[Ukončeno] Soutěžte s námi o sportovní fusak české značky Little Angel®!

Znáte českého výrobce Little Angel®? Jedná se o značku s více než desetiletou tradicí, která nabízí praktické fusaky do auta a kočárku, víceúčelové deky či v mrazivých dnech nepostradatelné rukavice na kočárek. Významnou devízou této značky je termoregulační materiál Outlast®, který reguluje teplotu miminka a pocení omezuje na minimum. S fusakem či dekou z tohoto materiálu se již nebudete muset strachovat, aby miminko na procházce neprostydlo nebo se naopak nepřehřálo. Nevěříte? Zasoutěžte si o fusak Sport ANGEL Outlast®, který do soutěže věnovala společnost Babypoint, s.r.o., český výrobce, dovozce a prodejce dětského zboží, a přesvědčíte se sami.

O co hrajeme?

Fusak Sport značky Little Angel® má řadu předností! Lze ho variabilně uzpůsobovat velikosti dítěte, díky stahování pomocí gumiček se velikost krásně přizpůsobí. Do detailu promyšlený střih umožňuje fusak stáhnout také kolem hlavičky dítěte a ve větrném počasí vytvořit bezpečný, krytý prostor. Spodní část fusaku lze rozepnout a u dětí, které již cupitají, můžete botičky nechat z fusaku venku. Z takto praktických důvodů je spodní díl fusaku z vnitřní strany omyvatelný. Na zadním dílu je našitá protiskluzová podložka a pětibodový systém na upínání popruhů v kočárku. V horní části pak najdete ještě kapsu, která se navléká na okraj kočárku pro jistější uchycení. Zpracování vychází z funkčního materiálu Outlast®, který reguluje teplotu miminka a minimalizuje pocení. Zipy na fusaku mají zateplenou krytku proti profouknutí. Vhodný je pro děti do cca 3 let. Umožňuje praní na 30 °C.

Tip: Vrchní díl fusaku lze celý odepnout a odejmout, vznikne tak podložka ideální do kočárku, kterou můžete díky termoregulačnímu materiálu Outlast® používat celoročně.

Materiál Outlast® pro tepelný komfort kosmonautů i miminek

Textilie s vrstvou Outlast®, materiálem, který NASA původně vyvinula pro kosmonauty do vesmíru, je schopna dle teplotních požadavků lidského těla teplo akumulovat a absorbovat nebo naopak uvolňovat, miminko tak zůstává při optimální teplotě stále v suchu. Outlast® je na první pohled zcela neviditelný, nemění strukturu ani vzhled tkanin. Zároveň je odolný a umožňuje praní v pračce. Revoluční technologie zachovává tepelný komfort za velkého mrazu i tepla.

Výhru v hodnotě 2.180,- Kč – fusak Sport ANGEL Outlast® v barevném provedení zelená/černá – do soutěže věnovala společnost Babypoint, s.r.o., český výrobce, dovozce a prodejce dětského zboží. 

A co pro to musíte udělat? Správně odpovědět na soutěžní otázku a mít trochu toho pověstného štěstí.

Soutěžit můžete od pondělí 9.2.2015 do nedělní půlnoci 15.2.2015.

Nápovědu najdete na stránkách www.babypoint.eu nebo www.lassig-fashion.cz.

Výherce: 

Petra Velíková

Zúčastnit se mohou pouze registrovaní a přihlášení uživatelé. Abychom vás v případě výhry mohli kontaktovat, potřebujeme váš platný email. Proto se přihlaste nebo zaregistrujte.


Přihlášení


Registrace

Přečtěte si a seznamte se prosím s informací, jak probíhá zpracování osobních údajů:

Správcem Vašich osobních údajů je společnost VIASO s.r.o., se sídlem Koperníkova 794/6, 120 00 Praha 2, IČ: 053 7 3425, zapsaná v OR vedeném Městským soudem v Praze pod sp. zn. C 275473 (dále jen „Správce“). Vaše osobní údaje budou zpracovávány v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) – dále jen „Nařízení“ – a dalšími obecně závaznými právními předpisy.

Za účelem registrace budeme zpracovávat Váš e-mail, abychom Vám zabezpečili bezproblémové využívaní služeb našeho webového portálu.

Ve svém profilu máte možnost nám kdykoliv volně sdělit následující údaje:

  • Identifikační údaje (jméno, příjmení)
  • Kontaktní údaje (adresa)

Vyplněním a zasláním těchto údajů prostřednictvím elektronické služby nám udělíte svůj souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů. Svůj souhlas kdykoliv jednoduše odvoláte smazáním příslušných údajů ve svém profilu.

Účelem zpracování je poskytování elektronické služby v podobě zřízení účtu na serveru femina.cz, který Vám umožní pohodlnější využívaní služeb webového portálu a zapojení se do soutěží provozovaných na našem portálu. Elektronická služba v podobě zřízení účtu je poskytována bezplatně na neomezenou dobu s tím, že máte možnost kdykoliv a bez udání důvodu svůj účet zrušit zasláním písemné žádosti na admin@femina.cz. Dalšími účely zpracování jsou zlepšení kvality poskytovaných služeb a zvýšení bezpečnosti poskytovaných služeb.

Doba zpracování osobních údajů: po dobu registrace Vašeho účtu a po dobu tří let od jeho skončení. V případě, že udělíte souhlas se zasíláním obchodních sdělení, bude Správce dále zpracovávat Vaše osobní údaje za účelem zasílání obchodních sdělení po dobu tří let od udělení souhlasu.

Dále bychom Vás chtěli informovat, že zpracování osobních údajů pro účely přímého marketingu lze považovat za zpracování prováděné z důvodu oprávněného zájmu správce. Společnost VIASO s.r.o. má tedy možnost zasílat Vám na e-mail, i bez Vašeho souhlasu, informace o nových funkcionalitách webového portálu. Zasílání těchto informací můžete kdykoli odmítnout, a to kliknutím na příslušný výslovný odkaz v nabídce.

Vaše osobní údaje nebudou předávány žádným třetím osobám s výjimkou

  • IT specialistů, zajišťujícím provoz webu femina.cz, marketingové analýzy a e-mailing

Kontaktní údaje Správce:

adresa: Koperníkova 794/6, 120 00 Praha 2

e-mail: admin@femina.cz

V případě jakýchkoli dotazů v oblasti ochrany osobních údajů nás přímo kontaktujte na emailové adrese: gdpr@viaso.cz

Osobní údaje budou zpracovávány podle jejich povahy manuálně a/nebo automatizovaně.

Ve vztahu ke zpracování Vašich osobní údajů společností VIASO s.r.o. bychom Vás dále chtěli informovat o Vašich následujících právech: právo požadovat přístup ke svým osobním údajům; právo požadovat opravu svých osobních údajů; právo požadovat výmaz svých osobních údajů; právo na omezení zpracování Vašich osobních údajů; právo na přenositelnost Vašich osobních údajů; právo vznést námitku; právo podat stížnost u dozorového orgánu – Úřadu pro ochranu osobních údajů. 

Soutěž již skončila.

Přejít na probíhající soutěže

9.2.2015 12:00| autor: Redakce

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist