Horoskopy
podle tarotu

Týdenní horoskopy podle tarotu od 3. do 9. srpna 2020

Přichází naděje, štěstí i úspěch

Berani pocítí štěstí. Býci prožijí lásku. Blíženci, přichází změna k lepšímu. Jak je na tom tvé znamení, se dozvíš právě teď v našich nových horoskopech podle tarotu. Zastav se na chvíli, dej si nožky na stůl a bav se.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Stojíš pod svou šťastnou hvězdou. Nadechni se, s úsměvem vyslov své přání a pošli k nebi, šance, že se naplní tvé touhy, je víc než jistá. Co udělat? Nebát se a začít realizovat své sny i plány, strach zahodit a směle vykročit vstříc dobrodružství jménem život. Pak můžeš očekávat skvělé pracovní výsledky a radostné chvíle v osobním životě, hvězdy jsou ti nakloněny, využij příležitost ke změnám.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Dny probíhají v naprosté harmonii, klidu, radosti i lásce. Štěstí ti přeje nejen v osobním životě, ale také v práci, po období nezdaru se konečně všechno zklidní a zharmonizuje. Co udělat? V jakékoliv situaci zachovat klid, vytrvat a jít pevně za svým cílem, jen tak v sobě probudíš zdravou dravost a touhu začít jinak. To, že se tě štěstí nepustí, je jisté. Neboj se předvést svůj um i talent, ostatní tě ocení a tobě se zvedne sebevědomí, které v minulosti kvůli nezdarům bylo velmi nízké. Vše je pryč, začni s úsměvem konat, budeš nadšená.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Dařit se ti bude opravdu ve všem, od práce až po vztahy a přátelství. Dny probíhají v naprostém klidu, lásce a harmonii. Máš před sebou báječné dny, ve kterých můžeš zvládnout vše, co ti v minulosti nešlo, čeho ses bála a co jsi zasunula daleko do skříně, protože jsi neměla odvahu vše zrealizovat. Co udělat? Nebát se, vykročit vstříc a jít směle za svými sny, to, že se ti naplní, je víc než jisté. Strach z nového je zcela přirozený, jen se nesmíš nechat pohltit, zachovat klidné nitro a chladnou hlavu, pak bude vše v nejlepším pořádku.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Všechno, co v těchto dnech začneš, může mít dlouhodobý a velmi příznivý vliv na tvůj život. Co udělat? Nezlobit se, pokud někdo blízký probudí ve tvém nitru dávnou vzpomínku a bolest, uvědom si, že vše je pryč, nyní přichází šance na změnu. Zapomenout na minulost, odpustit, usmát se a vykročit vstříc novému životu je nutnost. Neboj se toho, všechno, co se právě nyní odehrává, je v nejlepším pořádku, to, že budeš nadšená, je jisté. Jdeš dobrým směrem a toho se drž!

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Nedaří se ti v pracovní oblasti? Nyní se před tebou odkrývá zcela nová životní etapa, a to nejen v kariéře, ale také v osobním životě.  Završuješ dlouhý cyklus, který tě mohl unavit a vyčerpat. Nadechni se a vykroč s úsměvem vstříc novému dobrodružství. Co udělat? Nenechat se ovlivnit jinými, kteří tě mohou zrazovat od tvých plánů. Všechno, co nyní začneš realizovat, bude časem velmi úspěšné. Jdi za svým cílem a neboj se, štěstí je na tvé straně. Práce, škola, láska jdou s úspěchem ruku v ruce.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Dovolená to jistí, pokud si právě teď užíváš zasloužené volno, dobře děláš, protože na domácí i pracovní půdě je docela napětí, jako by se všichni najednou rozhodli vytáhnout kostlivce ze skříní a chtěli v jednom dni vše dořešit. Což samozřejmě možné není. Co udělat? Uklidnit se, všechno je v naprostém pořádku a v souladu s tvými plány. Ostatní ať žijí svůj život, sama nejlépe víš, co je pro tebe nejlepší. Nadechni se a nahlas řekni NE všem, kteří tě tlačí tam, kam nechceš, pak se můžeš spolehnout na pohodový a radostný týden.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Skvělá zpráva, báječná novinka a nadšení je tady jen pro tebe. Možná překvapení nemáš ráda, teď však budeš nadšená. Co udělat? Nemusíš dělat vůbec nic, jen s láskou přijímat novinky, které se k tobě blíží rychlostí blesku. To, že tě překvapí, zaskočí, pobaví a vykouzlí úsměv na rtech, je jisté. Přichází také šance vyzkoušet něco nového, ať již v zaměstnání nebo v osobním životě. Neboj se toho a vykroč štěstí naproti, budeš nadšená.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Vydáváš se na cestu sebepoznání, jako by se na chvíli zastavil čas a ty pochopíš, že veškerá moudrost a odpovědi jsou ve tvém nitru, což v tobě může probudit pochybnosti a nejistotu z budoucnosti. Co udělat? Jakékoliv rozhodnutí je potřeba dělat v klidu, nejednat zbrkle a nechat si čas na rozmyšlenou, jak se říká dobré plány potřebují dozrát. Můžeš potkat osobu, která tě navede správným směrem, protože cesta, kterou právě nyní nastupuješ, je pro tebe zcela nová. Nenechej se zastrašit pochybnostmi, přijdou vždy, když jsme připravení na změny. Užij si poklidné dny a nespěchej.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Jestli přemýšlíš nad pracovní změnou, protože tě týmová práce ničí a ubíjí, děláš velmi dobře. Jen je zapotřebí nic neuspěchat, pořádně si vše naplánovat a až si budeš stoprocentně jistá, pak ti do cesty vstoupí moudrý rádce, který tě nasměruje správným směrem. Co udělat? Nespěchat a dopřát si čas, aby plány mohly zdárně dozrát. Pak s naprostou přesností budeš vědět, jakým směrem jít, abys ze života dostala to nejlepší. To, že budeš nadšená, je jisté. Radostné chvíle pocítíš také v osobním životě.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Jako by se ti nic nechtělo, pokud jsi na dovolené, skvělé, protože na domácí půdě se na chvíli zastaví čas a to doslova. Do práce a jiných povinností se budeš nutit, ale nakonec vše úspěšně zvládneš. Co udělat? Nic si nevyčítej, někdy to tak prostě je, tělo se rozhodne stávkovat a hlava jako by již nebyla schopná přijmout další informace a zpracovat velké množství úkolů. Ber to s nadhledem, pokud můžeš, odpočívej a rozděl povinnosti také mezi ostatní, nemusíš všechno zvládat sama. Život tě učí říct si o pomoc bez červenání a výčitek, připomeň si, že jsi dokonalá a úžasná, tak to také je.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Zariskuj, ať už jsi na dovolené, v práci či v kruhu rodinném. Začala jsi skvěle, proto nevystupuj z rozjetého vlaku a realizuj své sny i plány. To, že budeš úspěšná a nadšená, je jisté. Co udělat? Je důležité pokračovat a neotáčet se zpět, co bylo, je za tebou, před tebou máš skvělou budoucnost a život, o jakém dávno sníš. Očekávej skvělé pracovní podmínky a úspěch na cestách, ať již doma či na dovolené. Využij příznivé dny a nepromarni skvělou příležitost, budeš nadšená.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Jestli někdo umí dělat několik věcí najednou, a ještě se u toho stačí usmívat a rozdávat lásku, tak jsi to právě ty. Pocítíš úspěch a radost ze života, jako bys vdechla vůni léta a rozhodla se zrealizovat dávno zapomenuté sny a přání. Co udělat? Malinko přibrzdit a umožnit také ostatním říct svůj pohled na danou věc, nemuseli by totiž chápat tvé nadšení pro radikální změny. To, co tebe nabíjí energií, ostatní může vyděsit, pomalými krůčky a láskou dokážeš opravdové zázraky. Dařit se ti bude v práci, v osobním životě a ještě dostaneš jako bonus něco navíc.

foto-zdroj: shutterstock.com

3.8.2020 7:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist