Horoskopy
podle tarotu

Týdenní horoskopy podle tarotu od 24. do 30. srpna 2020

Přichází radostné dny

Berani, nespěchejte. Býci, studujte. Blíženci, zachovejte klid.
Jaký bude nový týden podle tarotových karet, vám prozradíme právě teď. Stačí se na chvíli zastavit a pobavit se u našich horoskopů.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Na chvíli se pomyslně zastaví čas, nic zásadního se neděje, a přesto můžeš mít pocit, že ti křivdí celý svět. Usměj se a statečně vykroč do nového týdne bez obav a strachu. Nedávej sílu ustrašeným myšlenkám a obavám, potom se můžeš těšit na pohodové dny v línějším tempu, není potřeba, abys pokaždé běhala „životní“ maratón povinností a práce.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Přemýšlíš o studiu, rekvalifikaci nebo tě snad láká zajímavý seminář? Vzdělávej se, studuj a poznávej nové, v těchto dnech můžeš zrealizovat své tajné sny a uvést je do pohybu. Nemusíš dělat radikální řez, stačí vyzkoušet nové a teprve pak se rozhodnout. Je také skvělá příležitost dořešit veškeré osobní spory, ať již v práci, s rodinou či přáteli.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

V těchto dnech můžeš úspěšně dokončit vše, co ti v minulosti nešlo. Připrav se raději na nové věci, které se mohou týkat tvé kariéry nebo osobního života. Lavina „náhod“, která se může spustit zcela nečekaně a překvapivě, ti může malinkato zamotat hlavu. Zachovej klid, všechno, co se děje, je pro tvůj nejvyšší prospěch a proč se to stalo, pochopíš později a přiznáš, že to bylo nejlepší období tvého života.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Probudíš se do radosti a od toho se budou odvíjet také ostatní dny. Pohoda, klídek a sklenka letního koktejlu pod večerním nebem v tobě probudí mnoho krásných pocitů bez ohledu, jestli jsi doma nebo na dovolené. Zkrátka a dobře užiješ si dny po svém, dobře děláš, je potřeba se umět odměnit a rozmazlit. Pokud ti stojí v cestě nějaká překážka, bez problémů ji zvládneš odstranit a okamžitě zapomeneš, že se něco dělo.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

V pracovní oblasti zaznamenáš nečekaný klid, pohodu a také jako by tě práce najednou víc uspokojovala. Což se promítne také do osobního života. Jestli přemýšlíš, že bys od září rozšířila své vzdělání, rozhodně jdi do toho, vše zvládneš s naprostým přehledem, a navíc tě studium bude bavit. Pokud tě nikdo nepochválí, udělej to sama, jsi totiž skvělá a zasloužíš si nejen pochvalu, ale také ocenění.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Pocit ohrožení a nejistoty ti může trošku rozhodit náladu, naštěstí tyto pocity nebudou trvat dlouho a ty si uvědomíš, že se v podstatě nic zásadního neděje. V práci se povznes nad útoky kolegů, kteří budou mít mírně útočnou náladu, tebe se to však netýká, klid, nadhled, úsměv a prožiješ parádní týden v radosti i lásce.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

V pracovní oblasti i osobním životě na tebe čekají parádní dny, dařit se ti bude zejména v hmotných záležitostech, což může znamenat zvýšení příjmu, zařizování bydlení, stěhování i rekonstrukce stávajícího bytu. Těšit se můžeš na velmi příjemné dny a očekávat můžeš ještě příjemnější odměnu či výplatu.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Mužská energie, kterou v těchto dnech vládneš, ti pomůže dořešit nejen dávné neshody, ale také nepříjemné záležitosti, které jsi delší dobu odkládala a bála se je otevřít. Teď vládneš nejen silou, ale také máš dostatek odvahy na vyřešení starých problémů. To, že se ti uleví, je jisté. Dařit se ti bude také v pracovní oblasti, užívej skvělé dny, které na tebe čekají.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Na obzoru je změna, která může být velmi zásadní, důležité je zachovat klid, nebát se budoucnosti a otevřít se novým cestám. Jakmile se otřepeš, pochopíš, že to, co se stalo, je nejlepším řešením. Každá změna z počátku vyvolává nejistotu, nepodlehni jí a pak se můžeš těšit na skvělé období svého života. Vše se děje pro tvé nejvyšší dobro i když ti to tak z počátku nemusí připadat. Nádech, výdech, úsměv a jdi vstříc novému životu.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Ocenění za dobře vykonanou práci v tobě probudí velmi příjemné pocity, ale zamysli se také, jestli si na svá bedra nebereš příliš. Zkus také rozdělit úkoly mezi ostatní, nemusíš zvládat všechno sama, což se samozřejmě týká také domova. Odpočívej, relaxuj a vychutnávej zaslouženou odměnu, máš před sebou báječné dny plné harmonie, lásky a pohody.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

V práci to bude zejména z počátku týdne vypadat jako na bitevním poli. Pokud máš dovolenou, vyhráváš, v opačném případě se nadechni a ber ostatní s rezervou. Jako by neměli nic jiného na práci, než se zabývat životy a problémy ostatních. Nevšímej si drbů, které jsou kolem tebe, a pak se můžeš těšit na příjemné dny. Osobní život bude v naprosté pohodě, což je základ a pracovní se doladí v polovině týdne.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Hlavou ti může běhat milion protichůdných myšlenek, zastav se na chvíli a nechej vše volně plynout, nyní už nic nevymyslíš, je potřeba nechat hlavu odpočinout a přesměrovat energii jiným směrem. Uvolni se, usměj a dovol životu, ať se na chvíli o sebe postará sám, nic zásadního se neděje, proto je zcela zbytečné vymýšlet v letních dnech nebezpečné příběhy, které nikdy nenastanou.

foto-zdroj: shutterstock.com

24.8.2020 7:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist