[Ukončeno] Soutěž: Sluneční kosmetika od Oriflame v hodnotě 1046 Kč.

SOL od Oriflame – Sluneční kosmetika, které můžete důvěřovat

Asi každého z nás těší skutečnost, že léto se neodvratně blíží a s ním doba dovolených, prázdnin, lenošení i aktivního odpočinku a hlavně sluníčka a jeho hřejivých paprsků. Krom jejich blahodárných účinků na psychiku i zdraví, bychom neměli zapomínat i na jejich odvrácenou tvář – negativní vliv na naši pokožku.

O tom, že je třeba pokožku před ultra fialovými paprsky UVA a UVB paprsky chránit asi není třeba diskutovat.  UVA paprsky pronikají hlouběji do kůže a nezpůsobují klasické spáleniny, ty mají na svědomí UVB paprsky. Nicméně obě spektra ultrafialového záření mají negativní vliv na pokožku, protože UVA paprsky mohou poškozovat DNA v našich kožních buňkách, způsobovat rakovinu kůže a její stárnutí.

Jako nejvhodnější ochrana proti těmto negativním vlivům slunce je používání opalovacích přípravků s ochrannými faktorky – SPF (Sun Protection Factor).

Hodnota faktoru nám udává, jak dlouho můžete zůstat na slunci, aniž byste se opálili. Například SPF 15 poskytuje naší pokožce 15x delší ochranu než by měla bez ochranného přípravku s tímto faktorem. Když máte světlou pleť, zčervená cca po 10 minutách na slunci.


Ale pokud užijete ochranný prostředek s faktorem 15, bude pokožce trvat 150 minut (15 SPF x 10 min) než začne červenat. Nicméně neznamená to, že by se vaše pokožka neopálila vůbec. SPF nám pouze prodlužuje bezpečné slunění. Takže vyšší číslo SPF neznamená vyšší ochranu, ale prodlužuje dobu slunění.

Oriflame, právě včas přichází s novou řadou SOL přípravků, které chrání před sluncem vaši pokožku. Nyní mají 3 z vás možnost vyhrát balíček s pleťovým krém na opalování proti stárnutí pleti SPF 20, sprejem na opalování SPF 10, ochrannou tyčinkou SPF 20 a třpytivým mlékem po opalování  v hodnotě 1046 Kč.

Soutěžní otázka:

Kolik přípravků obsahuje řada SOL od Oriflame? (nápovědu naleznete na www.oriflame.cz)

Své odpovědi posílejte na adresu soutez@femina.cz pod heslem SOL do 23.6.2009. Nezapomeňte uvést své jméno a adresu pro zaslání výhry..
Na www.oriflame.cz se dozvíte více o řadě sluneční kosmetiky SOL a můžete si prolistovat katalog on-line. Kosmetiku Oriflame můžete zakoupit prostřednictvím nezávislých kosmetických poradkyň a poradců, kontakt získáte na infolince Oriflame  271 024 999  nebo na www.oriflame.cz. Pokud by jste se sama chtěla stát kosmetickou poradkyní, můžete se přímo na internetových stránkách Oriflame ihned a jednoduše zaregistrovat. Spoustu zajímavých tipů, nápadů a reportáží naleznete na webové televizi na www.tv.oriflame.cz
16.6.2009 12:00| autor: Redakce

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist