Horoskopy
podle tarotu

Týdenní horoskopy podle tarotu od 19. do 25. října 2020

Raduj se a žij!

Berany potěší úspěch v práci. Býkům se daří. Blíženci, nedělejte si starosti. Jaký bude nový týden podle tarotu, ti právě nyní prozradí naše horoskopy.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Skvěle se ti bude dařit nejen v pracovní oblasti, ale také ve vztazích a lásce obecně. Nyní můžeš konečně ukázat svůj um, dovednosti i zručnost. Pokud máš před sebou pracovní pohovor, nemusíš se bát, vše dopadne podle tvých představ, důležitý je vnitřní klid, protože praxe i život tě naučil vše potřebné. Máš před sebou dny nových příležitostí, využij je ve svůj prospěch.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Na co sáhneš, se ti podaří bez ohledu, jak těžká byla minulost. Slunce ti svítí na cestu a jde ruku v ruce se štěstím za tebou. Tvá dobrá nálada ti pomůže vyřešit veškeré spory, nalaď se na srdce a jednej, budeš nadšená a tvé okolí také.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Nedělej si přehnané starosti, máš před sebou skvělé období, plné nápadů a také nových příležitostí. Pusť se do realizace svých plánů a neboj se neúspěchu, budeš nadšená, a navíc potěšíš také ostatní, protože tvá radost je také jejich. Nenechej inspiraci proklouznout mezi prsty a jednej.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

V zaměstnání na tebe může padat tíha povinností, což se projeví také na tvé náladě. Zkus rozdělit práci mezi ostatní a najdi si na životě to lepší. Tím, že nepodlehneš splínu, propluješ celým týdnem bez větších potíží. Radost ti udělají děti nebo někdo ve tvé blízkosti.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Příval energie, štěstí, láska a také úspěch v práci i osobním životě je tady jen pro tebe. Co bylo v minulosti, je pryč, teď máš před sebou nové začátky. Skvělé pracovní podmínky platí také pro nezaměstnanou, která konečně najde místo, po kterém touží. Raduj se a žij, budeš nadšená.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Po období neúspěchu přichází velmi plodné dny. Dařit se ti bude v práci i osobním životě. Využij toto období k realizaci nových projektů nebo hledání místa nového, pustit se můžeš také do dálkového studia, které ti otevře nové obzory. Užívej života plnými doušky a vychutnávej skvělé dny.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Úspěch, pohoda, klídek a tabáček, prozpěvuj si známou písničku a užívej báječné dny. Pamatuj, tvůj osud je pouze ve tvých rukou, a to, jak se cítíš, záleží jen a jen tobě. Všechno vyřídíš ve svůj prospěch, neodkládej návštěvu na úřadech a bát se nemusíš ani složitějších řešení, všechno hravě vyřešíš a dokončíš.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Nadechni se a vykroč z domu s úsměvem. Pocit, že se nic nedaří dokončit a zrealizovat, je pouze dočasný. Proto je dobré obrnit se trpělivostí a nesnažit se za každou cenu o příznivý výsledek. Dovol si na chvíli poodstoupit a nechej, ať se o sebe život postará sám, uleví se ti a řešení za tebou dorazí samo.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Nejen v práci, ale také v osobním životě mohou tvé výsledky mírně kolísat. Je to jen proto, že se ti jednoduše nechce. Někdy to tak prostě přijde, důležité je dodržet důležité termíny a zbytek pustit. Když trošku povolíš, nic se nestane, stačí zachovat rovnováhu a spravedlivě rozdělit čas na práci, zábavu a odpočinek.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Kolo osudu se roztáčí a to, že jsou ti hvězdy nakloněny, je jisté! Zariskuj, kup si los, bav se a užívej nádherné dny plné radosti i lásky. Nezahálej a dořeš vše, co ti v minulosti nešlo, velké štěstí ti spěchá naproti, což platí také pro nezaměstnanou.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Překážky, které se mohou vyskytnout, zdárně vyřešíš, zejména zpočátku týdne se na tebe nakupí povinnosti, ale nic, co bys nezvládla. V klidu dokončíš, co máš a v polovině týdne se rozběhneš vstříc radostnému osudu. Nenechej se zaskočit a ukaž ostatním, co umíš, to, že budeš nadšená, je jisté.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Skvělý úsudek, bystrá mysl a bravurní jednání nejen v pracovním, ale také v osobním životě. Zkrátka a dobře, dařit se ti bude na všech frontách. Máš skvělé nápady a dokážeš nadchnout také ostatní, žij, pracuj a bav se. Tvůj život je nádherný, máš důvod k radosti.

foto-zdroj: shutterstock.com

19.10.2020 7:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist