[Ukončeno] Rozmazlujte sebe i své nohy

Dámy, nakupujete rády? A co takhle nakupování bot? Pokud jsou vám tyto aktivity blízké, pokračujte ve čtení, máme pro Vás skvělý tip!

Obchodů s botami je dnes přehršel, ovšem vybrat si ty pravé je čím dál větší oříšek. Z každé výlohy na vás vykřikují slogany „Totálních výprodej“, „nejširší výběr“, nebo „Exkluzivní modely“. Zpravidla však zjistíte, že ceny jsou stejné jako v předchozích pěti obchodech, polovina regálů je prázdná a o exkluzivitě si také můžete nechat jen zdát.

My jsme však našli jeden butik, kde dostojí všem svým slibům! Výběr je skutečně skvělý, ať už sháníte klasickou, nebo extravagantnější obuv, a nízké ceny tam mají stále, ne jen při výprodejích. Pokud se vám to zdá podezřelé, můžete se přesvědčit samy. A nemusíte vůbec nikam chodit, stačí kliknout na adresu SexyObuv.cz.

Tento internetový obchod, oděný do hezkého a přehledného vzhledu, se specializuje výhradně na dámskou obuv. Díky tomu si může dovolit udržovat opravdu široký sortiment napříč všemi typy bot. Sháníte-li sexy lodičky, krásné kozačky, nebo třeba šik sandálky na léto, můžete si být jistá, že je najdete na SexyObuv.cz.

Krom běžných druhů obuvi tam naleznete též boty pro zvláštní příležitosti. Samostatná sekce, celá věnovaná svatební obuvi, je zárukou, že se SexyObuví.cz budete ve váš den tou nejkrásnější dívkou v sále. Pokud si naopak ráda užíváte volnost a parties, je vám určena kategorie svítící obuvi, která se stane hitem letošního léta a díky níž Vás již nikdy nikdo nepřehlédne. Milovnice extravagance a vyzývavého vzhledu si také přijdou na své – rozhodně se nemusíte vázat na klasický usedlý design, SexyObuv.cz má široký výběr obuvi i pro ty z vás, které svůj outfit rády pořádně okoření.


A neorientujete-li se v tom, co je vlastně letos in, nemusíte mít strach – v čemkoliv z kolonky Kolekce 2011 budete naprosto v souladu s aktuálními trendy.

SexyObuv.cz se však postará o víc, než jen perfektní vzhled svých zákaznic. Na stránkách naleznete nejen obligátní tabulku pro přepočet velikostí obuvi, ale také články, které vám poradí, jak pečovat o vaše botky, aby si uchovaly perfektní vzhled a dlouho vám sloužily, a také jak vlastně vybrat tu správnou obuv.

Naprosto ochotně také poradí s jakýmkoliv individuálním problémem či dotazem. Zkrátka, přístup k zákazníkovi, jak má být. Tak nezapomeňte – SexyObuv.cz, to je luxusní obuv, kterou si můžete dovolit i vy!

!!!SOUTĚŽ!!!

Nyní můžete krásné botičky ze SexyObuv.cz i vyhrát! Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku. Tři z vás se můžou těsit na tyto ceny:

1.cena: jeden pár bot (dle vlastního výběru)
2.cena: 50% sleva na nákup v eshopu SexyObuv.cz
3.cena: 25%
sleva na nákup v eshopu SexyObuv.cz

Zúčastnit se mohou pouze registrovaní a přihlášení uživatelé. Abychom vás v případě výhry mohli kontaktovat, potřebujeme váš platný email. Proto se přihlaste nebo zaregistrujte.


Přihlášení


Registrace

Přečtěte si a seznamte se prosím s informací, jak probíhá zpracování osobních údajů:

Správcem Vašich osobních údajů je společnost VIASO s.r.o., se sídlem Koperníkova 794/6, 120 00 Praha 2, IČ: 053 7 3425, zapsaná v OR vedeném Městským soudem v Praze pod sp. zn. C 275473 (dále jen „Správce“). Vaše osobní údaje budou zpracovávány v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) – dále jen „Nařízení“ – a dalšími obecně závaznými právními předpisy.

Za účelem registrace budeme zpracovávat Váš e-mail, abychom Vám zabezpečili bezproblémové využívaní služeb našeho webového portálu.

Ve svém profilu máte možnost nám kdykoliv volně sdělit následující údaje:

  • Identifikační údaje (jméno, příjmení)
  • Kontaktní údaje (adresa)

Vyplněním a zasláním těchto údajů prostřednictvím elektronické služby nám udělíte svůj souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů. Svůj souhlas kdykoliv jednoduše odvoláte smazáním příslušných údajů ve svém profilu.

Účelem zpracování je poskytování elektronické služby v podobě zřízení účtu na serveru femina.cz, který Vám umožní pohodlnější využívaní služeb webového portálu a zapojení se do soutěží provozovaných na našem portálu. Elektronická služba v podobě zřízení účtu je poskytována bezplatně na neomezenou dobu s tím, že máte možnost kdykoliv a bez udání důvodu svůj účet zrušit zasláním písemné žádosti na admin@femina.cz. Dalšími účely zpracování jsou zlepšení kvality poskytovaných služeb a zvýšení bezpečnosti poskytovaných služeb.

Doba zpracování osobních údajů: po dobu registrace Vašeho účtu a po dobu tří let od jeho skončení. V případě, že udělíte souhlas se zasíláním obchodních sdělení, bude Správce dále zpracovávat Vaše osobní údaje za účelem zasílání obchodních sdělení po dobu tří let od udělení souhlasu.

Dále bychom Vás chtěli informovat, že zpracování osobních údajů pro účely přímého marketingu lze považovat za zpracování prováděné z důvodu oprávněného zájmu správce. Společnost VIASO s.r.o. má tedy možnost zasílat Vám na e-mail, i bez Vašeho souhlasu, informace o nových funkcionalitách webového portálu. Zasílání těchto informací můžete kdykoli odmítnout, a to kliknutím na příslušný výslovný odkaz v nabídce.

Vaše osobní údaje nebudou předávány žádným třetím osobám s výjimkou

  • IT specialistů, zajišťujícím provoz webu femina.cz, marketingové analýzy a e-mailing

Kontaktní údaje Správce:

adresa: Koperníkova 794/6, 120 00 Praha 2

e-mail: admin@femina.cz

V případě jakýchkoli dotazů v oblasti ochrany osobních údajů nás přímo kontaktujte na emailové adrese: gdpr@viaso.cz

Osobní údaje budou zpracovávány podle jejich povahy manuálně a/nebo automatizovaně.

Ve vztahu ke zpracování Vašich osobní údajů společností VIASO s.r.o. bychom Vás dále chtěli informovat o Vašich následujících právech: právo požadovat přístup ke svým osobním údajům; právo požadovat opravu svých osobních údajů; právo požadovat výmaz svých osobních údajů; právo na omezení zpracování Vašich osobních údajů; právo na přenositelnost Vašich osobních údajů; právo vznést námitku; právo podat stížnost u dozorového orgánu – Úřadu pro ochranu osobních údajů. 

Soutěž již skončila.

Přejít na probíhající soutěže

4.7.2011 12:00| autor: PR článek

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist