Horoskopy
podle tarotu

Týdenní horoskopy podle tarotu od 14. do 20. září 2020

Nepodléhej stresu!

Berani, vytrvejte. Býci pocítí úspěch. Blíženci zažijí zázraky. Jaký bude nový týden podle tarotu, ti prozradíme právě teď.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

První polovina týdne může být náročnější nejen v práci, ale také doma. Povinnosti i pocit zodpovědnosti za dobře odvedenou práci může způsobit tlak a napětí. Nepodléhej stresu a nezapomínej na odpočinek, vše se zase vrátí koncem týdne do normálních kolejí. Pokud práci hledáš, vytrvej a nevzdávej to, přijde později.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Přichází prosperita, úspěch a také dobré finanční podmínky. Dařit se ti bude nejen v osobním životě, ale také v práci a hmotných záležitostech. Pokud potřebuješ schválit půjčku či hypotéku, štěstí stojí na tvé straně. V práci tě může překvapit povýšení či nabídka nová.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Tvůj život obohatí nejen radost z lásky, ale také pracovní i osobní život bude kouzelný, plný malých zázraků a překvapení. Tvé sny se stávají skutečností, nepovoluj a jdi za svým štěstím bez ohledu, co na to okolí. Důležitý je tvůj vnitřní pocit a věř, že tě povede věrně za štěstím a radostí.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Nadechni se a neboj se postavit proti návrhu, se kterým vnitřně nesouhlasíš. Nemusíš se neustále někomu zavděčit a zalíbit, lidé si tvé pomoci přestanou vážit a přijímají vše automaticky, což tě vyčerpává. Přichází čas s láskou říct NE, teď nemohu jsem unavená a nemám čas. Uleví se nejen tobě, ale nakonec také ostatním.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Vykroč do pracovního týdne s úsměvem a nohama stůj pevně na zemi. Mohlo by se totiž stát, že kvůli nedostatku informací podlehneš nabídce, která pro tebe bude velmi nevýhodná. Než cokoliv uděláš, nechej si čas na rozmyšlenou a poraď se ještě s někým znalým. Pak se teprve rozhodni a neboj se říct vlastní názor, jde přeci o tebe.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Změna, která ti náhle může vstoupit do života, v tobě probudí pochybnosti a strach. Není důvod se bát, naopak až se znovu nadechneš, pochopíš, že se všechno děje pro tvůj prospěch a uleví se ti. Buď otevřená změnám a raduj se, až přijdou, štěstí stojí věrně při tvém boku.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Jestli jsi právě nyní nezaměstnaná nebo prožíváš těžkosti v práci či osobním životě, vydrž, všechno se velmi rychle změní. Zachovej klid a nenechej se emočně rozhodit blízkými. Přestaň o sobě pochybovat a probuď v sobě důvěru, jen tak se posuneš dál. Nemusíš se snažit dělat to, co ti ostatní navrhnou, trpělivost a důvěra tě zavede k cíli, máš dobře našlápnuto.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Máš před sebou pohodový týden bez zvláštních výkyvů či zkoušek. Pocit spokojenosti v tobě probudí mnoho krásných emocí, každým dnem propluješ v klidu, radosti a harmonii. Dařit by se mohlo také v oblasti financí, pokud potřebuješ zařídit hypotéku, je velká šance získat vše potřebné.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

V práci i osobním životě se ti bude dařit. Pocity spokojenosti, lásky a také dobrý výdělek stojí věrně při tvém boku. Díky tomu, že dokážeš věci dotáhnout do zdárného konce, očekávej ocenění, pochvalu a také odměnu, to, že budeš nadšená, je jisté.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Týden, který máš před sebou, bude velmi dynamický. Pondělí ještě zvládneš zaregistrovat a než se naděješ, máš před sebou volný víkend. Rychlost, spolehlivost i úspěch stojí věrně při tobě. Překvapit tě může také nečekaná návštěva, která obohatí společné chvíle.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Všechno, co v tyto dny začneš, má před sebou slibnou budoucnost. Neváhej a realizuj pomalu ale jistě své sny, plány a touhy. To, že budeš úspěšná nejen v pracovní oblasti, ale také osobním životě, je jisté. Pokud tě trápí dlouhodobé onemocnění, díky novým informacím přijde řešení, jak vše napravit.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Můžeš se klidně nadechnout a vykročit s úsměvem do příjemného týdne. Dařit se ti bude nejen v práci, v osobním životě, ale také studium, zkoušky či přednášky zvládneš na výbornou. Nic pro tebe není problém a veškeré povinnosti bravurně dokončíš a uvedeš do provozu.

foto-zdroj: shutterstock.com

14.9.2020 7:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist