Partnerský horoskop na týden od 13. do 19. prosince 2022

Berani, buďte odvážní! Býci, minulost je pryč! Blížencům nic zásadního nehrozí. Jaký bude nový týden v oblasti partnerských vztahů, ti právě teď prozradí naše horoskopy podle tarotu.

horoskop-lasky-1100x618.png Zdroj: Shutterstock

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Cítíš a vnímáš strach v situaci, kdy potřebuješ s partnerem něco dořešit nebo mu sdělit svůj pocit a názor? Je potřeba být odvážná, zapomenout na strach, obavy a s láskou mu vše sdělit, zbytečně se jen blokuješ a on neví, co se vlastně děje. Začni si víc věřit a neboj se prosadit, oba máte právo na svůj názor, který úspěšně přizpůsobíte vzájemným potřebám.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Jestli jsi právě nyní po bolestném rozchodu a nezvládáš loučení s minulostí i partnerem, je na čase se s tím smířit. Co bylo, je pryč a teď se začni těšit na nové zážitky a také lásku novou. Nespěchej, dopřej si dostatek času a dělej vše, nač jsi v minulosti neměla čas. To, že budeš nadšená a šťastná, je jisté. Totéž se týká všech, které nemohou přijmout jistou zkušenost a prožitek z minulosti.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Ve vztazích je všechno v nejlepším pořádku, nic zásadního momentálně nehrozí. Pokud máš pocit, že se tě to netýká a jsi neustále nespokojená, je čas zamyslet se nad příčinou. Je důležité nezapomínat na sebe a své potřeby. Když zvládneš dávat dostatečné množství lásky sobě, pak již nestojí nic v cestě za štěstím. Partner tvou nečekanou proměnu ocení a bude nadšený, stejně jako ty.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Ve vztazích kraluje muž a úspěšně podporuje nejen tebe, ale i celou rodinu. Od tebe vyžaduje jen jediné – péči a věrnost, což pro tebe není problém. Pokud jsi sama a toužíš po lásce, zkus se zamyslet, jestli někdo takový není blízko tebe, kvůli jeho skromnosti ho totiž můžeš přehlížet. Radost, štěstí i láska je tady pro všechny, užívej nádherné dny.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Ve vztazích je všechno na pohodu a radost, nic zásadního se nestane. Pokud ti občas partner vytkne, že se snažíš neustále vztah řídit jen ty sama, ustup kousek stranou a dovol mu, aby se také víc podílel. Budeš překvapená jeho nápady i názory, společná cesta, radost a štěstí vás hned tak neopustí.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Po sporech a neshodách přichází usmíření, což se projeví také v rodinných vztazích, blízcí ocení, že jste opět s partnerem usměvaví a veselí. Harmonie, štěstí, pohoda a láska je zpět. Štěstí přichází také k nezadané a těm, které touží po sňatku, blýská se na lepší časy a svatba, stejně jako láska nová, visí ve vzduchu.

Vyzkoušej také:

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Jestli ti do vztahu neustále někdo mluví a dává zaručeně „dobré“ a nevyžádané rady, je nejvyšší čas se nadechnout a udělat jednou provždy pořádek. Uspořádej si myšlenky, klidně natrénuj řeč na nečisto, ať víš, jaké pocity tebou prochází, a jednej. Nikdo tě nesmí omezovat, je čas nastavit hranice a nedovol ostatním, aby řídili tvůj život, což se týká také partnera, pokud tě tlačí tam, kde být nechceš.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Vztahy se mohou těšit na pohodové a klidné dny. Co bylo, je pryč a nyní přichází uvolnění, radost i láska. Plány ohledně svatby se vydaří a datum, které stanovíte se svou láskou, bude trvalé. Nové vztahy velmi rychle pochopí, že bez sebe nemohou žít a rozhodnou se pro společný život. Randi, miluj, plánuj.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Vztahy se na chvíli zastaví, nic se neděje, nic se neřeší, ale ani neplánuje. Když zachováš klid, pochopíš, že také toto období nečinnosti má něco do sebe. Pokud se vyskytly problémy, na nic nečekej a okamžitě je začni řešit, odkládáním se všechno zbytečně zkomplikuje. Nakonec s partnerem prožijete krásné dny a plodné rozhovory, které otevírají další společnou cestu.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Štěstí, radost a láska stojí věrně při tvém boku, stejně jako muž, který tě z celého srdce miluje. Pokud jsi zatím sama, máš velkou šanci potkat svou spřízněnou duši. Nejkrásnější chvíle jsou tady pro zadanou i nezadanou, raduj se, miluj a poděl se o své štěstí s ostatními, dny, které přichází, jsou hvězdné.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Staré a vyhořelé vztahy konečně naleznou společnou řeč a domluví se na rozchodu. To, že se vám vzájemně uleví, je jisté. Stresující období odchází a přichází mír, radost i nová láska. Pokud se se stále milujete, dojde k usmíření. Také nezadaná má konečně šanci potkat lásku novou.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Čekají tě skvělé chvíle nejen se svou láskou, ale také s dětmi, rodinou či příbuznými. Zkrátka a dobře následující dny hrají zcela pro tebe a to, že budeš nadšená, je jisté. Chystá se řešení svatby, nenarozeného dítěte nebo vyřešení starostí s dětmi. Usmívej se, máš důvod k radosti i štěstí. Což platí také pro nezadanou, která potká svou životní lásku.

text: Sára Částečková, tarot karty foto-zdroj: shutterstock

13.12.2022 7:00| autor: Sára Částečková

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist