[Ukončeno] Soutěžíme o dovolenou na 5 nocí ve Falkensteiner Hotels & Residences v Chorvatsku

Prázdniny jsou před námi a tak možná přemýšlíš, kam vyrazit letos na dovolenou. Co takhle zajet do Chorvatska? Máme pro tebe opravdu parádní soutěž hned o dva pobyty na pět nocí. Tak zkus své štěstí.
wl-campingzadar-outdoor-paerial_361_1100x618-1100x618.jpg Zdroj: Falkensteiner Hotels&Residences

Falkensteiner Premium Camping Zadar

Vždycky je to při moři nádherné, vždycky je to jako poprvé. Každý rok se těšíme na nekonečnou hru vln, na šumění příboje, na tu fantastickou botanickou i zoologickou zahradu pod hladinou (i když ti ježci, že…), na slanou chuť vody, na mořský vzduch, na skvělé jídlo, na slunce, na nezapomenutelné dny a noci s nejbližšími. A víte vlastně, proč je náš oblíbený Jadran tak krásně modrý? Může za to jistá střídmost zdejšího vodního mikroskopického života daná převážně vápencovým pobřežím a dnem – čím ve vodě plave méně planktonu, tím je moře modřejší.

Pobyt u moře zahrnuje důležitý suchozemský aspekt: kde bydlet?

Nejblíž středomořské atmosféře a hvězdnému nebi je dovolená v pětihvězdičkovém Premium Campingu Zadar. Ten poskytuje veškerý luxus uprostřed přírody, a zároveň pěšky také jen kousek od centra města. Tento kemp je jediný v Zadaru a je otevřený celý rok. Hosté kempu mohou využívat Acquapura Thalasso & SPA centrum hotelu Borik, užívat si tamních aktivit a případně si tam pochutnávat na snídani, polopenzi či plné penzi. Premium Camping Zadar je skvělým odrazovým můstkem k nezapomenutelné dovolené nebo setkání všeho druhu.  Kombinujte relax s pohybem a skvěle se při tom na dovolené bavte! Načerpejte novou energii a nechte se hýčkat! Čeká na vás špičkový servis, pohostinnost a maximální vstřícnost.

V těsné blízkosti kempu je už vzpomenutý Falkensteiner Club Funimation Borik, který je skvělou základnou pro rodinnou dovolenou u Jadranu. Tento all-inclusive hotel se nachází přímo na pláži táhnoucí se se 1,7 kilometru kolem klidného parku a nabízí spoustu aktivit, Thalasso & SPA centrum, rozsáhlý vodní svět a koupání v úžasném zálivu. Výhodou je také poloha blízko centra Zadaru, kam se můžete snadno vydat pěšky nebo na kole.

Více informací o jednotlivých hotelech získáte na: https://www.falkensteiner.com/en/destinations/holiday-dalmatia

Letovisko Punta Skala

Jedním z dalších skvělých řešení pro nezapomenutelnou dovolenou v Chorvatsku je Falkensteiner Resort Punta Skala na poloostrově Petrčaně nedaleko Zadaru, malebného města s třítisíciletou historií. Součástí resortu Punta Skala jsou apartmány Senia, pětihvězdičkový Falkensteiner Hotel & SPA Iadera pro nejnáročnější a také jasný favorit v kategorii rodinných hotelů a zároveň kandidát na nejzábavnější hotel v Chorvatsku: čerstvě zrekonstruovaný Falkensteiner Diadora (mimochodem, Diadora je starý latinský název Zadaru).

Klid i pohyb na ostrově

Nebo… co třeba ostrov, kterých napočítáte v Chorvatku celkem 718? Máte chuť na vůni moře smíšenou s vůní borovic a bylinek, konejšivé šumění vln o skály a pohled na moře i lodě v přístavu, a k tomu na dobré jídlo a víno? Zvolte hotel Falkensteiner Park Punat na největším chorvatském ostrově Krk. Toto místo nabízí ideální podmínky pro celostní dovolenou, pro naprostou pohodu a relax i pro dobrodružství i sport. Na ostrově zjistíte, že hodinky tu tikají o něco pomaleji než v každodenním světě.

Takže už slyšíte šumění moře? Tak se pojďte zapojit do soutěže o pobyt ve Falkensteiner Premium Camping Zadar. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a mít trochu toho štěstí při losování.

A co můžete vyhrát? 2x pobyt pro 2 osoby na 5 nocí se snídaní ve Falkensteiner Premium Camping Zadar.

Soutěžit můžete od pondělí 23. 5. do nedělní půlnoci 5. 6. 2022.

Odpověď hledejte na www.falkensteiner.com/premium-camping-zadar

Výherci:

Petra Šťastná
Dagmar Poláková

Zúčastnit se mohou pouze registrovaní a přihlášení uživatelé. Abychom vás v případě výhry mohli kontaktovat, potřebujeme váš platný email. Proto se přihlaste nebo zaregistrujte.


Přihlášení


Registrace

Přečtěte si a seznamte se prosím s informací, jak probíhá zpracování osobních údajů:

Správcem Vašich osobních údajů je společnost VIASO s.r.o., se sídlem Koperníkova 794/6, 120 00 Praha 2, IČ: 053 7 3425, zapsaná v OR vedeném Městským soudem v Praze pod sp. zn. C 275473 (dále jen „Správce“). Vaše osobní údaje budou zpracovávány v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) – dále jen „Nařízení“ – a dalšími obecně závaznými právními předpisy.

Za účelem registrace budeme zpracovávat Váš e-mail, abychom Vám zabezpečili bezproblémové využívaní služeb našeho webového portálu.

Ve svém profilu máte možnost nám kdykoliv volně sdělit následující údaje:

  • Identifikační údaje (jméno, příjmení)
  • Kontaktní údaje (adresa)

Vyplněním a zasláním těchto údajů prostřednictvím elektronické služby nám udělíte svůj souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů. Svůj souhlas kdykoliv jednoduše odvoláte smazáním příslušných údajů ve svém profilu.

Účelem zpracování je poskytování elektronické služby v podobě zřízení účtu na serveru femina.cz, který Vám umožní pohodlnější využívaní služeb webového portálu a zapojení se do soutěží provozovaných na našem portálu. Elektronická služba v podobě zřízení účtu je poskytována bezplatně na neomezenou dobu s tím, že máte možnost kdykoliv a bez udání důvodu svůj účet zrušit zasláním písemné žádosti na admin@femina.cz. Dalšími účely zpracování jsou zlepšení kvality poskytovaných služeb a zvýšení bezpečnosti poskytovaných služeb.

Doba zpracování osobních údajů: po dobu registrace Vašeho účtu a po dobu tří let od jeho skončení. V případě, že udělíte souhlas se zasíláním obchodních sdělení, bude Správce dále zpracovávat Vaše osobní údaje za účelem zasílání obchodních sdělení po dobu tří let od udělení souhlasu.

Dále bychom Vás chtěli informovat, že zpracování osobních údajů pro účely přímého marketingu lze považovat za zpracování prováděné z důvodu oprávněného zájmu správce. Společnost VIASO s.r.o. má tedy možnost zasílat Vám na e-mail, i bez Vašeho souhlasu, informace o nových funkcionalitách webového portálu. Zasílání těchto informací můžete kdykoli odmítnout, a to kliknutím na příslušný výslovný odkaz v nabídce.

Vaše osobní údaje nebudou předávány žádným třetím osobám s výjimkou

  • IT specialistů, zajišťujícím provoz webu femina.cz, marketingové analýzy a e-mailing

Kontaktní údaje Správce:

adresa: Koperníkova 794/6, 120 00 Praha 2

e-mail: admin@femina.cz

V případě jakýchkoli dotazů v oblasti ochrany osobních údajů nás přímo kontaktujte na emailové adrese: gdpr@viaso.cz

Osobní údaje budou zpracovávány podle jejich povahy manuálně a/nebo automatizovaně.

Ve vztahu ke zpracování Vašich osobní údajů společností VIASO s.r.o. bychom Vás dále chtěli informovat o Vašich následujících právech: právo požadovat přístup ke svým osobním údajům; právo požadovat opravu svých osobních údajů; právo požadovat výmaz svých osobních údajů; právo na omezení zpracování Vašich osobních údajů; právo na přenositelnost Vašich osobních údajů; právo vznést námitku; právo podat stížnost u dozorového orgánu – Úřadu pro ochranu osobních údajů. 

Soutěž již skončila.

Přejít na probíhající soutěže

23.5.2022 12:07| autor: Redakce

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist