[Ukončeno] Soutěžte s námi a filmem Don Jon o 10 DVD!

V těchto dnech vstupuje do kin provokativní, vtipná a velmi zajímavá komedie Don Jon, která vás zavede do světa vztahů, porna i obyčejného lidského bytí. A my vám spolu s tímto filmem a společností Blue Sky přinášíme super soutěž o 10 DVD z produkce Blue Sky.

Jon Martello (Joseph Gordon-Levitt) je svalnatý, pohledný a hodný chlápek. Jeho kámoši mu říkají Don Jon, kvůli jeho umění sbalit v baru jakoukoliv ženu. Ani sebevětší krasavice mu ale nedokáže vynahradit spokojenost, kterou zažívá při osamoceném sledování porna. Barbara Sugarman (Scarlett Johansson) je inteligentní, krásná a hodná žena, která miluje romantické hollywoodské filmy. Je navíc rozhodnutá najít svého „prince na bílém koni“, se kterým by mohla odjet do západu slunce. Společně tedy zápasí se společenskými stereotypy o obou pohlavích a zároveň Jon s Barbarou bojují proti mediální kultuře plné klamných představ, aby se mohli pokusit najít to pravé štěstí v této neočekávané komedii.

Joseph Gordon-Levitt si na nic rozhodně nehraje. Ve své provokativní, vtipné a velmi zajímavé komedii Don Jon se pouští do plejády obtížných témat: například do objektivizace, intimity a současných médií. Svůj záměr provádí se stejnou lehkostí, s jakou se prosadil v rozmanitých filmových rolích – od zoufalého outsidera ve filmu 500 dní se Summer, přes mladíka bojujícího s rakovinou ve filmu 50/50 až k zásadovému policistovi z filmu Temný rytíř povstal. Don Jon je neskutečně vtipným náhledem na současnou Americkou krizi mužství.

Pokud jste film ještě neviděli pak se na něj určitě vydejte. V kinech běží právě teď. A pokud jste spíše typ domácí, pak si zkuste štěstí v naší soutěži a vyhrajte některý z filmů společnosti Blue Sky na DVD. Hned 10 šťastlivců, kteří správně odpoví na soutěžní otázku se bude moci těšit na některý z filmů:

 • Osudové město
 • Po přečtení spalte
 • Posedlost: Robert Pattinson
 • Podzimní cesta
 • Ta záležitost s Gray
 • Tajemství mé dcery
 • Rande měsíce
 • Past na žraloka
 • Amorův úlet
 • Jako zamlada

Soutěžit můžete od pondělí 21.10.2013 do neděle 27.10.2013.

Nápovědu najdete na stránkách www.blueskyfilm.cz.

Výherci:

Marcela Dubinová

Pavla Kročková

Pavlína Otáhalová

Blanka Böhmová

Daniela Smetanová

Hana Kocůrková

Marcela Kirstová

Lenka Barnišinová

Michaela Hanžlová

Eva Kovaříková

Zúčastnit se mohou pouze registrovaní a přihlášení uživatelé. Abychom vás v případě výhry mohli kontaktovat, potřebujeme váš platný email. Proto se přihlaste nebo zaregistrujte.


Přihlášení


Registrace

Přečtěte si a seznamte se prosím s informací, jak probíhá zpracování osobních údajů:

Správcem Vašich osobních údajů je společnost VIASO s.r.o., se sídlem Koperníkova 794/6, 120 00 Praha 2, IČ: 053 7 3425, zapsaná v OR vedeném Městským soudem v Praze pod sp. zn. C 275473 (dále jen „Správce“). Vaše osobní údaje budou zpracovávány v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) – dále jen „Nařízení“ – a dalšími obecně závaznými právními předpisy.

Za účelem registrace budeme zpracovávat Váš e-mail, abychom Vám zabezpečili bezproblémové využívaní služeb našeho webového portálu.

Ve svém profilu máte možnost nám kdykoliv volně sdělit následující údaje:

 • Identifikační údaje (jméno, příjmení)
 • Kontaktní údaje (adresa)

Vyplněním a zasláním těchto údajů prostřednictvím elektronické služby nám udělíte svůj souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů. Svůj souhlas kdykoliv jednoduše odvoláte smazáním příslušných údajů ve svém profilu.

Účelem zpracování je poskytování elektronické služby v podobě zřízení účtu na serveru femina.cz, který Vám umožní pohodlnější využívaní služeb webového portálu a zapojení se do soutěží provozovaných na našem portálu. Elektronická služba v podobě zřízení účtu je poskytována bezplatně na neomezenou dobu s tím, že máte možnost kdykoliv a bez udání důvodu svůj účet zrušit zasláním písemné žádosti na admin@femina.cz. Dalšími účely zpracování jsou zlepšení kvality poskytovaných služeb a zvýšení bezpečnosti poskytovaných služeb.

Doba zpracování osobních údajů: po dobu registrace Vašeho účtu a po dobu tří let od jeho skončení. V případě, že udělíte souhlas se zasíláním obchodních sdělení, bude Správce dále zpracovávat Vaše osobní údaje za účelem zasílání obchodních sdělení po dobu tří let od udělení souhlasu.

Dále bychom Vás chtěli informovat, že zpracování osobních údajů pro účely přímého marketingu lze považovat za zpracování prováděné z důvodu oprávněného zájmu správce. Společnost VIASO s.r.o. má tedy možnost zasílat Vám na e-mail, i bez Vašeho souhlasu, informace o nových funkcionalitách webového portálu. Zasílání těchto informací můžete kdykoli odmítnout, a to kliknutím na příslušný výslovný odkaz v nabídce.

Vaše osobní údaje nebudou předávány žádným třetím osobám s výjimkou

 • IT specialistů, zajišťujícím provoz webu femina.cz, marketingové analýzy a e-mailing

Kontaktní údaje Správce:

adresa: Koperníkova 794/6, 120 00 Praha 2

e-mail: admin@femina.cz

V případě jakýchkoli dotazů v oblasti ochrany osobních údajů nás přímo kontaktujte na emailové adrese: gdpr@viaso.cz

Osobní údaje budou zpracovávány podle jejich povahy manuálně a/nebo automatizovaně.

Ve vztahu ke zpracování Vašich osobní údajů společností VIASO s.r.o. bychom Vás dále chtěli informovat o Vašich následujících právech: právo požadovat přístup ke svým osobním údajům; právo požadovat opravu svých osobních údajů; právo požadovat výmaz svých osobních údajů; právo na omezení zpracování Vašich osobních údajů; právo na přenositelnost Vašich osobních údajů; právo vznést námitku; právo podat stížnost u dozorového orgánu – Úřadu pro ochranu osobních údajů. 

Soutěž již skončila.

Přejít na probíhající soutěže

21.10.2013 12:00| autor: Redakce

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist