[Ukončeno] Soutěž o plastiku prsou!

Náš partnerský web Prochlapa.cz vyhlašuje soutěž o plastickou operaci prsou za 60.000 Kč!

Pokud toužíte po dokonalých prsou, a neměla jste takové štěstí, aby vám je nadělily sudičky, můžete je vyhrát. Podmínkou je, že pošlete svou fotku – tedy fotku svých odhalených prsou. A nebojte, požaduje se fotka bez obličeje. A pokud ji neupravíte, obličej v redakci zaretušují.

Soutěží se o plastickou operaci prsou v hodnotě 60.000 Kč, kde jsou zahrnuta vyšetření před operací i kompletní péče po ní. Tedy opravdu všechny náklady s operací spojené. Zákrok provede renomovaná pražská klinika – Lékařský dům Praha 7.

Soutěž, nazvaná Dokonalá prsa, startuje na Prochlapa.cz v týdnu od 22. března. Ale už teď můžete začít hrát. Tedy, jak na to?

Na adresu soutez@prochlapa.cz pošlete vy, nebo váš partner, fotku vašich odhalených prsou. Důležité je, že na fotce NESMÍ být vidět do obličeje – fotku tedy náležitě upravte (pokud pošlete neupravený snímek, obličej bude zaretušován).

K fotce připište:
– křestní jméno soutěžící
– představu o tom, jaký zákrok by vaše prsa potřebovala a proč
– větu “Prohlašuji, že osoba na fotografii je starší 18 let a souhlasí s tím, aby tento snímek byl zveřejněn v rámci soutěže Dokonalá prsa na www.prochlapa.cz”
– partnerovo nebo vaše uživatelské jméno na prochlapa.cz (pokud ho nemáte, registrujte se zde)

Do předmětu napište Dokonalá prsa.

Soutěž potrvá tři týdny. Fotky soutěžících dívek budou postupně zveřejňovány, a o tom, která ze soutěžících si plastiku nejvíce zaslouží, rozhodnou čtenáři hlasováním.
Tak hodně štěstí!

19.3.2010 12:00| autor: Redakce

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist