Horoskopy
podle tarotu

Týdenní horoskopy od 10. do 16. srpna 2020

Beranům se bude dařit v práci, Býci budou zářit…

Berany potěší příznivé energie. Býky nadchnou nové plány. Blížencům se podaří nemožné. Jaký bude tvůj týden, ti prozradíme právě teď v našich nových horoskopech podle tarotu.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

V pracovní oblasti můžeš očekávat velmi příznivé energie, situace, která byla vyhrocená a pro tebe nejasná, se konečně zklidní. Pokud práci hledáš, rozhodně to nevzdávej, hledej dál a spolehni se, že budeš úspěšná. Tento týden provází velmi láskyplné a radostné energie také ve vztazích a lásce, užij si své dny naplno a zapomeň na to, co bylo.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Plány, které máš především v pracovní oblasti, konečně začneš realizovat, trpělivost se ti vyplatila. Začni se těšit na sladkou odměnu nejen v zaměstnání, podnikání, ale také v oblasti lásky a vztahů obecně. Nezapomeň si udělat malou radost, máš důvod k radosti a tvá skvělá nálada přitahuje pohledy ostatních. Mrkni do zrcadla, protože vypadáš skvěle a sluší ti to.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Podaří se ti nemožné! Všechno, co ti v minulosti nešlo a ztrácela jsi víru, že dokážeš své sny a plány zrealizovat, konečně přichází na světlo a tobě se podaří vše, po čem tvé srdce a duše touží. S láskou a radostí se můžeš pustit do jakkoliv náročné činnosti, budeš úspěšná nejen v práci, podnikání, ale také v oblasti lásky a vztahů obecně.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Nejšťastnější energie ze všech znamení jsou tady jen pro tebe. Úspěch v lásce, osobním životě i kariéře, útočí na tebe nejkrásnější a nejláskyplnější energie. Užívej života plnými doušky a poděl se o svou radost s ostatními, sdílené štěstí je vždy mnohonásobně větší. Máš pocit, že se tě to netýká? Tak se na sebe usměj do zrcadla a začni si všímat drobných radostí kolem sebe, stačí vděk za to, co již máš a posuneš se z negativních vibrací do vibrací lásky.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Pusť se do všeho, co ti v minulosti nešlo zrealizovat, tvá tvůrčí energie a síla ducha ti pomůže splnit veškeré sny i touhy. Máš také skvělou příležitost jednou provždy dořešit spory s rodinou, partnerem či přáteli. Jdi do toho a neohlížej se zpět, minulost je pryč, ať žije přítomná chvíle. Budeš nadšená a tvé okolí také.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Skvělé energie jsou tady jen pro tebe a dařit se ti bude zejména v hmotných záležitostech. Od financí až po zvelebování domova či utrácení peněz na zasloužené dovolené. Tvá tvořivost a pracovitost přináší zasloužené ovoce, užívej života plnými doušky a neboj se také pustit peníze do světa, něco hezkého si kup a udělej radost sobě i ostatním. Nemusíš rozhazovat, úplně stačí malinkatý dárek, pozornost nebo maličkost, ze které se ti rozbuší srdíčko radostí.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Máš skvělé nápady, které ti pomohou zrealizovat tvé sny a podpoří plány, ze kterých jsi v minulosti měla strach. Štěstí je u tebe, nedovol, aby tě o něj někdo připravil tím, že ti nepřeje, jdi za svým a dosáhneš cíle. Nudit se rozhodně v tyto dny nebudeš, příjemné změny jsou na denní pořádku a radost ze života tě udělá ještě krásnější a přitažlivější. Ženě úsměv i úspěch sluší, rozdávej radost dál.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Drobné nepříjemnosti ti rozhodně nesmí pokazit jinak skvělé energie a nadčasové dny. Je potřeba vše vyřešit hned a na nic nečekat. Vyjasni si situaci a komunikuj v klidu a s láskou, pak vše proběhne v naprosté pohodě a harmonii. Dávej si pozor na jazyk, mohl by vystřelit nechtěnou ránu ve chvíli, kdy to již vůbec není nutné.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

V pracovní oblasti na tebe čeká úspěch v podnikání, kariéře nebo při hledání nového místa či brigády. Štěstí jde ruku v ruce s úspěchem, využij tyto příznivé energie a raduj se z minulosti, přichází přítomnost, radost, láska a harmonie. Všechno špatné je již za tebou, teď můžeš sklízet sladké plody letního ovoce. To, že budeš nadšená také v osobním životě, je jisté.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Velmi příznivé energie, radost ze života, láska i pracovní úspěch jsou tady jen pro tebe. Skvěle půjdou pracovní jednání, úspěch zaznamenáš také na úřadech či při schvalování nového projektu.  Pokud jsi na zasloužené dovolené, užívej život plnými doušky a zapomeň na starosti všedního dne, vyzkoušej nové aktivity a buď odvážná, zážitky ti již nikdo nikdy nevezme.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Přichází skvělá příležitost, jak jednou provždy ukončit záležitost, která tě trápí a sužuje delší dobu. Jdi vpřed a neotáčej se zpět, náhlá a nečekaná změna tě sice z počátku zaskočí, ale za chvíli pocítíš velký klid a úlevu. Neboj se změn a jdi dál, nový život na tebe již mává a usmívá se na tebe.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Očekávej nádherné energie a také duševní sílu i bohatství. V rodinném kruhu prožíváš nádherné chvíle a v pracovní oblasti odpočinek i zaslouženou odměnu. Všechno jde ruku v ruku s úspěchem a štěstím, které se tě hned tak nepustí. Raduj se, miluj a neboj se být odvážná, dokážeš nemožné a získáš obdiv nejen rodiny, ale také kolegů v práci či přátel.

foto-zdroj: shutterstock.com

10.8.2020 7:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist