Slaď svůj charakter s vysněným automobilem

Výběr auta je pro tebe často nepřekonatelnou alchymií. U opačného pohlaví je to většinou jednoduché, rozhoduje výkon, značka nebo spotřeba. U tebe se situace stává o něco složitější. Faktorů, které promlouvají do konečné volby, je hned několik. Vítězí především praktičnost a tvůj charakter.

1263176-omhbl6e47u_1100x618-1100x618.jpg Zdroj: citroen

Zvládnu s tím náročný provoz ve městě? Budou mé děti v naprostém bezpečí? Vejde se mi do kufru kočárek, nákup a vše ostatní? Budu moci řídit v lodičkách? Při výběru si kladeš stále stejné otázky. Jednoduchá odpověď na ně neexistuje. Jedna spolehlivá rada však ano – řiď se svým charakterem!

Praktičnost hraje důležitou roli, ale…?

Že si ženy vybírají automobil pouze dle barvy? Tento mýtus je naštěstí už dávno vyvrácen. Již několik let se tvrdí, že u něžného pohlaví rozhoduje především praktičnost. To je do jisté míry pravda. Ovšem tento pojem je ve skutečnosti velmi relativní. Každá žena je originál a každá žena vidí praktičnost v něčem zcela jiném.

Zatímco matka na mateřské dovolené touží po bezpečném automobilu s důrazem na levný provoz a velký zavazadlový prostor, úspěšná podnikatelka se vidí v pohodlném vozu s maximální pomocí při řízení. A nesmíme zapomenout na design. Mladá slečna dá raději přednost ladnému provedení a praktičnosti v hustém městském provozu.

Tvůj charakter stejně nakonec zvítězí

Světové automobilky se předhánějí v tom, aby správně odhadly, po čem tvoje duše nejvíce touží. Trh přináší spoustu různých vozů všech velikostí a typů. Není třeba, abys dělala kompromisy. Rozhoduj se podle toho, na čem ti záleží. Ať je to cena, spotřeba, velikost, využitelnost, bezpečnostní prvky, nebo i ta barva.

Auto je nedílnou součástí tvého života. Často v něm denně trávíš více času, než by sis přála. Zpříjemni si tyto chvíle. Neber ho jako obyčejnou a vedlejší věc. Vychutnávej si jízdu plnými doušky. Slaď své auto se svým charakterem. Muži to také takto dělají. Chtějí rychlejší, výkonnější a luxusnější auta. Posilují si tím ego a často i doplňují svoji osobnost. Tak proč bys nemohla také ty!

Poznej svůj charakter a slaď ho se svým vysněným autem na www.vyjimecnyjakovy.cz! Zapoj se tím do soutěže a vyhraj Citroën C3 na týden!

6.12.2017 5:58| autor: Komerční prezentace
Více o tématu: dětivolby

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist