Horoskopy
podle tarotu

Týdenní horoskopy podle tarotu od 27. července do 2. srpna 2020

Trpělivost růže přináší, nespěchej a vytrvej…

Berani, usmívejte se. Býci, trpělivost a vše se podaří. Blíženci, vychutnávejte klid. Jak na tom budou ostatní znamení, prozradí právě nyní nové horoskopy podle tarotu.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Usměj se hned ráno na sebe do zrcadla a vykroč do nového týdne pozitivně naladěná. Jen tak hravě zvládneš náročnější pracovní období. Kolegové nemají daleko k hádkám, proto buď nad věcí, tebe se nic z toho, co řeší, netýká. Pokud potřebuješ dokončit nebo dořešit důležité úřední záležitosti, než něco podepíšeš, raději si nechej čas na rozmyšlenou a poraď se s odborníkem, pak se můžeš těšit na prima dny, které završí nádherný víkend.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Pro tebe platí jednoznačně staré a dobré přísloví: „Trpělivost růže přináší.“ Ať se právě teď snažíš o cokoliv a nedaří se ti tvé plány zdárně dokončit, poodstup na chvíli stranou a dovol životu, ať se o sebe postará sám. Tím, že přestaneš být tolik urputná, uvolníš energii a věci do sebe zapadnou téměř samy, jen je zapotřebí vydržet, netlačit a nespěchat. Zatím užívej báječné letní dny a nasávej vůni vody, slunce i hvězd.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Přichází neutrální dny, kdy se neděje nic zásadního ani významného, pokud chceš prožít pohodový a radostný týden, zapomeň na očekávání, pak se můžeš spolehnout, že všechno proběhne v naprostém klidu i pohodě. Jestli za tebou přijde známý nebo spolupracovník s prosbou o půjčení peněz, rozhodně to nedělej, velmi těžko bys je dostávala zpět. Pokud o finance nechceš přijít a nemáš na rozhazování, buď obezřetná a nenechej se přemluvit dojemným příběhem o bídě a nouzi, není to tak, jak to vypadá.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Klidně se nadechni, usměj a vykroč vstříc krásným letním dnům. Dařit se ti bude nejen v oblasti lásky, vztahů obecně, ale také v pracovních záležitostech. Všechno máš ve svých rukou a jak si následující dny uděláš, takové budou. To, že na tebe čeká jako velmi příjemný dárek malé překvapení, je jisté. Skvělé dny můžeš očekávat také na dovolené, neboj se vyzkoušet nové aktivity, zejména vodní sporty a hry tě nadchnou a okouzlí.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

V pracovní oblasti to může být náročnější, a to jen díky tomu, že projekt, do kterého jsi dávala své naděje, se najednou zastaví a velmi těžko se bude dát zrealizovat. Není to taková katastrofa, jak si myslíš, nechej všemu čas a uvidíš, že přijde řešení. Důležité je nestavět vzdušné zámky, držet se při zemi a nechtít něco, o čem již předem víš, že je nereálné, což platí také v osobním životě. Na dovolené si užiješ báječné dny, odpočívej, relaxuj a nabírej novou energii.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Nic se neděje, přesto se můžeš cítit unavená a vyčerpaná, jestli odjíždíš na dovolenou, tak se všechno během pár dní srovná a přijde úleva. Pokud zatím dovolenou nemáš, nevadí, v klidu si dopřej odpočinek, dobré jídlo, procházku a zapomeň na každodenní starosti a povinnosti. Setkání s rodinou, přáteli a odpočinek tě vrátí zpět do klidu a pohody. Pokud nemusíš, neřeš nic zásadního a nechej vše volně plynout, v tyto dny je lepší jen dýchat a žít.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Buď k sobě upřímná, rozhoduj se na základě svých pocitů a zdravého selského rozumu, pak můžeš očekávat báječné dny nejen v práci, na dovolené, ale také v oblasti lásky a osobního života. Rozhodování v jisté oblasti ti může na chvíli zamotat hlavu, ale velmi rychle nalezneš řešení a s naprostou přesností se rozhodneš správně. Užívej léto, zasloužíš si štěstí a také k tobě přichází.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

V pracovní oblasti to může jít trošku pomaleji, zejména pokud hledáš nové místo, nepropadej však beznaději, protože na obzoru je dobrý přivýdělek, i když zatím nezaručuje stálou práci, tak i to tě potěší. Stresovat tě nemusí ani jiné oblasti, to, že se zatím nic neděje, neznamená, že je něco špatně, naopak, užívej dovolenou, odpočívej a mysli na chvíli jen na sebe, za pár dní se vše změní.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Skvělé energie, dobré nápady, a dokonce pohodové vztahy jsou tady jen pro tebe. Pokud potřebuješ dořešit věci, které ti v minulosti nešly, pusť se do toho, protože vše půjde téměř samo, využij příznivé období a vyřeš vše, co potřebuješ, budeš úspěšná. Nové pracovní příležitosti, brigáda, dokonce zlepšení osobního života tě vrátí zpět do života a v plné síle, radosti i lásce vykročíš vstříc krásným prožitkům.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Dávej pozor na dluhy, mohlo by se totiž stát, že zatoužíš po něčem, nač nemáš dostatek financí, když vydržíš, tvá situace se urovná, ale dluhy by ti nepřinesly nic dobrého, a nakonec bys neměla žádnou radost, protože by ti došlo, že drahý dárek nebo dovolená na dluh nic neřeší. Tyto dny prověří tvou odolnost a schopnost odolávat pokušení. Pokud nepodlehneš, tak věř, že prožiješ pohodové dny v radosti a pohodě.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Ať se snažíš sebevíc tak změna, po které tolik toužíš, nepřicházíš, je to tím, že tvá hlava je zaplněná protichůdnými myšlenkami a také strachem. Ber to jako znamení, hodit vše za hlavu, na chvíli nic neřešit, dovolit si jen tak žít, dýchat a odpočívat. Jakmile se uklidníš, přijde řešení a ty si řekneš, jak snadné by to bylo, kdybys zbytečně netlačila na pilu a nesnažila se vše urychlit. Vydrž a zapomeň na strach, není důvod k obavám, naopak, začni se radovat z maličkostí, pak ti štěstí půjde pomaloučku ale jistě naproti.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Skvělá zpráva, která v tobě probudí mnoho krásný pocitů, je již na cestě k tobě. Může se týkat pracovní oblasti, ale také může jít o zprávu ohledně dítěte, která tě rozhodně potěší. Užívej si své dny, jsou totiž skvělé, stejně jako tvé nápady a vize, které se rozhodneš uskutečnit, to, že budeš úspěšná, je jisté. S chutí do práce, budeš nadšená z výsledků.

foto-zdroj: shutterstock.com

 

 

27.7.2020 7:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist