Horoskopy
podle tarotu

Týdenní horoskopy podle tarotu od 20. do 26. července 2020

Raduj se a užívej léto

Berani, pozor na spory. Býci, láska je tady. Blíženci, jste nabití energií.
Co mohou očekávat v novém týdnu ostatní znamení, prozradí právě teď nové horoskopy podle tarotu.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Pracovní dny mohou být z počátku týdne náročnější, jako by ostatním i tobě chyběla tolik potřebná energie a síla soustředit se na náročné úkoly. Jestli jsi na zasloužené dovolené, vyhrála jsi, tam na tebe čeká radost, pohoda, štěstí i láska. Vše se uklidní s přicházejícím volnem a nakonec zjistíš, že jsi zvládla práci i domácnost na výbornou.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Skvělá spolupráce v zaměstnání s ostatními a nadčasové dny také v ostatních oblastech života. Zkrátka a dobře můžeš se těšit na pohodové letní dny, které prožiješ v radosti, lásce a s úsměvem na rtech. Máš pocit, že se tě to netýká? Zkus se na sebe a život usmát, poděkuj za věci, které ve tvém životě fungují a nalaď se na svůj vnitřní zdroj, pak rozsvítíš světlo ve svém srdci a štěstí ti půjde naproti.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

V práci to poběží svižně a pružně, stejně tak máš šanci získat práci nebo brigádu, pokud rozhodíš sítě mezi známé a přátele, vše se uspíší. Rozhodně je štěstí na tvé straně ve všech oblastech, stačí být aktivní, pak vyřídíš, zařídíš i dohodneš cokoliv. Nechce se ti? Nevadí, nic si nevyčítej, jen počítej se zdržením nových projektů a plánů.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Pokud jsi procházela krizí v zaměstnání, měla jsi pocit, že se ti nedaří a neúspěch je tvé druhé já, tak teď je konečně všechno jinak. Díky tvému pozitivnímu postoji se vše mění a nejen to, úspěch přichází také v osobním životě, lásce a vztazích obecně. Jestli potřebuješ doladit, zharmonizovat a usmířit rodinu nebo jsi snad měla konflikt s přáteli, jdi do toho a neboj se, všichni budou nadšení a s radostí přijmou tvou ruku nabízenou ke smíru.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Konečně můžeš ukončit vše, co ti v minulosti nešlo. Najednou přijdeš na to, jak skoncovat s minulostí a jednou provždy za ní uděláš tlustou čáru. Ať se již rozhodneš pro změnu práce nebo snad osobního života, rozhodně se ti bude dařit, i když mohou přijít obavy či strach z budoucnosti. Je důležité být v klidu a jít za svou vizí, pak se nemusíš ničeho bát a z výsledku budeš nadšená.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Užívej si letní dny v radosti a lásce, protože přesně takové budou. Dostaneš chuť oslavit své úspěchy a rozhodnutí pozvat rodinu či přátelé na oslavu, je skvělý nápad. Tvůj pozitivní přístup k životu i problémům přináší zasloužené ovoce, za odměnu sklízíš štěstí, lásku, pohodu a harmonii.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Máš před sebou skvělé dny, kdy vynikáš tvořivostí a také mužskou energií, která ti dodává odvahu, sílu a chuť začít nové aktivity. To, že se ti bude dařit, je jisté. Důležitá životní rozhodnutí neodkládej, ale ani zbytečně nespěchej, pro tebe jednoznačně platí: ráno moudřejší večera, pak již s klidným nitrem dokážeš opravdové zázraky a neuděláš žádnou chybu.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Tvé představy a sny začínají dostávat reálnou podobu. Hvězdy i štěstí ti jdou naproti, začni konat a realizuj své sny, budeš úspěšná. Láska a radost se tě hned tak nepustí. Jestli se snad bojíš nezdaru, tak díky šťastné hvězdě, pod kterou právě nyní stojíš, dokážeš opravdové zázraky. Realizuj a neboj se, úspěch je zaručený ve všech oblastech, které potřebuješ změnit.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Rychlost a dynamika těchto dnů ti připomene, jak je čas pomíjivý pojem, než se naděješ, bude konec týdne a vůbec nepostřehneš, kde se zbytek dnů ztratil. Klidně můžeš trošku zariskovat, začni realizovat své touhy a sny, budeš úspěšná. Štěstí ti jde naproti a získáš vše, oč delší dobu usiluješ.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Přišla chvíle, kdy je potřeba odpoutat se od všeho nepodstatného a konečně si pořádně užít letní dny. Situace, které tě delší dobu trápily, se konečně uzavřou, nemusí to pro tebe znamenat okamžité nadšení, ale rozhodně přijde úleva a časem pochopíš, jak důležitá tato zkušenost je. Buď nad věcí a raduj se z maličkostí, tím dáš průchod čisté energii, která ti dodá sílu a nadšení.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Máš dostatek síly zvládnout náročné situace, které se mohou nečekaně objevit, samozřejmě, že tě překvapí, ale zároveň pochopíš, že sama od sebe bys nenašla odvahu vše uskutečnit. Nyní přichází šance zbavit se všeho nepodstatného a nepotřebného, sílu máš, tak konej a zapomeň na obavy. To, že se ti uleví, je jisté a věř, že štěstí ti stojí věrně při boku.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Důvěřuj jen tomu, co již máš, mohlo by se totiž stát, že dostaneš nečekaně lákavou nabídku, než si vše prověříš, tak podlehneš a budeš zklamaná. Než se rozhodneš, pořádně si prověř všechny informace a poraď se s odborníkem, jen tak se vyhneš zbytečným komplikacím a problémům. Nepůjčuj peníze ani si zbytečně neber půjčky, když se budeš držet při zemi, bude vše v nejlepším pořádku a problémy se ti vyhnou obloukem.

foto-zdroj: shutterstock.com

20.7.2020 7:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist