Horoskopy
podle tarotu

Týdenní horoskopy podle tarotu od 7. do 13. září 2020

Jednej otevřeně!

Berani, hezky pomalu. Býci, na pohodu. Blíženci, dynamicky… Co všechno tě může zastihnout, překvapit nebo rozhodit v novém týdnu, ti právě nyní prozradí naše nové horoskopy podle tarotu.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Pomalý rozjezd pracovního i školního týdne bude náročnější, ale nic, co bys nezvládla nebo na co jsi nebyla v minulosti zvyklá. Vyhýbej se sporům, protože ne každý je diplomat jako ty. Pracovní konflikty, které mohou nastat v počátku týdne, vyřešíš čestně a pak se již můžeš těšit na pohodové a krásné dny.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Pohodový a radostný týden se ponese v duchu pracovních i školních povinností, všechno však zvládneš na výbornou. Pohlídej si jen situace, které by tě mohly emocionálně rozhodit, díky romantické a citlivé náladě, kterou budeš mít, bys mohla zareagovat přecitlivěle a věř, že o nic nejde.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

To, že je pondělí, zaznamenáš jen podle budíku, celý týden bude dynamický a rychlý, než se naděješ, začneš plánovat program na víkend. Samotnou tě překvapí, v jaké rychlosti všední dny běžely. Zpráva, kterou bys mohla obdržet, tě velmi mile překvapí, úspěch zaznamenáš také na úřadech i při studiích.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

V práci to poběží v dynamickém duchu, nejenže zvládneš své povinnosti, ale také pomůžeš ostatním. Jsi zkrátka a dobře profesionál a ostatní si tě velmi váží. Pokud začínáš studovat, také zde budeš jedním slovem dokonalá a úspěšná. Jestli tě nikdo nepochválí, což je téměř vyloučené, udělej to sama, máš důvod k radosti.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Nový týden se nese v duchu nových začátků a nečekaných úspěchů jak v práci a při studiích, tak v osobním životě. Využij příležitost a začni si plnit pomalu ale jistě své sny. To, že budeš nadšená a úspěšná, je jisté. Pokud ti do hlavy padne myšlenka na stírací los, můžeš zkusit štěstí a jeden si koupit.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Každý den je zcela ve tvé režii, záříš jako letní slunce na nebi. Jednat budeš zcela intuitivně a automaticky, až tě překvapí snadnost a jednoduchost bytí. Udělej si malou radost, zasloužíš si to. Pokud máš v hlavě myšlenku na změnu jídelníčku i životního stylu, s chutí do toho, budeš nadšená výsledkem.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Láska a zase jenom láska, jako když se probudíš do nádherného paláce, ve kterém je pouze štěstí, láska a harmonie. Vše se odrazí také v zaměstnání, osobním životě a štěstí přeje také všem studujícím. Tento týden je jedním slovem dokonalý. Jdeš správným směrem, tak neuhýbej a jdi dál.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

V práci na tebe čekají překážky, se kterými si však velmi hravě poradíš, odstraníš je a zvládneš. Ani nepostřehneš, že je polovina týdne za tebou a zamyslíš se nad programem volných dnů. Jestli na tebe čekají studijní zkoušky, vše zvládneš, neboj se a důvěřuj si.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Pracovní oblast bude zejména v první polovině týdne náročnější. Je to jen díky tomu, že si bereš na svá bedra povinnosti ostatních. Naštěstí jsi dostatečně pracovitá, abys vše zdárně vyřešila a proplula tak každým dnem bez pocitu ztráty či ohrožení. Dobrý pocit a spokojenost tě budou provázet každým dnem.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Nalaď se na své nitro a zachovej klid, s úsměvem vykroč do nového týdne, který může být v první polovině trošku náročnější. Zkus na chvíli přestat tolik přemýšlet a pusť se do úkolů, které musíš dokončit, zbytek v klidu nechej na později a netrap se tím, co zatím nenastalo, z nějakého důvodu máš hlavou plnou protichůdných myšlenek, což je znamení, ať povolíš otěže a dovolíš životu, ať se o sebe na chvíli postará sám.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Usměj se na sebe a vykroč směle do nových dnů. Pokud je to jen trošku možné, nic zásadního neřeš a vše odlož na pozdější dobu. Teď by ti prospělo stáhnout se do ústraní a na chvíli rozjímat nad životem. V práci se ti bude dařit a stejně tak v případě studií i zkoušek.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

V práci i na studiích je potřeba pohlídat si rušivé myšlenky, jako by tvá mysl byla nepřítomná a zůstala v dáli romantické dovolené. Teď jsi zpět, a proto je dobré naladit se na povinnosti a nezapomínat také na drobné radosti všedních dnů. To, že tě štěstí hned tak neopustí, je jisté.

foto-zdroj: shutterstock.com

7.9.2020 7:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist