Horoskopy
podle tarotu

Týdenní horoskopy podle tarotu od 21. do 27. prosince 2020

Rozjímej a odpočívej

Berani a Býci užívají vánoční pohodu. Raci a Váhy vykračují zlatou střední cestou. Ryby, jste kouzelné. Jaké energie můžeš očekávat na Vánoce, ti právě nyní prozradí naše nové horoskopy podle tarotu.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Pokud jsi v práci, tak na tebe může padnout splín a také nechuť zabývat se čímkoliv jiným, než je volno, Vánoce a lenošení. Nemusíš se bát, jsou to jen chvilkové pocity, jak přišly, tak rychle zase odezní. Pak si již můžeš užívat předvánoční pohodu, klid a radostné chvíle s nejbližšími.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Nádherné chvíle s rodinou a nejbližšími nebo se svým milovaným jsou tady jen pro tebe. Štěstí stojí přímo u tebe a hned tak tě neopustí. Sdílej radostné okamžiky s těmi, které miluješ a poděl se s nimi o radost, vše se ještě znásobí a umocní.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

V práci je zmatek nad zmatky, ale tebe se to opravdu netýká, tvůj stůl i svědomí je čisté, proto stůj opodál, nenechej se zatáhnout do sporů a hádek ostatních. V klidu si uspořádej myšlenky, naplánuj sváteční jídelníček, aktivity a těš se na báječné dny v kruhu rodinném. To, že budeš nadšená, šťastná a dojatá, je jisté.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Skvělé energie, láskyplné vibrace a sváteční nálada tě po celý týden neopustí. Užívej si nádherné chvíle se svou láskou nebo rodinou, dařit se ti bude opravdu ve všem. Jediné, čeho je dobré se držet, je zlatá střední cesta, mohla bys zbytečně utrácet za věci, které ani nepotřebuješ.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Pozor na lehkomyslnost, mohla by se ti vymstít především v pracovní oblasti. Každý už je duchem u svátečního stolu, ale pokud musíš být v zaměstnání, je potřeba udělat práci svědomitě a poctivě. Jestli stojíš před důležitým rozhodováním, dopřej si čas na rozmyšlenou a nespěchej. Jinak ti nic zásadního nehrozí, štěstí ti přeje především v osobním životě.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Jen co se nadechneš a usměješ, vykročíš do nádherných dnů. V tuto chvíli pro tebe neexistuje žádný problém ani překážka. Kráčíš po rovné cestě a nic ti nebrání přijímat štěstí a rozdávat vše dál. Láskyplné energie na tebe čekají v osobním i profesním životě, užívej zimní pohodu a raduj se z darů, které máš.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

V klidu a harmonii pomalu procházíš předvánočním shonem, který se tě vůbec nedotkne, naopak vše přijímáš s pokorou a vděkem k životu. Když se objeví nečekaně myšlenka na nesplněné sny, nechej ji proběhnout, všechno se děje tak, jak má a ty si díky novému pohledu na život uvědomíš, že máš kolem sebe nejbáječnější rodinu a přátele.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Ocenění za dobře odvedenou práci v tobě probudí mnoho nádherných pocitů bez ohledu, jestli jde o zaměstnání, podnikání či osobní život. Přesto, že jsou svátky náročnější na výdaje, tebe se to vůbec nedotkne. Sklízej sladké plody své práce a nezapomínej také na sebe, radost si můžeš udělat jen tak a nemusí tě vůbec nic stát.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Teď a tady je tvé štěstí, vůbec nemusíš nikam chodit, pátrat nebo snad cítit prázdnotu z nenaplněných snů. Máš velkou šanci získat práci svých snů a prožít nádherné sváteční chvíle v kruhu svých nejbližších. Nalezneš řešení k jakémukoliv problému a pochopíš, že problémy vlastně vůbec neexistují.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Všechno se točí kolem svátků a radosti. Klidně se usmívej, přichází k tobě radost, štěstí a harmonie. Máš před sebou dny plné úspěchu a pohody. Užívej dny s těmi, které miluješ a sdílej štěstí s ostatními, tím vše ještě umocníš a znásobíš.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Odvedla jsi skvělou práci a teď si můžeš konečně vydechnout, vše, co bylo potřeba, je hotové a přináší radost nejen tobě, ale také všem, kteří jsou ve tvé blízkosti i srdci. Nemusíš se ničeho obávat, dokonce ani výdaje za dárky neohrozí tvůj rozpočet. Raduj se a miluj, budeš nadšená.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Jasný úsudek, bystrý rozum a odhodlání vykročit vstříc novému životu v tobě probudí mnoho nádherných pocitů. Nyní je vše hotovo, esence tvých plánů jsou namíchány a ty si můžeš v klidu vydechnout. Nezaskočí tě ani nečekaná situace nebo informace, kterou s naprostou harmonií přijmeš a s úsměvem propustíš, protože víš, že vše je tak, jak má být.

foto-zdroj: shutterstock.com

21.12.2020 7:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist