Staň se opravdovým velitelem své posádky s Citroënem C4 Picasso

Matka-řidička je velice zodpovědná a kumulovaná funkce. Náročností se nedá vůbec srovnat s „pouze matkami“, ani s „pouze řidičkami“. Kompetence, které s tímto titulem bereš na bedra, se dají přirovnat k funkci „generál šéfpilot“. Stejně jako oni máš na starosti nejen řízení dopravního prostředku a bezpečnou cestou z bodu A do bodu B, ale i celou armádu malých či větších problémů posádky, které nesnesou odklad. Ani polovičatá řešení.

Jako matka-řidička ale přesto jízdu autem miluješ z jednoho podstatného důvodu. Všechny děti jsou přikurtované na svých místech, nemůžou utéct a ublížit si.  Ty máš jedno pohodlné sedadlo jen sama pro sebe! Svým způsobem je čas strávený v autě příležitostí užít si dokonalý požitek ze svobody, z jízdy, z hudby, z výhledů a s nadějí, že posádka usne.

Co si říkáš, když si představuje ideální auto?

1. Bylo by fajn, kdybych mohla naložit kočárek do kufru bez odpojení koleček i řídítek a strávit dvacet minut logistikou. Kromě toho ocením, pokud bude mít auto dost rozumu na to, aby si kufr otevřelo samo. Mám přeci zřídkakdy prázdné ruce připravené vzpírat těžké páté dveře do oblak.

2. Moc by mi pomohlo, kdyby šlo na zadním sedadle umístit vedle sebe tři autosedačky bez toho, aby se navzájem překrývaly.

3. Ocením vnitřní prostor dost veliký na to, abych se vešla do kabiny, když se budu pokoušet zapnout do autosedačky dítě na prostředním sedadle, aniž bych přidusila dítě sedící na kraji.

4. Líbí se mi vyšší podvozek auta, protože mi není příjemné vystrčit pozadí vstříc okolnímu světu ve chvíli, kdy budu horní polovinou těla uvolňovat zaseknutý pás do dětské sedačky.

5. Je moc příjemné, že mi nejmenší a nejvzteklejší dítě nedosáhne na opěradlo, když kolem sebe kope naštvané, že mu nejstarší a nejvzteklejší dítě odmítá půjčit iPod.

6. Nemůžu se spoléhat jen sama na sebe, devět let jsem se nevyspala a můj seznam nevyřízených věcí je neustále o dva metry delší než těch vyřízených. Navíc děti řvou – i když jsou úplně zticha. Když jedu autem, potřebuji se 100% spolehnout na auto!

7. Že mě podrží v zatáčkách, že se vyzná v kramflecích, že mi napoví, kudy kam, že mi pohlídá záda, že se nechá naložit až po střechu a nikomu nebude nic chybět, že půjde vyčistit od všech druhů barviv a éček přítomných v dětské stravě, že bude více servisu poskytovat než vyžadovat, že mi neudělá ostudu, že mi poskytne komfort první třídy, při nákladech, které unesu!

Zvol si správně!

Nový model C4 Picasso je moderní a inovativní monospace, který vstoupil do nové vývojové etapy. Inteligentní asistenční systémy řízení, jedinečné zážitky při řízení vozu, program CITROËN ADVANCED COMFORT® zaměřený na zajištění všestranného komfortu a maximální efektivitu. To vše tě bude doopravdy bavit. Že rodinný vůz a dokonalý požitek z jízdy nejdou dohromady?

„CITROËN C4 Picasso dokazuje, že se dají spojit vlastnosti rodinného vozu s dokonalým prožitkem z jízdy. Interiér je navržený ve stylu loftu, kde prosluněnému prostoru vládne pohodlí a příjemná atmosféra. Všemu vévodí příjemné materiály nejvyšší kvality a jsou snadno omyvatelné“, doplňuje Lenka Martinová z Citroën ČR, matka 7letého rošťáka a řidička C4 Picassa.

Je libo velký přepravní prostor? Tento model s jistotou uspokojí tvé požadavky. A to ať už jsi generál, šéfpilot i mata-řidička na variabilitu uspořádání vozu i jeho prostornost.

27.11.2017 12:00| autor: Komerční prezentace

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist