Horoskopy
podle tarotu

Týdenní horoskopy podle tarotu od 21. do 27. září 2020

Berani, přichází štěstí. Býci, radujte se. Blíženci, usmějte se. Co můžeš očekávat v novém týdnu právě ty, ti prozradí naše nové horoskopy podle tarotu.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

V práci to poběží ve svižném tempu a nejen to, dařit se ti bude také ve vztazích, lásce i studiu. Dobrá zpráva je již na cestě k tobě. Pokud potřebuješ vyřídit a dořešit záležitosti na úřadu, soudu či ve škole, nic neodkládej a s chutí se pusť do práce, budeš úspěšná. Štěstí je přímo u tebe, stačí po něm sáhnout a nenechat ho proklouznout mezi prsty.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

V osobním životě přichází krásné chvíle naplněné radostí, štěstím i láskou. Ani v práci nezůstaneš ochuzená a skvělá komunikace i spolupráce na tebe čeká především s muži, kteří tě nejen obdivují za tvou upřímnost, ale také lidskost. Užívej dny plnými doušky, tvůj život je zcela ve tvé režii. Zařizuj, vyřizuj a miluj, máš důvod k radosti.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Nadechni se, usměj a žij, protože na tebe čeká radostný a pohodový týden. Ať již v práci, doma, při studiu či v oblasti podnikání budeš sklízet jeden úspěch za druhým. Otevři se také novým možnostem, vnesou do tvého života skvělé nápady a také podmínky k uskutečnění tvých snů.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

S klidem a pohodou můžeš vykročit vstříc novým dnům. Dařit se ti bude v práci, ve škole, na cestách, poradách nebo úředních jednáních. Máš před sebou dny sklizně, proto využij tyto příznivé dny na maximum. Věci, které ti v minulosti nešly, dotáhneš do zdárného konce.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Nelekni se náročnějšího rozjezdu v práci, navalí se na tebe nečekané úkoly a překážky s nimi spojené. Ovšem nic, co bys s pomocí jiných nezvládla, to, že všechno zdárně dokončíš, je jisté. Těšit se můžeš na ocenění i odměnu za skvěle odvedenou práci. Pokud se chystáš skládat zkoušky, úspěch je zaručený.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

V práci či osobním životě přichází zcela nečekaná změna, která tě může na chvíli vyvést z rovnováhy. Pamatuj však, sama bys ji nikdy neudělala a teď máš velkou příležitost vše napravit a zharmonizovat. Až časem pochopíš, jak důležité a nutné vše bylo.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Pozor na drobné neshody a problémy v práci, když se hned ráno usměješ a nedovolíš ostatním, aby tě zatáhli do nic neříkajících sporů, pak se můžeš těšit na pohodové dny. V polovině týdne chytneš druhý dech a začneš dělat plány na víkend. Dávej pozor na peníze, a pokud nemáš nadbytek, tak nikomu nepůjčuj, peníze by se k tobě již nevrátily.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Úspěch v práci, na cestách, při studiu i v osobním životě. Rozjezd bude rychlý a začátek týdne v podstatě ani nezaregistruješ, jak rychle další dny uběhnou. Pokud balíš krabice a chystáš se stěhovat, vše proběhne snadno, rychle a bez sebemenšího problému.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Očekávej pracovní úspěch a nejen to, také v osobním životě na tebe čeká mnoho krásných chvil i překvapení v podobě nečekané návštěvy, která tě velmi mile překvapí. Jdeš správným směrem a to, že nemáš stání, neustále vymýšlíš další nápady, tě žene vpřed, úspěch je zaručený!

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Všechno, co v těchto dnech začneš, bude mít velmi příznivý dopad na tvou budoucnost. Klidně se pusť do realizace svých snů a neboj se také zariskovat tam, kde víš, že máš silné místo. Dařit se ti bude také v osobním životě a vztazích obecně. Spory, které se vlekly, naleznou řešení a vše se zdárně ukončí.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Zvýšená aktivita a také dostatek energie ti umožní realizaci dlouhodobých plánů. Nejen, že zvládneš vše potřebné uvést do pohybu, ještě pomůžeš ostatním, kteří tvé tempo nestíhají. Doma na tebe čeká radost, pohoda i láska. Sdílej krásné chvíle i s těmi, kteří takové štěstí nemají.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Pocítíš radost z dobře vykonané práce a také ve vztazích na tebe čeká mnoho krásných chvil, ať již s rodinou, přáteli či novou láskou. V práci se ti bude dařit a problémy, které vypadaly hrozivě, se najednou vyřeší a vše se v dobré obrátí. Užívej pohodové chvíle a poděkuj osudu za přízeň.

foto-zdroj: shutterstock.com

21.9.2020 7:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist