Horoskopy
podle tarotu

Týdenní horoskopy podle tarotu od 17. do 23. srpna 2020

Radost a láska přichází

Berani, pusťte se do dobrodružství. Býci, skvělá zpráva přichází. Blíženci, radost je tu. Co nového přináší horoskopy podle tarotu ostatním znamením, ti prozradíme právě teď.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Neklid a touha po dobrodružství v tobě probouzí odvahu pustit se do nových aktivit. Rozhodně přijmi vše, co ti život nabízí, ať již neobvyklý sportovní zážitek na dovolené, nebo rozhodnutí pečovat víc o sebe či změnit zaměstnání a získat tak větší svobodu i nezávislost. Jak poznáš, že jsi na správné cestě? Vše do sebe zapadne téměř samo bez většího úsilí či snahy věci urychlit, rychlost a lehkost je klíčové slovo pro tebe.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Skvělá zpráva je již na cestě k tobě a velmi příznivě ovlivní každý den. Radost, pohoda, souznění i nadšení jsou energie, které tě budou provázat každičký den. Jestli toužíš uskutečnit pracovní změny, pusť se do nich, vše ti půjde na ruku. Pokud jsi na dovolené, žij a raduj se, nadšení a odpočinek v tobě probudí mnoho krásných prožitků.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Hezky pěkně od začátku, tak by se dal nazvat začínající nový týden. Zachovej klid a nenechej se rozházet menším zmatkem, který může následující dny provázet. Všechno, co se právě nyní odehrává, je pro tvé nejvyšší dobro, možná tě zaskočila rychlost, kterou vystřídá nadšení a radost z právě probíhajících událostí.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Jestli jsi procházela pracovní či osobní krizí, tak si můžeš s úsměvem oddechnout, vše je pryč a tobě nastává zcela nové období úspěchu i nových pracovních možností. Stísněná atmosféra se uvolní a radost budou mít také tví blízcí, kteří se trápili s tebou. Užívej dny a žij naplno, budeš nadšená.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Dařit se ti bude především v oblasti komunikace, díky tvému vnitřnímu kouzlu a hbitému jazyku dokážeš „ukecat“ opravdu každého. Od prodavačů na exotickém tržišti až po přátelé či rodinu, to, že je s nadšením strhneš na svou stranu, je jisté. Komunikuj s láskou a otevři své srdce novému, budeš nadšená a ostatní s tebou.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Pokud potřebuješ vyřešit finance, raději vše odlož na příznivější čas a zamysli se, jestli jsi poslední dobou neutrácela víc, než je na tvém kontě. Dovolená, léto a také pokušení v podobě letních slev ti mohlo udělat díru do rozpočtu. Hlavně zachovej klid, protože se vše opět srovná, dávej pozor na lákavé nabídky půjček, tady by vznikl již problém, když si na chvíli utáhneš opasek, vše se vrátí velmi rychle do normálu.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Radost a pohoda se tě hned tak nepustí. Užívej život plnými doušky a poděl se o svou radost také s ostatními, tvé nadšení a dobrá nálada ovlivní také ostatní. Připrav se na pohodové a láskyplné dny, které prožiješ v radosti i lásce. Neboj se řešit také nepříjemnější záležitosti, ostatní budou tvým návrhům nakloněni.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Do života ti přichází svěží energie, která vnáší do života nové příležitosti, práci i seznámení s přáteli, kteří na delší čas velmi příznivě ovlivní tvůj osobní či profesní život. Zpráva, kterou jsi již nečekala, v tobě probudí mnoho radosti a chuti změnit to, co dříve nešlo. Začni se těšit na nová dobrodružství, lásku a pohodu.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Pocit spokojenosti tě bude provázet po celý týden. Pokud jsi na zasloužené dovolené, přijmi pozvání na netradiční výlet, který obohatí tvé vzpomínky. Jestli dovolenou ještě nemáš, nezapomínej odpočívat, horké letní dny jsou náročné a tělo si zaslouží zvýšenou péči. Dovol si na chvíli nic nedělat a zajdi na oběd či večeři do restaurace, je příjemné nechat se na chvíli rozmazlit.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Skvělá spolupráce doma, v práci i na dovolené. Všechno ti půjde hezky na ruku a nudit se rozhodně nebudeš. Co si umaneš, kupodivu také dostaneš, v klidu vykroč do světa a užívej života plnými doušky, budeš nadšená a spokojená.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Máš život pevně ve svých rukou, skvělé energie, které tě ženou s láskou vpřed. Pokud potřebuješ dořešit spor s kamarádkou, sestrou či maminkou, pusť se do toho, budeš úspěšná a vzájemná úleva je k nezaplacení. Tyto dny jsou zcela ve tvé režii, nepromarni příležitost, všichni budou nadšení.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Zbytečně se nestresuj, usměj se na život a s důvěrou plavej. Obavy ani strach nejsou na místě, důležité je nevzdávat se a pokračovat v novém projektu. Klidně můžeš vše na chvíli nechat být, a dovolit si nedělat vůbec nic, tím, že se uvolníš, přijde nápad, který tě posune dál.

foto-zdroj: shutterstock.com

 

17.8.2020 7:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist