Týdenní horoskopy: Berani dostávají novou šanci. Býky překvapí skvělé energie. Blíženci, začíná se dařit

Jaký bude nový týden od 9. do 15. ledna 2023, ti právě teď prozradí horoskopy podle tarotových karet.

horoskopy-1100x618.png Zdroj: Shutterstock

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Dostáváš nádhernou šanci, jak výrazně zlepšit život. Začni se soustředit na získávání nových vědomostí a předveď ostatním, co umíš. Získáš úspěch nejen v práci, ale také v osobním životě. Studuj, poznávej, vzdělávej se, život tě velmi mile překvapí.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Následující dny překvapí láskyplnou energií. Pocítíš velkou spokojenost nejen v pracovní oblasti, ale také ve vztazích a lásce. Věci, které se dlouho nehnuly z místa, konečně naleznou správný směr i cíl.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Začíná se ti dařit v pracovní oblasti a nejen to, harmonie a skvělé příležitosti přichází také v osobním životě. Pokud hledáš nové místo nebo toužíš po jakékoliv změně, s chutí a radostí začni vše realizovat.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Úsilí, které jsi v minulosti vyvíjela, přináší své sladké ovoce. Pocítíš příval štěstí a harmonie, které v tobě probouzí velmi krásné emoce. Raduj se, nejhorší je za tebou. Konečně nalézáš řešení a dokončíš vše potřebné.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Nestyď se přijmout pomoc od přátel či rodiny. Ty jsi také velkorysá a neváháš nabídnout pomoc tam, kde je potřeba. Dařit se ti bude nejen v osobním životě, ale také v lásce a vztazích. Usměj se na život, přichází harmonie a úspěch.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Nečekaná a náhlá změna v tobě může probouzet strach a nejistotu. Až se uklidníš, uvědomíš si, že se děje přesně to, o čem jsi tak dlouho snila a neměla odvahu vše uskutečnit.

Vyzkoušej také:

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Bez obav a výčitek přijmi pozvání na oběd či pozdní snídani. V dobré společnosti přijdeš na jiné myšlenky a zjistíš, jak je život nádherný. Dařit se ti bude nejen v práci, ale také v osobním životě.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Nové začátky jsou tady pro tebe i tvé nejbližší. Pokud máš v práci pocit, že tě ostatní jen kritizují, tak úplně postačí, když si jejich řečí nebudeš všímat a hned z počátku si všechno vyjasníte. Pak se již můžeš těšit na pohodové dny.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Svižnost, rychlost a dynamika jsou ústředním tématem nového týdne. Překvapit tě může nabídka na cestu, ať již pracovní či osobní. Máš skvělé období plné dobrých nápadů. Nenechej si skvělou příležitost proklouznout mezi prsty jen proto, že se ti nechce.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

V práci se nenechej zatáhnout do zbytečných sporů a hádek, netýkají se tě. Pokud se poohlížíš po novém místě, mohla bys díky přátelům dostat tip na skvělé zaměstnání. Klidný osobní život ti vynahradí mírný stres v práci, hlavně klid, humor a neboj se prosadit.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Zkraje týdne můžeš mít pocit, že se ti nedaří a jsi bez nálady. Nenechej se ovládat myslí a strachem z budoucnosti. Nic zásadního se neděje. Zkus se dívat na život s větším nadhledem a věnuj se aktivitám, které ti dělají radost. Pak bude všechno v nejlepším pořádku.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Začátek týdne bude pomalejší na rozjezd, jako bys neměla chuť ani náladu cokoliv řešit a dělat. Nemusíš mít strach, za pár dní se všechno změní a ty již budeš v naprosté pohodě a klidu. Uvědomíš si, jak důležitá je pro tebe rodina a přátelství.

9.1.2023 7:00| autor: Sára Částečková | zdroj: tarotové karty

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist