Partnerský horoskop na týden od 7. do 14. dubna 2020

Kdo by se měl naučit říkat NE, komu by prospělo více sdílet radost s ostatními a naslouchat partnerovi a které znamení by si mělo zapisovat své sny? Přečti si, jak jsi na tom právě ty v novém týdenním partnerském horoskopu Roberta Policara.

partnersky-horoskop--1100x618.jpg Zdroj: www.shutterstock.com

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Popřemýšlej o tom, jaké myšlenky ti nejčastěji v posledních dnech probíhají hlavou a jakým způsobem s druhými komunikuješ. Buď k druhým upřímná i laskavá zároveň. Pořiď si deník a zapisuj si všechny myšlenky, které se týkají tvého budoucího směřování.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Snaž se druhým více otevřít a mluv o svých pocitech co nejupřímněji. Více druhým naslouchej, přestože můžeš mít pocit, že tyto debaty nikam nevedou. Všímej si u druhých detailů, kterých by sis doposavad možná nikdy nevšimla. Respektuj sebe i druhé.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Pracuj více s pozitivními prohlášeními. Vytvářej si vlastní modlitby a více druhým naslouchej. Možná zjistíš, že v tichu se toho dovíš mnohem více, než z běžných rozhovorů. Uvědom si, že své myšlenky můžeš změnit hned teď, ať už jsou jakékoliv.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

V žádném případě v sobě nic nepotlačuj. Nepomáhej jen druhým, ale dovol si sama říct o to, co tvá duše i tělo potřebuje. Promluv si s partnerem o vašem vztahu, ale vyhni se jak obviňování, tak pocitu oběti. O své tělo více pečuj a mysli o něm pozitivně.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Sepiš si všechny své cíle a vize, které bys chtěla ve svém životě prožít. Neboj se snít a poděl se se svými odvážnými záměry s ostatními. Dávej jen pozor, abys někomu svými názory neublížila. Uvědom si svou krásu a udělej něco pro své tělo i zdraví.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Vyhlas válku svému „parazitovi“, který ti našeptává lži v podobě myšlenek založených na strachu a zbav se přílišné kritiky vůči tobě i druhým. Rozhodni se k sobě chovat laskavěji a s úctou. Buď vděčná svému tělu za jeho zdraví i krásu.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Pokud pocítíš, že máš potřebu někomu blízkému říct něco opravdu důležitého, učiň to tak s odvahou i citem. Dej druhým prostor i čas, aby vše mohli v klidu zpracovat. V žádném případě v sobě nic nepotlačuj. Kup si něco hezkého na sebe a udělej si radost.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Častěji choď na procházky a zaměř se na naslouchání své duši. Ponoř se do hlubin vnitřního ticha a nacházej poklady, které jsi schopna vidět jen ty. Neubližuj druhým slovem, protože tvé slovo má nezměrnou sílu. Buď pro druhé vrbou i útěchou.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Napiš dopis nějakému příteli ze zahraničí a získej zajímavé informace, které pak můžeš šířit dál. Nauč se také druhým více naslouchat, přestože máš spíš tendence druhé učit. Ponoř se do nějakého koníčku, zájmu nebo nového studia, které ti otevře nové cesty.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Pravidelně si veď deník, do kterého si zapisuj vše, co ti probíhá nejčastěji hlavou. Zjisti, jaké myšlenky ti energii dodávají a které ti ji berou. Nenechávej si své myšlenky jen pro sebe, protože ti jinak druzí nebudou rozumět. Pečuj s láskou o své tělo.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Zapiš si všechny myšlenky a nápady, které se týkají tvého vlastního seberozvoje. Investuj své peníze do nějakého studia nebo zajímavého semináře, který tě již dlouhou dobu přitahuje. Napiš knihu své budoucnosti a dej své fantazii křídla.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Zaměř se na pravidelné zapisování svých snů. Nauč se je vykládat nejen sobě, ale i druhým. Nauč se více říkat o své vlastní potřeby, přestože si kolikrát nejsi jistá, jaké vlastně jsou. Buď k druhým upřímná a nauč se citlivě, ale jasně říkat „Ne“.

Foto: Shutterstock.com

7.4.2020 7:00| autor: Robert Policar

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist