Horoskopy
podle tarotu

Týdenní horoskopy od 26. října do 1. listopadu 2020

Raduj se, dobrá zpráva přichází…

Berani jsou akční. Býci váhají. Blíženci mají talent. Nové horoskopy podle tarotu ti právě teď prozradí, nač se můžeš začít těšit.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Máš před sebou skvělý týden plný různorodých činností a také nabídek. Než cokoliv odmítneš, zamysli se, jestli ve skrytu své duše opravdu netoužíš po dalším vzdělání, nové práci nebo změně životního postoje. Stačí jen pocítit touhu s důvěrou a pustit se do nového, to, že budeš úspěšná a šťastná, je jisté.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Jestli teď prožíváš finanční obavy a také strach z budoucnosti, je potřeba postavit se strachu a důvěřovat, že vše bude opět v pořádku. Výdělky nemusí být podle tvých představ, ale to vůbec neznamená, že se musíš nechat ovládat strachem. Nadechni se, usměj a důvěřuj vyšší moci, zanedlouho se vše zase změní, proto není důvod k obavám. Pozor na dluhy, mohly by tě stáhnout až na dno. Víš, že je ve tvé blízkosti někdo, kdo ti vykouzlí úsměv na rtu a také umí naslouchat? Přijmi jeho pomoc, budeš nadšená, pomůže ti jisté věci doladit a změnit.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Svou šikovností a talentem slavíš vítězství, dobrá zpráva je již na cestě k tobě. Kladný výsledek tě nadchne a probudí v tobě mnoho radostných emocí. Jestli se chystáš na konkurz nebo přijímací pohovor, můžeš se spolehnout na úspěch. Poděl se o své štěstí také s ostatními, sdílená radost se znásobí.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

V práci se ti bude dařit a nejen to, také osobní život poběží podle tvých představ. Vždy najdeš řešení a postavíš se jakékoliv výzvě čelem, to, že budeš šťastná a nadšená, je jisté. Neboj se dořešit také nepříjemné věci z minulosti, vše zvládneš na výbornou. Radost, štěstí i láska jsou tady jen a jen pro tebe.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

V práci to nemusí jít zcela podle tvých představ, nic zásadního se neděje, přesto můžeš mít pocit, že se nedaří. Nádech, výdech, úsměv a jdeme dál, v polovině týdne bude všechno jinak, skvělá nálada, radost ze života a také nečekané překvapení, které v tobě probudí mnoho krásných pocitů.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Možná se nemůžeš rozhodnout a máš pocit, že stojíš na místě. Pamatuj, to je jen a jen pocit, nic neznamená, když se rozhodneš udělat věci po svém a zcela jinak než doposud, prožiješ báječné chvíle a o zábavu mít nouzi rozhodně nebudeš. Zapomeň na obavy a usměj se na život, je skvělý.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Harmonie, pohoda, klid, láska a k tomu ještě něco navíc v podobě dobrého pocitu a radosti. Ano, takto má vypadat skvěle vyvážená Váha. Máš před sebou skvělé dny nejen v práci, ale také v osobním životě, rozdávej dál a udělej radost i ostatním.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Pokud tě v tyto dny nikdo nepochválí, udělej to sama, zasloužíš si ocenění a je jedno, jestli se ti dostane od ostatních či od sebe. Práci odvádíš na výbornou, díky tomu motivuješ také všechny kolem. Užívej si skvělé dny bez ohledu na situaci a počasí, úspěch je tady jen pro tebe.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Máš před sebou pohodové dny bez sebemenšího mráčku, i kdyby se náhodou nějaký kolem tebe motal, tak si toho vůbec nevšimneš. Spokojenost, radost a pohoda tě provází na každém kroku. Dopřej si také odpočinek, objednej oběd nebo večeři domů a nechej se na chvíli obsloužit ostatními, zasloužíš si to.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

V práci je potřeba zachovat klid a mít nadhled, ať se kolem tebe děje cokoliv. Situace, která tě trápila, se najednou vyostří a kritika zasáhne i tebe. Nemusíš se bát, začni vše okamžitě řešit a na nic nečekej, pak se můžeš spolehnout na to, že tvé další dny budou v naprostém klidu a pohodě, což se týká také osobního života.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Klidně se začni usmívat, celý týden máš totiž zcela ve své režii, jak si co uděláš v práci, doma či v lásce, je pouze na tobě. Pokud potřebuješ vyřešit spor s nějakou ženou, ať již v práci nebo doma, rozhodně nabídni jako první ruku k smíru. Uleví se nejen tobě, ale také ostatním. Užívej nádherné dny a poděl se o svou radost s ostatními.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Všechno, co v těchto dnech začneš, bude mít dlouhodobý vývoj, to, že se ti bude líbit, je jisté. Neboj se realizovat vše, co v minulosti nešlo. Konečně dojdeš k cíli a ukončíš proces, který tě v minulosti brzdil. Nadšení, radost a také štěstí jsou tady jen a jen pro tebe.

foto-zdroj: shutterstock.com

26.10.2020 7:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist