Partnerské horoskopy od 29. listopadu do 5. prosince 2022: Ukonči spory

Berani a Blíženci, zkoušky končí. Raci, partner vás miluje. Jaké energie nás budou provázet v lásce, ti prozradí naše nové horoskopy podle tarotu.

partnerske-horoskopy-1100x618.png Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3.  – 20. 4.)

Pokud vztah prochází zkouškovým obdobím a máš pocit, že nikdy neskončí, tak věř, že tomu tak není. Hlavně na tobě totiž záleží, jakým emocím podlehneš a jak se s danou situací rozhodneš vypořádat. Harmonie, klid, humor a nadhled ti zajistí velmi rychlou změnu.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Je potřeba dořešit spory a neshody, jen tak docílíš rovnováhy ve vztahu. Udělej tlustou čáru za minulostí. Nevytahujte s partnerem věci, které byly již dávno zapomenuty, jen proto, že jsi vnitřně nevyrovnaná. Když to zvládneš, zavládne v lásce opět rovnováha a rozzáří se ve vašem srdci opět světlo lásky a vášně.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Neklid se konečně zmírňuje a do tvého života vstoupí uzdravující síla lásky. Na nezadanou čeká nový partner. V partnerství nastává souznění, harmonie a skvělá komunikace.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

V partnerství se nic zásadního neděje, vše pomalu plyne a ty jsi ta, která udává rytmus, náladu a energii. Partner se ti rád přizpůsobí. Zkus někdy nechat aktivitu také na něm, překvapí tě a okouzlí. Nezadaná, pokud toužíš po lásce nové, máš velkou šanci potkat prima kluka.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Jestli jsi již delší dobu sama a prožíváš smutek z osamělosti, tak věř, že tímto postojem si k tobě nová láska cestu nenajde. Zkus udělat tlustou čáru za minulostí a vykroč s otevřeným srdcem vstříc změnám, pak do tvého života může vstoupit někdo nový. Zadané páry, opatrně se slovy, nechtěně byste mohli jeden druhého zranit.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Pokud tě partner čímkoliv vytáčí a ty se chystáš na sáhodlouhou přednášku o tom, jak by se měl chovat, rychle zabrzdi. Buď k němu trpělivá a tolerantní, nic nedělá schválně, jen má své tempo. Vyčkej na příhodný okamžik a s humorem můžeš celou situaci odlehčit. Výsledek tě nadchne a překvapí, uvědomíš si, jak bylo vše snadné.

Vyzkoušej také:

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Vztahy, které prochází dlouhodobě krizí, pochopí, že tak se žít již nedá a naleznou společné řešení. Na tobě záleží, jak dlouho ti bude trvat smířit se s danou situací a vykročit vstříc novému životu. Ostatní páry prožijí klidné a pomalé dny.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

V novém vztahu ses našla a úspěšně se seberealizuješ. Všechny spory, nejasnosti a potíže odchází. Do tvého života vstupuje uzdravující síla lásky a pochopení. Neboj se také víc prosadit a sdělit své lásce svůj pocit tak, jak to cítíš ve svém srdci.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Vztahy, ve kterých život řeší především ostatní, pochopí, že tudy cesta nevede a udělají radikální konec všem rádcům a zatrhnou jejich nevyžádané rady. Přesně to je cesta ke štěstí, lásce a harmonii. Nikdo nemá právo ostatní omezovat a poskytovat rady o tom, jak je správné žít.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Pokud toužíš po nové lásce, tak věř, že i na tebe se konečně usmívá štěstí. Nenechej se zmást věkem a seriózním vystupováním, muž je prostě kavalír a ženy jsou pro něj bohyně. Když mu dáš šanci, poznáš jeho smysl pro humor, velkorysost a oddanost. Ostatní páry prožijí velmi krásné dny.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Staré křivdy v oblasti lásky ti nic dobrého nepřinesou. Zbytečně se necháváš ovlivňovat okolím a rádoby kamarádkami. Věř, že každý máme svůj osud a ten tvůj máš zcela ve svých rukou ty. Nadechni se, ukonči minulost a tvůj život nabere zcela jiný a nový směr. Zadané páry, pozor na zbytečné spory a trucování, užívejte raději přítomný okamžik lásky.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Pokud tě trápí žárlivost a myslíš si, že partner nic netuší, tak jsi na velkém omylu. Tvé otázky, které maskuješ za různé příběhy, ho neskutečně ničí. Pamatuj, nikdo nám nepatří a žárlivost ještě nikomu nic dobrého nepřinesla. Ostatní páry prožijí pomalé a harmonické dny.

text: Sára Částečková, tarot karty foto-zdroj: shutterstock

29.11.2022 7:00| autor: Sára Částečková

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist