[Ukončeno] Soutěž s PEXI (ne)jen pro ty, co si rádi hrají o poukazy na nákup v hodnotě 1500 Kč a hru BUM, PRÁSK

Zvláště v těchto dnech je dobrá zábava víc než žádoucí. Také si ráda hraješ? Pak tě potěší naše soutěž, ve které můžeš vyhrát poukázku na nákup hraček PEXI a jednu hru k tomu jako bonus navíc. Tak zkus své štěstí!
bum-prask-rodina_spolu-lifestyle-1100x618_300dpi-a-1100x618.jpg Zdroj: PEXI s.r.o.

Jak si zkrátit pošmourné odpoledne, když za okny skučí vítr a ani psa by nevyhnal? Co tak si něco vyrobit, postavit, něčemu se přiučit nebo se s celou rodinou pobavit u nějaké zábavné hry? To všechno ti nabídnou na www.pexi.cz.

Společnost PEXI s.r.o. patří mezi největší distributory her a hraček v České a Slovenské republice. A co víc, má nejširší sortiment naučných a vzdělávacích her a určitě tě nepřekvapí, že pravidelně získávají významná ocenění odborníků a laické veřejnosti. Například ocenění „Správná hračka“ pro hru „Tvary, barvy, paměť“, nebo „Hračka roku 2020“ pro sérii her Sport &Fun. Jejich hry a hračky jsou kreativní, zábavné i poučné a pobaví se u nich celá rodina. A kde je najdeš? Najdeš je ve všech velkých hračkářských řetězcích, místních obchůdcích, velkých i malých e-shopech. Informace o nich pak také na facebooku FB/pexicz.

Hra pro celou rodinu

Pokud potřebuješ zabavit neposedné děti nebo sourozence, pak zkus třeba hru BUM, PRÁSK! Emocemi nabitá rodinná společenská hra je určena pro 2 až 4 hráče ve věku od 5 do 99 let. A o co jde? Každý hráč dostane plastovou tyčku zasunutou do základny, na kterou se nasunuje sada šesti barevných kuliček s otvorem. Uprostřed stolu uložíme hrací desku s figurkami, dále balíček karet a zvonek. Na kartách jsou veselé obrázky složené ze 3 až 6 barev. Stejné barvy kuliček mají hráči každý u sebe. Úkolem každého hráče je složit sestavu zobrazenou na kartě v co nejkratším čase po jejím otočení. První, kdo dokončil úkol, informuje ostatní hráče zvukovým signálem bouchnutím na zvonek. Každý hráč, který uspěje, posune svou figurku na desce.

Tajemství zábavy je v tom, že pro správné pořadí a barvy kuliček je potřeba velké soustředění, ale napětí a nutnost být rychlý v soustředění naopak brání. Všechno dohromady je zárukou skvělého pobavení a nejedné salvy smíchu!

Hru můžeš přizpůsobit jak menším dětem výběrem vhodných karet se vzory, tak starším hráčům, kdy je nutná vetší rychlost, přesnost a navíc skvělá paměť. Jedno je jisté, s touhle hrou u vás doma nuda rozhodně nehrozí!

Pokud tě hra zaujala, pak tě určitě potěší, že si o ni spolu s námi můžeš zasoutěžit. A nejen o tuto hru, tři z vás mají možnost vyhrát navíc také poukázku v hodnotě 1500 Kč na nákup v PEXI. Co pro to musíš udělat? Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a mít trochu toho pověstného štěstí při losování. 

Soutěžit můžeš od pondělí 26. 10. do nedělní půlnoci 1. 11. 2020.

Nápovědu najdeš na stránkách www.pexik.cz.

Výherci:

Miluše Málková
Kateřina Vlková
Zdeňka Hlásná

Zúčastnit se mohou pouze registrovaní a přihlášení uživatelé. Abychom vás v případě výhry mohli kontaktovat, potřebujeme váš platný email. Proto se přihlaste nebo zaregistrujte.


Přihlášení


Registrace

Přečtěte si a seznamte se prosím s informací, jak probíhá zpracování osobních údajů:

Správcem Vašich osobních údajů je společnost VIASO s.r.o., se sídlem Koperníkova 794/6, 120 00 Praha 2, IČ: 053 7 3425, zapsaná v OR vedeném Městským soudem v Praze pod sp. zn. C 275473 (dále jen „Správce“). Vaše osobní údaje budou zpracovávány v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) – dále jen „Nařízení“ – a dalšími obecně závaznými právními předpisy.

Za účelem registrace budeme zpracovávat Váš e-mail, abychom Vám zabezpečili bezproblémové využívaní služeb našeho webového portálu.

Ve svém profilu máte možnost nám kdykoliv volně sdělit následující údaje:

  • Identifikační údaje (jméno, příjmení)
  • Kontaktní údaje (adresa)

Vyplněním a zasláním těchto údajů prostřednictvím elektronické služby nám udělíte svůj souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů. Svůj souhlas kdykoliv jednoduše odvoláte smazáním příslušných údajů ve svém profilu.

Účelem zpracování je poskytování elektronické služby v podobě zřízení účtu na serveru femina.cz, který Vám umožní pohodlnější využívaní služeb webového portálu a zapojení se do soutěží provozovaných na našem portálu. Elektronická služba v podobě zřízení účtu je poskytována bezplatně na neomezenou dobu s tím, že máte možnost kdykoliv a bez udání důvodu svůj účet zrušit zasláním písemné žádosti na admin@femina.cz. Dalšími účely zpracování jsou zlepšení kvality poskytovaných služeb a zvýšení bezpečnosti poskytovaných služeb.

Doba zpracování osobních údajů: po dobu registrace Vašeho účtu a po dobu tří let od jeho skončení. V případě, že udělíte souhlas se zasíláním obchodních sdělení, bude Správce dále zpracovávat Vaše osobní údaje za účelem zasílání obchodních sdělení po dobu tří let od udělení souhlasu.

Dále bychom Vás chtěli informovat, že zpracování osobních údajů pro účely přímého marketingu lze považovat za zpracování prováděné z důvodu oprávněného zájmu správce. Společnost VIASO s.r.o. má tedy možnost zasílat Vám na e-mail, i bez Vašeho souhlasu, informace o nových funkcionalitách webového portálu. Zasílání těchto informací můžete kdykoli odmítnout, a to kliknutím na příslušný výslovný odkaz v nabídce.

Vaše osobní údaje nebudou předávány žádným třetím osobám s výjimkou

  • IT specialistů, zajišťujícím provoz webu femina.cz, marketingové analýzy a e-mailing

Kontaktní údaje Správce:

adresa: Koperníkova 794/6, 120 00 Praha 2

e-mail: admin@femina.cz

V případě jakýchkoli dotazů v oblasti ochrany osobních údajů nás přímo kontaktujte na emailové adrese: gdpr@viaso.cz

Osobní údaje budou zpracovávány podle jejich povahy manuálně a/nebo automatizovaně.

Ve vztahu ke zpracování Vašich osobní údajů společností VIASO s.r.o. bychom Vás dále chtěli informovat o Vašich následujících právech: právo požadovat přístup ke svým osobním údajům; právo požadovat opravu svých osobních údajů; právo požadovat výmaz svých osobních údajů; právo na omezení zpracování Vašich osobních údajů; právo na přenositelnost Vašich osobních údajů; právo vznést námitku; právo podat stížnost u dozorového orgánu – Úřadu pro ochranu osobních údajů. 

Soutěž již skončila.

Přejít na probíhající soutěže

26.10.2020 12:00| autor: Redakce
Více o tématu: děti

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist