Poznala se s klukem, který je fajn…

Dobrý den, asi před měsícem jsem se poznala s klukem, který je fajn. Trávíme spolu každou volnou chvíli, tedy spíše každý den. CHodíme do kina nebo jen tak na procházky. Denně mi píše. Předtím měl mnoho holek mě tvrdil, že se chce změnit a chce konečně vztah. Jsem z něj zmatená, protože do očí mi tvrdí, že jsem pro něj vyjímka jsem jediná, kdo mu chybí, jediná s kterou chodí ven aniž by se s ní vyspal nebo na ní něco zkoušel a na té druhé straně říká, že chce být se mnou jen a jen kamarád, ale někdy to tak opravdu nevypadá. Snaží se vymýšlet program na každou volnou chvíli. Nosí mi květiny, bojí se o mě a za každých okolností stojí na mé straně. Prostě ho nechápu, jsem z něj zmatená a chtěla bych znát názor muže.

Odpověď

Ahoj,
znáte se pouze měsíc a je fajn, že je pozorný a nosí ti kytičky, ale pozor, aby se všechno nezměnilo po prvním sexu. Pokud chlap dobývá ženu, tak je jedna velká ctnost, ale pak může být všechno jinak. Pokud chce být pouze jen jako kamarád, tak to nelámej přes koleno a dej tomu čas a možná se vaše kamarádství překlopí ve velkou lásku na celý život. Netlač na pilu a buď trpělivá. Zmatená být nemusíš, určitě je ti příjemně v jeho společnosti a jemu určitě taky. Pokud je vám spolu fajn, tak si to užívejte a buďte šťastní a prožívejte každou společnou chvilku co nejvíce. Až se čas naplní, tak vaše kroky životem budou společné jako partneři. Moc vám fandím, protože kluků, co dají své dívce kytičku jen tak, už moc není, tak si toho važ!

23.5.2018 6:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist