Partnerský horoskop na týden od 28. prosince 2022 do 2. ledna 2023

Berani a Střelci se bláznivě zamilují. Blíženci, zkuste nic neřešit a vyčkat. Váhy se usmíří a naleznou řešení. Na jaké chvíle se můžeš těšit v oblasti lásky a vztahů, ti prozradí naše nové horoskopy podle tarotu.

parnerske-horoskopy-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Partnerské vztahy pocítí vzájemnou lásku a vášeň. Na chvíli se vrátíte v čase a společné vzpomínky vás příjemně rozveselí a obohatí. Společné štěstí se vás hned tak nepustí, stejně jako důvěra, láska a tolerance.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Jestli právě nyní procházíte s partnerem složitějším obdobím, zkus se zamyslet, proč se ti to děje. Místo běsnění a hledání chyb, se raději stáhni a naslouchej tichému hlásku, který je ve tvém srdci. Tím se uklidníš a získáš zcela nový pohled na celou situaci, když si v klidu promluvíte, štěstí si k vám opět najde cestu.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Nezáleží na tom, jestli vedle sebe máš partnera nebo jestli jsi sama. Z nějakého důvodu pocítíš smutek a touhu po lepším životě. Zkus na chvíli partnera nechat stranou a neřeš s ním nic zásadního, všechno bude zase dobré, jen je potřeba nedělat razantní rozhodnutí a unáhlené kroky. Velmi blízko tebe je přítel, který ti rád bude naslouchat, aniž by měl vedlejší úmysly.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Partner, kterého máš po svém boku, tě z celého srdce miluje. Možná ti to neopakuje tak často, jak by sis přála, ale když se podíváš zpětně, pochopíš, že jeho oddanost a chování hovoří za vše. Máte před sebou období krásných citů, lásky i vášně, užívej, co ti život přináší a buď vděčná za dary, které máš.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Partnerské vztahy mohou prožívat láskyplné dny plné vášně, citů a porozumění. Jestli tvůj muž nedokáže vyjádřit své city k tobě a ty máš pocit, že bys chtěla víc, zamysli se, co všechno pro tebe dělá a pak pochopíš, že slova nejsou vůbec důležitá, ale činy hovoří za všechno.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Partnerské vztahy budou v naprostém klidu a pohodě. Nic zásadního se neděje a nic zásadního se nestane, vychutnávejte společné chvíle ve dvou, kde radost, láska i vášeň chybět nebudou. Jestli jsi sama, máš velkou šanci seznámit se s velmi příjemným mužem.

Vyzkoušej také:

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Jestli jste stále s partnerem rozhádaní, tak teď máš velkou šanci spor vyřešit a udobřit se. Zapomeň na hrdost a podej jako první ruku k usmíření. Usměj se na svou lásku a společně hledejte řešení. Vzájemná úcta i touha vše změnit vám pomůže uzdravit zraněná srdce.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Pocit, že ztrácíš pevnou půdu pod nohama a stísněný pocit z toho, co jsi s partnerem nestihla dořešit, v tobě může probudit bezradnost a zmatek. Nenechej se pohltit negativními myšlenkami, nic zásadního se totiž neděje, stačí, když zachováš klid, připravíš láskyplné podmínky a s partnerem si na rovinu promluvíš. Radost a štěstí na sebe nenechají dlouho čekat, neotálej, netrap se a komunikuj.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Partnerské vztahy se rozhoří láskou, citem a štěstím. Neexistuje žádná překážka, kterou byste společně nezvládli, naopak, domov, který máte, se rozzáří teplem a pohodou. Pokud jsi sama, máš velkou šanci potkat lásku novou, měj oči otevřené, usmívej se a vykroč vpřed.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Partnerské vztahy pocítí touhu urovnat veškeré spory, které je v minulosti tížily. Překážky, neshody a žárlivost zůstávají v minulosti. Před sebou máte skvělé vyhlídky a také vášeň, která se vrací zpět. Ve vztahu prožíváš porozumění a také láskyplnou ochranu od partnera.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Všechno, co jsi do vztahu vložila, dostáváš zpět, v dobrém i pomyslně špatném. Přichází období hledání pravdy a také zodpovězení otázek, které tě již delší dobu trápily a nenašla jsi odvahu vše s partnerem vykomunikovat. Je potřeba dořešit veškeré spory, aby se vztah mohl posunout dál, i kdyby tě to mělo bolet, nic neodkládej a jednej. Řešení je na dosah.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Jestli právě nyní procházíš zklamáním a neustále se bráníš přiznat si pravdu, je nejvyšší čas udělat změnu. Pokud jsi čerstvě zamilovaná, sleduj velmi pozorně partnerovo chování, za okouzlujícími a lichotivými slovíčky může skrývat jinou tvář, která by se ti rozhodně nelíbila. Klid a rozvaha ti pomohou nalézt řešení, nebojuj a jednej.

text: Sára Částečková, tarot karty foto-zdroj: shutterstock

28.12.2022 7:00| autor: Sára Částečková

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist