[Ukončeno] Soutěž pro všechny ženy k MDŽ o skvělé ceny

Že už Mezinárodní den žen vůbec neslavíš? Ale to je škoda, nejde totiž o svátek z doby socialismu, jak si mnozí myslí, ale o svátek, který se slaví po celém světě už od roku 1909. A my jsme pro tebe právě k tomuto svátku připravili soutěž o prima ceny.
shutterstock_soutez-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Mezinárodní den žen se slaví každoročně vždy 8. března. Co jsi možná nevěděla o MDŽ je, že je to svátek, který byl stanovený OSN k výročí stávky newyorských švadlen už v roce 1908. A protože je to svátek, který slaví všechny ženy bez rozdílu věku, je na čase si ho užít a trošku se rozmazlit. Zapomeň na dárek v podobě rudého karafiátu, my pro tebe máme mnohem lepší nadílku. Podívej se, o co soutěžíme:

Nový český prémiový gin z malé moravské vesničky

Endorfin – jeden ze 4 hlavních hormonů štěstí, které produkuje naše tělo. Vzbuzuje pocity radosti, spokojenosti, potěšení a dobré nálady. Proto dostal nový český prémiový gin právě toto jméno – Endorphin. Vyrábí se v malém rodinném lihovaru, který se nachází v moravské vesničce v samém srdci Drahanské vrchoviny. Kopcovitá krajina plná překrásných luk a hájů, rámovaná smíšenými lesy nabízí třezalku obecnou, černý bez, meduňku, šalvěj, mateřídoušku či lipový květ. Sami majitelé je chodí do přírody sbírat a pěstují je i na svých polích, aby z nich klasickým rukodělným způsobem s důrazem na tradiční postupy a maximální kvalitu vyráběli ten nejlepší gin. Endorphin rozhodně nemá konkurovat velkým výrobcům, proto na jednu šarži vznikne pouze 500 lahví. Daruj kousek českého řemesla a kvalitních surovin v podobě prémiového českého ginu. Pro dámy se skvěle hodí jemný a lehce nasládlý růžový gin s názvem Endorphin P!nk Gin. A co víc – všechny giny z nabídky jsou bez chemie, přidaného cukru a jiných sladidel. Více informaci najdeš na www.endorphin.cz.

Dermacol Cannabis: Ve své kůži díky konopí

Kosmetika s výtažky z konopí se těší stále větší oblibě a ty si nyní můžeš dopřát její blahodárné účinky v nové veganské řadě CANNABIS od značky Dermacol. Vyber si z bohaté nabídky výrobků určených pro pleť i tělo. Vysoce kvalitní konopný olej je lisovaný zastudena, a díky tomu si zachovává vysoký obsah nenasycených mastných kyselin a aktivních látek, které se starají o regeneraci, výživu, zjemnění i zklidnění pokožky. Soutěžíme o balíček produktů v hodnotě 1.100 Kč.

Letní Český Krumlov plný hudby

Argentinský tenor José Cura, španělská houslistka Leticia Moreno nebo americký jazzový bubeník Billy Cobham a okouzlující Český Krumlov. Kombinace, které se nedá odolat. Vyhraj zážitek, na který se budeš těšit už teď. Mezinárodní hudební festival rozezní letní Krumlov hudbou různých žánrů, a to od 16. 7. do 7. 8. 2021. Jubilejní 30. ročník festivalu nabídne ty největší světové i české hvězdy nejen z kategorie klasické hudby a ty díky voucheru můžeš být u toho. www.festivalkrumlov.cz.

Studio Danah a Hydrating Serum

Zvyš hydrataci pleti se čtyřmi druhy kyseliny hyaluronové obsažené ve Forever hydrating seru, které doporučuje Studio Danah. Sérum dokonale zapadne do tvé denní péče o pleť a poskytne silné zvýšení hydratace díky čistému aloe vera a čtyřem typům kyseliny hyaluronové. Aplikuje se těsně před tvým oblíbeným pleťovým krémem, pomůže tak chránit pleť před škodlivými vnějšími faktory a minimalizovat výskyt jemných rýh a vrásek. Tento přípravek se snadno nanáší, rychle vstřebává a je mimořádně jemný na dotek. Hydratační sérum pomůže tvé pleti vypadat svěže a hydratovaně, sníží výskyt jemných rýh a vrásek a poskytne další vrstvu ochrany před environmentálními stresovými faktory. Vyhrát můžeš sérum v hodnotě 1.018 Kč.

Ceny jsou víc než lákavé, co říkáš? Tak si o ně zkus zasoutěžit. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a mít trochu toho štěstí při losování.

Soutěžit můžeš od pondělí 1. 3. do nedělní půlnoci 7. 3. 2021.

Nápovědu najdeš na stránkách www. dermacol.cz.

Výherci:

Prémiový gin Endorfin – Petra Velíková
Dermacol Cannabis – Lucie Voznicová
Letní Český Krumlov – Daniela Svobodová
Hydrating Serum – Jana Štěpáníková

Zúčastnit se mohou pouze registrovaní a přihlášení uživatelé. Abychom vás v případě výhry mohli kontaktovat, potřebujeme váš platný email. Proto se přihlaste nebo zaregistrujte.


Přihlášení


Registrace

Přečtěte si a seznamte se prosím s informací, jak probíhá zpracování osobních údajů:

Správcem Vašich osobních údajů je společnost VIASO s.r.o., se sídlem Koperníkova 794/6, 120 00 Praha 2, IČ: 053 7 3425, zapsaná v OR vedeném Městským soudem v Praze pod sp. zn. C 275473 (dále jen „Správce“). Vaše osobní údaje budou zpracovávány v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) – dále jen „Nařízení“ – a dalšími obecně závaznými právními předpisy.

Za účelem registrace budeme zpracovávat Váš e-mail, abychom Vám zabezpečili bezproblémové využívaní služeb našeho webového portálu.

Ve svém profilu máte možnost nám kdykoliv volně sdělit následující údaje:

  • Identifikační údaje (jméno, příjmení)
  • Kontaktní údaje (adresa)

Vyplněním a zasláním těchto údajů prostřednictvím elektronické služby nám udělíte svůj souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů. Svůj souhlas kdykoliv jednoduše odvoláte smazáním příslušných údajů ve svém profilu.

Účelem zpracování je poskytování elektronické služby v podobě zřízení účtu na serveru femina.cz, který Vám umožní pohodlnější využívaní služeb webového portálu a zapojení se do soutěží provozovaných na našem portálu. Elektronická služba v podobě zřízení účtu je poskytována bezplatně na neomezenou dobu s tím, že máte možnost kdykoliv a bez udání důvodu svůj účet zrušit zasláním písemné žádosti na admin@femina.cz. Dalšími účely zpracování jsou zlepšení kvality poskytovaných služeb a zvýšení bezpečnosti poskytovaných služeb.

Doba zpracování osobních údajů: po dobu registrace Vašeho účtu a po dobu tří let od jeho skončení. V případě, že udělíte souhlas se zasíláním obchodních sdělení, bude Správce dále zpracovávat Vaše osobní údaje za účelem zasílání obchodních sdělení po dobu tří let od udělení souhlasu.

Dále bychom Vás chtěli informovat, že zpracování osobních údajů pro účely přímého marketingu lze považovat za zpracování prováděné z důvodu oprávněného zájmu správce. Společnost VIASO s.r.o. má tedy možnost zasílat Vám na e-mail, i bez Vašeho souhlasu, informace o nových funkcionalitách webového portálu. Zasílání těchto informací můžete kdykoli odmítnout, a to kliknutím na příslušný výslovný odkaz v nabídce.

Vaše osobní údaje nebudou předávány žádným třetím osobám s výjimkou

  • IT specialistů, zajišťujícím provoz webu femina.cz, marketingové analýzy a e-mailing

Kontaktní údaje Správce:

adresa: Koperníkova 794/6, 120 00 Praha 2

e-mail: admin@femina.cz

V případě jakýchkoli dotazů v oblasti ochrany osobních údajů nás přímo kontaktujte na emailové adrese: gdpr@viaso.cz

Osobní údaje budou zpracovávány podle jejich povahy manuálně a/nebo automatizovaně.

Ve vztahu ke zpracování Vašich osobní údajů společností VIASO s.r.o. bychom Vás dále chtěli informovat o Vašich následujících právech: právo požadovat přístup ke svým osobním údajům; právo požadovat opravu svých osobních údajů; právo požadovat výmaz svých osobních údajů; právo na omezení zpracování Vašich osobních údajů; právo na přenositelnost Vašich osobních údajů; právo vznést námitku; právo podat stížnost u dozorového orgánu – Úřadu pro ochranu osobních údajů. 

Soutěž již skončila.

Přejít na probíhající soutěže

1.3.2021 12:00| autor: Redakce
Více o tématu: péče o pleť

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist