Horoskopy
podle tarotu

Týdenní horoskopy od 1. do 7. února 2021

Nespěchat, vytrvat!

Berani, důvěřujte, ale prověřujte. Ryby začínají realizovat své sny a Blíženci jsou nadšení. Jaký bude nový týden, ti právě teď prozradí naše nové horoskopy podle tarotu.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Jestli máš v tomto týdnu domluvenou důležitou schůzku, ať již pracovní či osobní, dobře naslouchej a dávej pozor, ať někomu nenaletíš. Každý totiž není tak čestný jako ty. Kvůli tvé povaze by tě někdo mohl obelhat a šikovně nesdělit celou pravdu. Důvěřuj a prověřuj – to jsou klíčová slova pro následující dny, které prožiješ v příjemném poklidu i harmonii.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Potřebuješ se nutně rozhodnout, jsi nervózní a nevíš, jestli děláš správně? Momentálně není dobré tlačit na pilu a snažit se cokoliv urychlit či ukončit. Potřebuješ nabrat sílu, uklidnit rozbouřenou mysl a na chvíli poodstoupit stranou. Až odezní nervozita a napětí, přijde impuls, díky kterému s naprostou přesností budeš vědět jak dál. Nespěchej, vytrvej a budeš nadšená!

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Dobrá zpráva je již na cestě k tobě, čeho se bude týkat? Mohlo by jít o pracovní oblast, pokud místo hledáš nebo snad toužíš po karierním postupu, odpověď zní ANO, budeš nadšená. Výsledek bude rozhodně kladný a v tobě probudí mnoho radosti a krásných pocitů. Pokud netoužíš po pracovní změně, i tak se na tebe usmívá zasloužené štěstí.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

V následujících dnech se projeví nepatrné změny v oblasti pracovní nebo také v osobním životě. Do života se vrací situace, kterou jsi nezvládla dokončit či zrealizovat, ve hře je nové bydlení, stěhování, koupě vysněného domku nebo také realizace a plány ohledně pracovních záležitostí. To, že budeš sklízet úspěch, je jisté.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Máš před sebou velmi pěkné dny, snaž se naladit na úsměv bez ohledu na to, co se kolem tebe děje. Rozhodni se myslet na samé hezké věci a nenechej se rozhodit negativní kamarádkou nebo kolegy z práce. Potom prožiješ skvělé chvíle v radosti, harmonii a lásce.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

S radostí i lehkostí můžeš předvést svůj um a dovednost. Neboj se ostatním ukázat svou zručnost. Pokud se chystáš na zkoušku nebo důležité jednání či pracovní pohovor, tak věř, že získáš vše, oč usiluješ, a ještě sklidíš zaslouženou pochvalu. Jednej, vyřizuj, zařizuj a budeš nadšená.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Nic zásadního se sice neděje, ale přesto můžeš mít pocit, že stagnace a nehybnost přináší nejistotu či problém. Není tomu tak, dovol životu, ať se o sebe na chvíli postará sám, užívej si chvíle klidu a nesnaž se za každou cenu řešit neřešitelné, za chvíli se vše do sebe poskládá samo, aniž bys musela tlačit na pilu. Odpočívej, relaxuj a dělej jen to, co nesnese odklad.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Dynamický a obzvlášť povedený týden je zcela ve tvé režii. Práce ti půjde od ruky, stejně jako vyřizování, zařizování nebo učení. Úspěch při tobě stojí od pondělí až do neděle, vychutnávej si skvělé dny a žij naplno, rozhodně máš důvod k radosti i spokojenosti.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Probudíš se do radosti a od toho se bude odvíjet každý den. Pohoda, klídek a dobrá náladě tě zkrátka a dobře neopustí. Klidně můžeš dořešit, co ti v minulosti nešlo od pracovních záležitostí až po neshody v rodině nebo s kolegy v práci. Nic neodkládej a budeš nadšená a šťastná.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Pusť do práce a zvládneš nemožné. Síla, nadšení a také energie ti chybět rozhodně nebudou. Opět se ti navrací dávno ztracená stabilita, proto využij odvahu i sílu a uzavři vše, co ti v minulosti nešlo. To, že budeš úspěšná, šťastná i nadšená, je jisté. Jednání s muži bude probíhat obzvlášť úspěšně.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Nadechni se a připrav se na úspěch, pokud jdeš skládat důležitou zkoušku, nemusíš se bát, všechno dopadne na výbornou. Trošku se zapotíš, ale výsledek tě nadchne, stačí zachovat v jakékoliv situaci chladnou hlavu a ukázat, co umíš.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Nový týden ti přináší jasnou volbu a také šanci zrealizovat tvé tajné sny. Byla by škoda nevyužít tuto příležitost a nechat si vše proklouznout mezi prsty. Zařizuj, vyřizuj, realizuj a budeš nadšená i šťastná z výsledků, které na sebe nenechají dlouho čekat.

foto-zdroj: shutterstock.com

1.2.2021 7:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist