[Ukončeno] Soutěžte s námi a vyhrajte zážitkový wellness balíček!

Čas dovolených se kvapem blíží a možná patříte mezi ty šťastné a na vysněnou dovolenou odjíždíte už za pár dní. Což o to užít si volné dny, sluníčko, mořské pláže nebo břehy našich rybníků, to zvládneme levou zadní, ale jak se pak poprat s návratem do práce? Našli jsme pro vás odpověď.

Není nic horšího, než se po týdnu nebo čtrnácti dnech vrátit z dovolené a kromě hromad špinavého prádla a vybalování se hned stresovat s návratem do práce. Podle nás by se měla uzákonit bezprostředně po dovolené nějaká minimální doba hájení. Stačil by klidně den nebo dva, kdy se člověk může zadaptovat a připravit na další celoroční zátěž.

A protože prožíváme něco podobného, hledali jsme v redakci způsob, jak se po návratu z dovolené nezbláznit. A vězte, že jsme objevili místo, kde zapomente na čas, stres i každodenní starosti. Místo, kde si užijete dokonalý relax a nemusíte kvůli tomu hned čerpat další dovolenou. Postačí vám k tomu jeden den a budete se cítit jako znovuzrození.

Za nás za všechny to vyzkoušela naše redaktorka Petra a my všichni ostatní jsme jí tiše záviděli. 🙂 Vybrala si ke svému dni Infinit Spa v Praze a jakmile se za ní zavřely dveře, zapomněla na celý svět.

Bylo to něco naprosto fantastického. Po celém tom hektickém cestování, vybalování, krocení divé zvěře v podobě vlastních dětí, jsem se během chvilky doma cítila, jako bych ani na žádné dovolené nebyla. Neuměla jsem si představit, jak budu takhle dál zase celý rok fungovat. A tak když mi holky v redakci nabídly voucher na wellness procedury, neváhala jsem ani minutu a ani jednou jsem nelitovala. Vyzkoušela jsem všechno, co  mi tu nabízeli. Ať už to byla finská sauna s ochlazovacím bazénkem, nebo úžasná relaxační msítnost, kde jsem po sauně dlouho odpočívala a vracela se mi ztracená rovnováha, nebo příjemná masáž, či whirlpool. Kam jsem vkročila, tam jsem regenerovala a cítila jsem, jak se mi vrací zpět energie i chuť do práce.

A protože víme, že jste na tom podobně. Připravili jsme pro vás soutěž, ve které si můžete služby Infinit Spa v Praze vyzkoušet samy. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a mít trochu toho pověstného štěstí a být mezi dvěma šťastnými výherci.

A co můžete vyhrát? 

1. výhra: Wellness poukaz pro dva do pobočky v ulici Jablonského, Praha 7

  • vstup do rustikální finské sauny s ochlazovacím bazénkem, zážitkovou sprchou a prostornou relaxačním místností pro dva
  • privátní koupel pro dva
  • prosecco nebo zážitkové víno

2. výhra: Wellness poukaz pro dva do pobočky na Praze 9

  • privátní whirpool se sektem pro 2 osoby s možností výběru sektu nebo zážitkového vína.

Soutěžit můžete od pátku 27.6.2014 až do neděle 6.7.2014. 

Výherci: 

Petra Vitásková

Romana Trnková

Zdroj foto: Infinit Spa

Zúčastnit se mohou pouze registrovaní a přihlášení uživatelé. Abychom vás v případě výhry mohli kontaktovat, potřebujeme váš platný email. Proto se přihlaste nebo zaregistrujte.


Přihlášení


Registrace

Přečtěte si a seznamte se prosím s informací, jak probíhá zpracování osobních údajů:

Správcem Vašich osobních údajů je společnost VIASO s.r.o., se sídlem Koperníkova 794/6, 120 00 Praha 2, IČ: 053 7 3425, zapsaná v OR vedeném Městským soudem v Praze pod sp. zn. C 275473 (dále jen „Správce“). Vaše osobní údaje budou zpracovávány v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) – dále jen „Nařízení“ – a dalšími obecně závaznými právními předpisy.

Za účelem registrace budeme zpracovávat Váš e-mail, abychom Vám zabezpečili bezproblémové využívaní služeb našeho webového portálu.

Ve svém profilu máte možnost nám kdykoliv volně sdělit následující údaje:

  • Identifikační údaje (jméno, příjmení)
  • Kontaktní údaje (adresa)

Vyplněním a zasláním těchto údajů prostřednictvím elektronické služby nám udělíte svůj souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů. Svůj souhlas kdykoliv jednoduše odvoláte smazáním příslušných údajů ve svém profilu.

Účelem zpracování je poskytování elektronické služby v podobě zřízení účtu na serveru femina.cz, který Vám umožní pohodlnější využívaní služeb webového portálu a zapojení se do soutěží provozovaných na našem portálu. Elektronická služba v podobě zřízení účtu je poskytována bezplatně na neomezenou dobu s tím, že máte možnost kdykoliv a bez udání důvodu svůj účet zrušit zasláním písemné žádosti na admin@femina.cz. Dalšími účely zpracování jsou zlepšení kvality poskytovaných služeb a zvýšení bezpečnosti poskytovaných služeb.

Doba zpracování osobních údajů: po dobu registrace Vašeho účtu a po dobu tří let od jeho skončení. V případě, že udělíte souhlas se zasíláním obchodních sdělení, bude Správce dále zpracovávat Vaše osobní údaje za účelem zasílání obchodních sdělení po dobu tří let od udělení souhlasu.

Dále bychom Vás chtěli informovat, že zpracování osobních údajů pro účely přímého marketingu lze považovat za zpracování prováděné z důvodu oprávněného zájmu správce. Společnost VIASO s.r.o. má tedy možnost zasílat Vám na e-mail, i bez Vašeho souhlasu, informace o nových funkcionalitách webového portálu. Zasílání těchto informací můžete kdykoli odmítnout, a to kliknutím na příslušný výslovný odkaz v nabídce.

Vaše osobní údaje nebudou předávány žádným třetím osobám s výjimkou

  • IT specialistů, zajišťujícím provoz webu femina.cz, marketingové analýzy a e-mailing

Kontaktní údaje Správce:

adresa: Koperníkova 794/6, 120 00 Praha 2

e-mail: admin@femina.cz

V případě jakýchkoli dotazů v oblasti ochrany osobních údajů nás přímo kontaktujte na emailové adrese: gdpr@viaso.cz

Osobní údaje budou zpracovávány podle jejich povahy manuálně a/nebo automatizovaně.

Ve vztahu ke zpracování Vašich osobní údajů společností VIASO s.r.o. bychom Vás dále chtěli informovat o Vašich následujících právech: právo požadovat přístup ke svým osobním údajům; právo požadovat opravu svých osobních údajů; právo požadovat výmaz svých osobních údajů; právo na omezení zpracování Vašich osobních údajů; právo na přenositelnost Vašich osobních údajů; právo vznést námitku; právo podat stížnost u dozorového orgánu – Úřadu pro ochranu osobních údajů. 

Soutěž již skončila.

Přejít na probíhající soutěže

27.6.2014 12:00| autor: Redakce

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist