Připadám si, že mě jen využívá…

Ahoj René, prosím o tvůj upřímný a otevřený názor. Po 9,5 letech se mi rozpadá vztah, je mi 28 let. Když jsem přítele potkala zkrachoval právě v podnikání.Nechala jsem svou skvěle placenou práci a snažila jsem se ho podporovat a jelikož nemohl v té době podnikat svolila jsem aby mohl podnikat pod mým jménem. Podporovala jsem ho dále. Trávili jsme 24 hod. denně spolu.Dařilo se ale před 3 lety podnik skončil díky špatnému strategickému rozhodnutí v krizi.Jako by se opakovala minulost.Za veškeré závazky ručím já.Nyní po 9,5 letech když odjel na schůzku nechal na stole ve své pracovně svůj deník a fotky blondýn, s tím že už není do mě zamilovaný a přeje si krásnou, usměvavou na tváři i na duši, zajištěnou a bohatou blondýnu. Že ho nepřitahuji a měl tam uvedeno že to je mezi námi maximálně na spolupráci … možná! Říká že problém je v tom že nemáme sexuální život,ano to je pravda1 rok, mám po sexu problémy a vyřešit se dají pouze zákrokem který ale doktoři doporučují až po porodu. Jeho o dost mladší bratr založil před 6 měsíci rodinu a on od té doby jen mluví o rodině(před tím to bylo tabu), rodinu ale ne teď protože není finančně stabilní.Proč nebyl schopný říci mi své pocity do očí.Na mé otázky neodpovídá.Dokonce lhal, až když jsem mu řekla že jsem četla jeho deník tak uvedl že to byl jeho pocit v tu chvíli, nechal ho otevřený na stole jako by chtěl ať si to přečtu až tady nebude.Když se ho ptám co chce tak neví,mluví jen o tom co nechce. Řekl že chce zkusit ještě na vztahu pracovat, jak … neví. Jak by měl ten vztah vypadat … neví. Mám teď dělat další 2 projekty pro něj, zase zadarmo, a tady po tom všem mne nenapadá žádný důvod proč bych to měla dělat.Já mu nevěřím.Vše co se týká projektů a práce vlastní on. Připadám si že mě jen využívá na to co se mu hodí… Co až potká tu svou vysněnou vílu, mne vykopne a já skončím úplně na dlažbě. Mám nyní v mysli spoustu otázek které tam před tím vůbec nebyly.Mám k němu respekt a mám ho ráda a moc to bolí.Nechce se mi pokračovat v jeho věcech,proč bych to měla dělat… Děkuji ti za tvůj názor.

Odpověď

Ahoj,
tak to jsi v zapeklité situaci a už jsi sobě i částečně odpověděla: "Připadám si, že mě jen využívá na to, co se mu hodí..." Každé tvé rozhodnutí co uděláš, bude mít následky. A to i když se to pokusíš slepit anebo když se rozejdete. Já vím, že devět a půl roku je dlouhá doba, ale teď si musíš připadat jako vytunelovaná firma! Asi je to kruté, ale to, co jsi napsala, mi přijde opravdu jako, že jsi byla sponzor jeho finančních projektů. Pokud spolu dva přátelé podnikají, tak to má vždy nástrahy. Pokud si ale vysnil bohatou a usměvavou blondýnu, tak tomu asi nezabráníš a on půjde za svým snem. Je to takový malinký, ale šikovný zlatokop. A pokud mu ze zdravotních důvodů ještě odpíráš sex, tak to mu jenom nahrává a asi to i dost urychlí. Odpovědi jdou popořadě, jak mi je sem píšete a myslím si, že až dojde řada na tebe a ty si přečteš to, co jsem ti napsal, tak už to bude vyřešené a ty budeš sama. Já vím, že je to kruté, ale i toto je součást života. Hlavně neztrácej hlavu a buď nad věcí. Určitě se najde někdo, s kým ti bude fajn a na svého zlatokopa rychle zapomeneš.

6.6.2018 6:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist