.)

V pracovní oblasti se může objevit nečekaný plán, který ti zcela změní úhel pohledu na události, které se staly nedávno. Je potřeba sebrat odvahu a postavit se proti všemu, s čím vnitřně nesouzníš. Zbavíš se tím nejen úzkosti, ale z tvého života odejdou také lidé, kteří tě jen využívali. To, že se ti uleví, je jisté.

foto-zdroj: shutterstock.com

31.8.2020 7:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist