Horoskopy
podle tarotu

Týdenní horoskopy podle tarotu od 18. do 24. ledna 2021

Ryby budou bojovat s leností. Váhy si užijí romantiku a pohodu. Kozorozi, štěstí je na cestě. Jaké energie přináší nový týden a co se bude dít, ti právě teď prozradí naše nové horoskopy podle tarotu.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Dostáváš šanci velmi úspěšně skoncovat s problémem, který tě dlouho trápí. Nadechni se a začni v klidu jednat, mírné napětí přehlížej, je zcela přirozenou reakcí těla, kterému se nechce nic řešit. Jdi kupředu a neotáčej se zpět, výsledek předčí tvé očekávání.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Vykroč s úsměvem do práce a k běžným každodenním povinnostem. Pracovní vztahy nemusí být ideální, ale pamatuj, tebe se to netýká, nedovol ostatním, aby tě zatáhli do hádek a sporů, které stejně nic nevyřeší a jen vytváří nepřátelské prostředí. Než něco vyslovíš, počítej do dvaceti a pak teprve jednej, potom můžeš očekávat příjemné a pohodové dny.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Lehkost, radost, volnost – tak přesně budou probíhat následující dny. Není problém, který by ti stál v cestě, jdeš cestou srdce a s naprostou přesností víš, co je pro tebe i ostatní dobré. Nenechej se rozhodit negativním prostředím a ve své skvělé misi pokračuj, budeš nadšená a také šťastná.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Skvělé dny, pohoda a štěstí je tady jen pro tebe. Nemusíš se ničeho bát a jen si plň své povinnosti, všechno ti půjde od ruky. Také doma nastává pohoda, radost a harmonie. Dostaneš ocenění za svou pečlivě odváděnou práci, ať již v rodině či zaměstnání. Užívej a raduj se, život je báječný.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Rychlost, s jakou budou probíhat následující dny, je přímo závratná. Než se nadechneš, bude pátek a ty začneš dělat plány na víkend. Nic není problém, vše vyřešíš snadno a rychle, stejně tak úřední i pracovní záležitosti. Doma se můžeš těšit na pohodové chvíle a příjemnou atmosféru.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Konečně dospěješ k řešení, nad kterým jsi přemýšlela delší čas. Přichází zlepšení a ty se můžeš těšit na něco nového a krásného. Pokud se stěhuješ nebo měníš práci, vše proběhne v rychlosti a pohodě. Usměj se a poděkuj za štěstí, které tě hned tak neopustí.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Máš před sebou nádherné dny plné radosti a také romantiky. S důvěrou se můžeš rozběhnout vstříc štěstí a nezapomínat přitom také na své přátelé, rodinu či kolegy v práci. Rozdávej radost a poděl se o skvělé chvíle s ostatními, vše se ještě znásobí a radost bude o to větší.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

V hlavě se ti může honit mnoho rozporuplných myšlenek a nevíš, pro kterou se rozhodnout. Zkus na chvíli poodstoupit stranou, rozum odstavit na vedlejší kolej a nechat vše v klidu plynout. Impuls a řešení, které nečekaně přijde, tě překvapí, zaskočí a nadchne.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Můžeš se těšit na hezké a pohodové dny nejen v práci, ale také v kruhu rodinném. Stabilita a harmonie tě hned tak neopustí. Těšit se můžeš také na odměnu za skvěle odváděnou práci, což v tobě probudí mnoho radosti, nadšení a také chuti pokračovat dál.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Máš před sebou úžasné dny plné radosti, štěstí a lásky. Ať se dělo cokoliv, tak teď se v klidu nadechni a vykroč vstříc nádherným dnům. Příznivé výsledky můžeš očekávat také ve škole, v zaměstnání, kde jsou kolegové stejně dobře naladění jako ty. Radostná zpráva je již na cestě k tobě.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Nedělej si přehnané starosti, to, co se ti zdálo jako neřešitelný problém, se velmi rychle vyřeší. Máš skvělé období, dobré nápady a také inspiraci, proto nedovol, aby ti skvělá příležitost proklouzla mezi prsty jen kvůli tomu, že se bojíš nebo se ti nechce. Realizuj, jednej a budeš nadšená z výsledku.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Nadechni se a usměj, protože pocit, že je pondělí, v tobě vyvolá na chvíli nechuť a také lenost cokoliv dělat a řešit. Pokud je to jen trošku možné, uklidni rozbouřené nitro a do té doby se nesnaž dělat žádná zásadní rozhodnutí. Věci nevidíš objektivně, a nakonec bys zjistila, že to není až tak růžové, jak sis přála. Nádech, výdech, klid a budeš spokojená i šťastná.

foto-zdroj: shutterstock.com

18.1.2021 7:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist