Stačil by mi jen ten sex…

Dobrý den, před měsícem jsem se potkala se svým exmanželem, který je ženatý a má rodinu. Neviděli jsem se 15 let. Myslím ale, že jsem ho nidky nepřestala milovat. Žiji sama. Byla jsem ve vlkých finančních problémech, se kterými mji pomohl. Je na tom finančně velice dobře, téměř milionář. Hned první den, kdy jsme šli na kafe, pozval mě do svého baráku a měli jsme poměr. Pak začal v průběhu měsíce za mnou chodit (2x týdně) a milovali jsme se spolu. Bylo to pro mě úžasný. Úplně jsem pookřala, začala jsem o sebe péčovat a připadala jsem si jako malá zamilovaná holka (je mi přes 50, ale nevypadám na to). Cítila jsem se neskutečně šťasná a najednou vše přestalo. Nezvládám to. Cítím se strašně podvedena. Jsem hrozně citlivá a nedokážu si pomoct. Brečím, nálady se střídají: chvíli euforie, chvíli se mi zda že snad umřu.. Poraďte prosím, co mám dělat. Říct mu to narovinu, že hrozně trpím, plazit se po kolenou , že ho chci nebo nezvedat telefon a udělat tlustou čáru.. Z rozvodu jsemse dostavala strašně dlouho pomoci antidepresantů atd. Předem děkuji. Stačil by jen ten sex. Jen abych oněj zase nepřišla.

Odpověď

Ahoj,
na zlatokopku jsi dost citlivá. Obávám se toho, že by ti nestačil jen ten sex, ale hlavně tě zlákalo, že z bývalého manžela se stal milionář a ty jsi sama a bez peněz. Pokud ti nescházel celých 15 let, tak tě určitě neučaroval jeho vzhled, ale jeho tučné konto. Jsi docela sobecká a měla by sis dát po čuni a ne mu bourat rodinu. Co jsi čekala, že to teď nezvládáš? Jak se můžeš cítit podvedená, ty jsi podvodník, ty se snažíš jej odtáhnout od rodiny a svádíš to na sex. Ale o sexu to vůbec není. Kdyby byl chudý, tak o něj ani nezavadíš. Jsi taková malá mrška a nepřeji ti ho.

14.12.2015 6:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist