Horoskopy
podle tarotu

Týdenní horoskopy podle tarotu od 29. září do 4. října 2020

Berani ukončí spory. Býci nestíhají. Blíženci jsou nadšení. Jaké budou první říjnové dny? Tak to ti právě teď prozradí naše nové horoskopy podle tarotu.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Přichází příležitost, kdy můžeš úspěšně ukončit a dořešit veškeré spory, které ti v minulosti nedaly spát. Důležité je ujasnit si situaci, vše uhladit a zharmonizovat. To, že budeš úspěšná a nadšená, je jisté. Toužíš po dalším vzdělání, ale jsi nejistá? Žádný strach, pusť se do nových aktivit a věř, že tvé nadšení a radost z nového poznání ti dodají sílu i inspiraci k další tvorbě.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Rychlost je téma nových dnů. Jedna událost stíhá druhou a ty nevíš, kde ti hlava stojí, nadšení a dostatek energie v tobě probudí skvělé nápady na realizaci pracovních i osobních projektů. Pusť se s chutí do vzdělávání, renovace domova nebo pracovních projektů. Štěstí tě hned tak neopustí.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Nadechni se, usměj a věř, že tvé dny budou skvělé! Dařit se ti bude v práci, v osobním životě, při studiích a také v oblasti vztahů i lásky obecně. Ať se rozhodneš pustit do jakkoliv náročného projektu či plánu, budeš úspěšná. Na nic nečekej a začni tvořit své dílo.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Máš šanci odpoutat se od všeho nepodstatného a zbytečného. Z počátku můžeš mít pocit, že se děje něco špatného, ale věř, že vše je v nejlepším pořádku. Pokud tě zaskočí nepříjemná zpráva z práce, nemusíš mít obavy, zachovej klid, protože tvá kariéra dostává zcela nový směr a rozměr, který se ti bude líbit.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Vyřizuj, zařizuj, studuj a neboj se zrealizovat vše potřebné k vytvoření nových projektů. Skvělé komunikační schopnosti, jasný úsudek a pohotová odpověď ti zaručí úspěch ve všech oblastech. Právě nyní máš svůj osud pevně ve svých rukou, jdi za svým štěstím.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Velký průlom a nečekané štěstí v tobě probudí mnoho krásných pocitů. Ať byly tvé dny jakkoliv náročné, nyní je všechno jinak a ty se můžeš těšit na báječné chvíle a osudová překvapení. To, že náhody neexistují, již dávno víš, ale přesto tě souhra událostí velmi příjemně zaskočí. Důvěřuj si a přijímej to, co k tobě přichází, budeš nadšená!

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Pracovní dny budou zejména v první polovině týdne náročnější. Stres, který prožíváš, tě dovede k zamyšlení, jestli nebude lepší poohlédnout se po klidnějším místě. Rozhodně svou intuici následuj a v klidu se začni ptát mezi přáteli a známými. Může se stát, že se situace zcela nečekaně změní ve tvůj prospěch. Osobní život poběží v klidném tempu a rodinné štěstí ti nahradí pracovní starosti.

Štír (24. 10. – 22.11.)

Skvělá nálada tě hned tak neopustí. Máš pocit, že se tě to netýká? Usměj se na sebe do zrcadla a vykroč vstříc novým příležitostem, tím, že budeš negativní, k sobě štěstí nepustíš. Dařit se ti bude v práci a také v osobním životě, vynikáš totiž tvořivostí a ostatní ti naslouchají, následují tvé rady i plány, které společně zrealizujete.

Střelec (23.11. – 21. 12.)

Ať tě v minulých týdnech trápilo cokoliv, tak teď je konečně všechno jinak a situace se konečně vysvětlí. To, že se ti uleví, je jisté, nabereš druhý dech a s radostí můžeš tvořit nové projekty a plánovat budoucnost. Jen tak dál, tvé plány se ti podaří za podpory přátel, rodiny či pracovních kolegů uskutečnit, zapomeň na strach a tvoř, budeš nadšená.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Zprávy, které tě dostihnou, v tobě probudí mnoho krásných pocitů a radosti. Novinky, které obdržíš, tě popoženou dopředu a začneš realizovat to, nač jsi v minulosti neměla chuť či čas. Jednej pružně, štěstí máš na své straně, využij skvělé energie a tvoř svou budoucnost, budeš nadšená.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Pocit nespokojenosti v pracovní či vztahové oblasti pramení z tvého strachu, stačí, když se zhluboka nadechneš, dodáš si odvahu a přestaneš se bát víc prosadit. Tvé nápady jsou skvělé, je proto zbytečné blokovat se strachem a zůstávat v pozadí. Nepodceňuj se, začni si věřit a sděl ostatním své plány, podpoří tě.

Ryby (21. 2. – 20.3.)

Pokud budeš mít pnutí, abys jisté věci uspěchala a urychlila, tak prosím zabrzdi! Trpělivost růže přináší, což ve tvém případě platí dvojnásob. Nespěchej, nejednej zbrkle a v klidu prožívej den po dni. Pak se můžeš spolehnout na pohodu, radost i úspěch. Tak nezapomeň a včas přibrzdi, spěchem a urputným snažením bys dosáhla opačného výsledku.

foto-zdroj: shutterstock.com

29.9.2020 7:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist