[Ukončeno] Soutěžíme o 5 sad vychytávek YENKEE na kola a běh

Ráda jezdíš na kole nebo běháš? Pak tě naše soutěž docela určitě potěší, vyhrát totiž můžeš 5 sad vychytávek na kolo a běh. Tak zkus své štěstí.
30016221-4-1100x618.jpg Zdroj: yenkee

Česko je fenoménem rekreačních běžců. Běhá 42 % obyvatel. Rekreační cyklistice se věnuje 36 % obyvatel. Patříme mezi špičky v Evropě. Cyklistika v Česku je nejoblíbenějším sportem, který Češi aktivně provozují. Průzkum Centra dopravního výzkumu v roce 2019 zjistil, že na českou domácnost průměrně připadá 1,23 jízdního kola. Cyklistika a běhání patří mezi nejoblíbenější rekreační sporty obyvatel v České republice. Důležitou roli hrají doplňky, které nám usnadňují běh a jízdu na kole.

Aplikace v chytrých telefonech je naprostou samozřejmostí jak u běhu, tak u cyklistiky. Ale občas vzniká otázka, kam s ním? Proto jsou stále ve větší oblibě různé praktické kapsičky a ledvinky nebo na kolo přesně umístěné držáky na telefon, peněženku, platební karty nebo klíče. Značka Yenkee nabízí všechny tyto vychytávky.

Běhání s chytrým parťákem

Přibývající sluneční paprsky i rostoucí teplota přímo vybízejí k venkovnímu protažení těla po dlouhé zimě. Běhání se aktuálně těší popularitě a nejde jen o rychlost či naběhané kilometry, ale především o radost z pohybu. Ideální je vyrazit s kamarádkou, ale mezi časté spoluběžce patří nepochybně telefon. Je to parťák, motivátor, dýdžej a trenér v jednom. V zimě ho hodíte jen do kapsy, jenže s nástupem teplejšího počasí kapes přirozeně ubývá.

Yenkee nabízí řešení v podobě funkčního pouzdra na paži nebo ledvinky. Pouzdro na paži nerozptyluje, nepřekáží a jen plní svoji funkci – dáte tam pohodlně nejen jakýkoliv smartphone, ale do speciální kapsičky i klíč nebo doklady. Sportovní pouzdro YBM A510 je vyrobeno z měkkého materiálu, který je příjemný na dotyk. Na těle armbandu jsou reflexní prvky, které značně zlepšují viditelnost za šera. Součástí je i průvlek na suchý zip pro jednoduché navlékání a pevné zajištění na paži.

Máte raději volné paže? Yenkee outdoorová běžecká ledvinka YBM W510BK nabízí více kapes a její pás si upravíte podle potřeby tak, abyste o ní vůbec nevěděli. Není ledvinka jako ledvinka. Ta od Yenkee je vyrobena z měkkého materiálu, který doslova splyne s vaším tělem. Ledvinka nabízí kapsu nejen na mobilní telefon, ale i na klíče, doklady, nebo tyčinku na dodání energie. Spojení měkkých materiálů gumy a sportovního textilu vytvářejí společně design jako stvořený pro běh. Černá a žlutá podtrhují sportovní styl, a zároveň fungují jako reflexní prvky. Průvleky na sluchátka jsou samozřejmostí u pouzdra i ledvinky, a telefon navíc není potřeba vyndávat. Průhledný obal u obou doplňků umožňuje přečíst otisk prstu, ale kapky deště nebo potu nepropustí.

„Kolem a kolem“ pojedu kamkoliv s telefonem

Popularita cyklistiky nadále strmě stoupá. Aby ne – je to příjemný způsob, jak nejen zlepšit svou kondici, ale také umožňuje navštívit místa, kam se auta nedostanou. Při objevování těchto krásných míst se často neobejdeme bez navigace. Komu se ale chce neustále lovit telefon z kapsy nebo batohu. Yenkee držák telefonu na řídítka YBM0150 na telefon vás doprovodí v jakémkoliv počasí nebo terénu. Spolehlivě ochrání váš telefon, a vy ho budete díky umístění na řídítkách mít stále na očích. Potřebujete si za jízdy zkontrolovat směr? Žádný problém, obrazovka bude reagovat, jako by tam obal nebyl. Navíc každý cyklista už zažil, že když svítí sluníčko, tak na telefon moc dobře nevidí, ale Yenkee pouzdro nabízí vychytávku. Vyvýšená clona nad pouzdrem vám zajistí potřebnou ochranu proti přímým slunečním paprskům, které by jinak zhoršily čitelnost displeje. Pouzdro má i úložný prostor na malé posilnění nebo jiné drobnosti. Reflexní pruhy umístěné na stranách také zlepší vaši viditelnost. Zkrátka, funkčnost a jednoduchost zajistí Yenkee, abyste se mohli soustředit jen na potěšení z jízdy.

A právě o tyto vychytávky od YENKEE na kola a běhání si spolu s námi můžeš tento týden zasoutěžit. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a mít  trochu toho štěstí při losování. 

Soutěžit můžeš od pondělí 3. 5. do nedělní půlnoci 9. 5. 2021. 

Více informací a nápovědu najdeš na www.yenkee.cz.

Výherci:

Světlana Janušová
Běla Kraidlová
Jindřiška Burešová
Věra Chludilová
Jaroslava Korpášová

Zúčastnit se mohou pouze registrovaní a přihlášení uživatelé. Abychom vás v případě výhry mohli kontaktovat, potřebujeme váš platný email. Proto se přihlaste nebo zaregistrujte.


Přihlášení


Registrace

Přečtěte si a seznamte se prosím s informací, jak probíhá zpracování osobních údajů:

Správcem Vašich osobních údajů je společnost VIASO s.r.o., se sídlem Koperníkova 794/6, 120 00 Praha 2, IČ: 053 7 3425, zapsaná v OR vedeném Městským soudem v Praze pod sp. zn. C 275473 (dále jen „Správce“). Vaše osobní údaje budou zpracovávány v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) – dále jen „Nařízení“ – a dalšími obecně závaznými právními předpisy.

Za účelem registrace budeme zpracovávat Váš e-mail, abychom Vám zabezpečili bezproblémové využívaní služeb našeho webového portálu.

Ve svém profilu máte možnost nám kdykoliv volně sdělit následující údaje:

  • Identifikační údaje (jméno, příjmení)
  • Kontaktní údaje (adresa)

Vyplněním a zasláním těchto údajů prostřednictvím elektronické služby nám udělíte svůj souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů. Svůj souhlas kdykoliv jednoduše odvoláte smazáním příslušných údajů ve svém profilu.

Účelem zpracování je poskytování elektronické služby v podobě zřízení účtu na serveru femina.cz, který Vám umožní pohodlnější využívaní služeb webového portálu a zapojení se do soutěží provozovaných na našem portálu. Elektronická služba v podobě zřízení účtu je poskytována bezplatně na neomezenou dobu s tím, že máte možnost kdykoliv a bez udání důvodu svůj účet zrušit zasláním písemné žádosti na admin@femina.cz. Dalšími účely zpracování jsou zlepšení kvality poskytovaných služeb a zvýšení bezpečnosti poskytovaných služeb.

Doba zpracování osobních údajů: po dobu registrace Vašeho účtu a po dobu tří let od jeho skončení. V případě, že udělíte souhlas se zasíláním obchodních sdělení, bude Správce dále zpracovávat Vaše osobní údaje za účelem zasílání obchodních sdělení po dobu tří let od udělení souhlasu.

Dále bychom Vás chtěli informovat, že zpracování osobních údajů pro účely přímého marketingu lze považovat za zpracování prováděné z důvodu oprávněného zájmu správce. Společnost VIASO s.r.o. má tedy možnost zasílat Vám na e-mail, i bez Vašeho souhlasu, informace o nových funkcionalitách webového portálu. Zasílání těchto informací můžete kdykoli odmítnout, a to kliknutím na příslušný výslovný odkaz v nabídce.

Vaše osobní údaje nebudou předávány žádným třetím osobám s výjimkou

  • IT specialistů, zajišťujícím provoz webu femina.cz, marketingové analýzy a e-mailing

Kontaktní údaje Správce:

adresa: Koperníkova 794/6, 120 00 Praha 2

e-mail: admin@femina.cz

V případě jakýchkoli dotazů v oblasti ochrany osobních údajů nás přímo kontaktujte na emailové adrese: gdpr@viaso.cz

Osobní údaje budou zpracovávány podle jejich povahy manuálně a/nebo automatizovaně.

Ve vztahu ke zpracování Vašich osobní údajů společností VIASO s.r.o. bychom Vás dále chtěli informovat o Vašich následujících právech: právo požadovat přístup ke svým osobním údajům; právo požadovat opravu svých osobních údajů; právo požadovat výmaz svých osobních údajů; právo na omezení zpracování Vašich osobních údajů; právo na přenositelnost Vašich osobních údajů; právo vznést námitku; právo podat stížnost u dozorového orgánu – Úřadu pro ochranu osobních údajů. 

Soutěž již skončila.

Přejít na probíhající soutěže

4.5.2021 6:00| autor: Redakce
Více o tématu: běhání

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist